-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Z tym zdrowiem to różnie. Dostała mi już alergii :shake: Muszę uważać na to, co jem... Mam nadzieję, że na żadne sierście, czy siano nie będzie uczulona, bo dzisiaj oglądałam już konika dla niej :evil_lol: -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='ilon_n']Przy okazji Cudaczku może wdepniesz na bazarek ciuszkowy i znów znajdziesz coś dla swojej kruszynki?? [B]cioteczki i wujaszkowie wybaczcie offa, prosimy o wsparcie dla wycieńczonej beni Mili .. pomóżcie uzbierać grosik .. zapraszamy na bazarek::[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/188131-Malusie%C5%84kie-CIUSZKI_nie-tylko-dla-dziewuszki_NA-sterylizacj%C4%99-MILI_rozm62-gt-wzwy%C5%BC_2.7"]http://www.dogomania.pl/threads/188131-Malusieńkie-CIUSZKI_nie-tylko-dla-dziewuszki_NA-sterylizację-MILI_rozm62-gt-wzwyż_2.7[/URL].[/QUOTE] "Kruszynka" nie zdążyła założyć nawet tego, co wtedy kupiłam :evil_lol: Sporo ciuszków od razu było na nią za małych (jak się urodziła miała 55 cm i 3660 g) i rośnie, jak na drożdżach. Dzięki za link, zapiszę sobie o pooglądam, jak będę miała chwilę. -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Wczoraj w nocy dojechała druga część karmy :) ale zostało jej jeszcze trochę w Poznaniu :shake: więc nadal szukamy transportu... i nadal proszę o wsparcie na ten cel wydatki: - 150 zł transport karmy z Warszawy do Poznania - 100 zł transport karmy z Poznania do Stepnicy (Sebriel) - 50 zł transport karmy z Poznania do Szczecina i ze Szczecina do Stepnicy wpłaty: 56,50 zł z bazarku [B]Jaszy[/B] :loveu: 30 zł[B] wujek & ciocia[/B] :loveu: _________________________________________ brakuje: 213,50 zł :-( -
Dobrze, że ma się z kim bawić ;) inaczej miałbyś dużo szkód w domu :evil_lol: Niedawno dostałam zdjęcia kocurka, który ostatni znalazł nowy domek: [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/2145/kuba4.jpg[/IMG] [IMG]http://img704.imageshack.us/img704/1108/kuba6.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/5791/kuba7.jpg[/IMG] :)
-
MA DOM!!! Młoda suka ONka,dom-schronisko-dom-poniewierka...ZOSTAJE W DT :-)
Cudak replied to LAZY's topic in Już w nowym domu
[quote name='LAZY']Chciałam ogłosić, ze dzisiaj mama oświadczyła, ze nie oddaje Ritki :) To znaczy, ze sunia nie szuka już domku, bo znalazła swoje miejsce na ziemi![/QUOTE] Ale super! :loveu::loveu::loveu: Pogratuluj mamie dobrej decyzji ;) -
[quote name='kinia098']Mail mój, bo nie mam maila Marty :P A numer do Marty, bo kot u niej :D Ale z tego co się orientuję, to do tego domku pojedzie Toster od Marty ;)[/QUOTE] To super :) Trzymam kciuki za domek :kciuki:
-
[quote name='kinia098']To nie mój numer ![/QUOTE] Znalazłam na stajence, w Twoim wątku i przekleiłam tu - mail Twój, więc myślałam, że i nr Twój ;) [B]Magdola[/B] znalazł się jakiś kociak do adopcji? [B]Marysia55[/B] ale urosła Twoja koteczka :loveu::loveu::loveu: i w jakiej zgodzie są z pieskiem :razz:
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Ellig']Cieszyc sie trzeba!!!!!!!!!!!!!Karmy nie ma zle, karma jest tez zle:)[/QUOTE] Ja się ogromnie cieszę :) szczególnie teraz, kiedy nie mam za wiele czasu na internet i proszenie o wsparcie na zakup karmy dla tych kotów... a tak, będziemy mieli spory zapas i chociaż przez jakiś czas nie będę musiała się martwić, czy będą miały co jeść :multi: [quote name='wujek & ciocia']strasznie drogi ten transport :([/QUOTE] Drogi, ale karma jest warta o wiele więcej, więc warto. Oby się tylko teraz udało z tym transportem... :shake: A potem (jak już noc będzie nocą, a dzień będzie dniem.. bo teraz Mała potrafi więcej czasu przespać w dzień niż w nocy, a ja jestem wykończona) pobawię się w jakieś bazarki.. tylko ta Poczta jakoś nie po drodze ;) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Kociaki będą miały co jeść :) Mam już na oku transport - trzymajcie kciuki, żeby coś z tego wyszło i żeby zmieściła się cała karma... -
[quote name='magdola']dzieki:) juz dzwoniłam ;)[/QUOTE] Trzymam kciuki, żeby któryś z maluszków znalazł DS :kciuki:
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Kinia098 ma teraz sporo maluszków - do wyboru, do koloru... Chyba ok 10, od bezdomnych kotek, które dokarmia i pilnie szuka dla nich DT/DS, zanim zdziczeją. Kontakt: 601-824-443 lub E-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Myślę, że z transportem nie byłoby problemu :) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
ok 200 kg, pakowane po 0.5 kg -
Kinia098 ma teraz sporo maluszków - do wyboru, do koloru... Chyba ok 10, od bezdomnych kotek, które dokarmia i pilnie szuka dla nich DT/DS, zanim zdziczeją. Kontakt: 601-824-443 lub E-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
W Poznaniu... -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='wujek & ciocia']czyli jeszcze temat nie zakończony ? :([/QUOTE] Nie :( Dojechała póki, co tylko część karmy i jesteśmy na minusie. Za kolejny kurs pewnie też trzeba będzie zapłacić :( -
Moja (jutro skończy 2 tyg) je średnio, co 2 godz :roll: Chociaż zdarza jej się pospać i 3-4 godz, ale to raczej w dzień niż w nocy. Na butli pewnie dłużej by wytrzymywała... Odpuściłam już sobie przyzwyczajanie jej do łóżeczka. Śpi z nami. Jak przejdziemy na karmienie z butelki (mam nadzieję, że wytrzymam do 4-6 mies) i będzie rzadziej jeść, to zacznie spać w swoim łóżeczku ;) bo teraz naprawdę nie mam siły jej w nocy odkładać...
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[B]Ellig[/B] list do Was poszedł dopiero dziś :oops: (ale za to priorytetem). Z dzieckiem jakoś czas szybciej leci... [quote name='Cudak'][SIZE=3][B]Nadal szukamy transportu dla suchej karmy z Poznania do nas (ok Szczecina)[/B][/SIZE] ...i nadal proszę o wsparcie: wydatki: - 150 zł transport karmy z Warszawy do Poznania - 100 zł transport karmy z Poznania do Stepnicy (Sebriel) wpłaty: 56,50 zł z bazarku [B]Jaszy[/B] :loveu: 30 zł[B] wujek & ciocia[/B] :loveu: __________________________ brakuje: 163,50 zł :([/QUOTE] -
Kocica dzisiaj została wreszcie wysterylizowana [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] a przy okazji (kiedy jeszcze spała) zabezpieczona przed pchłami. Niedawno się obudziła i wlazła do kuwety. Mam nadzieję, że nie będzie w niej cały czas siedziała [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG] Biedna jeszcze taka jest po tej narkozie, ale już za kilka dni będzie mogła wrócić do swoich ;) Na pewno będzie szczęśliwa, ale z drugiej strony - już nikt nie będzie jej dogadzał z jedzonkiem :(
-
[quote name='agbar']Raz sie budzi raz nie:-) Coraz czesciej zdarza sie,ze nie:-)[/QUOTE] ...ale w 4 tż chyba częściej się budził? Karmisz butlą?
-
[quote name='agbar'] a od jakos mniej wiecej 4-6 tz,.spi sam w lozeczku w swoim pokoju[/QUOTE] Nie budzi się w nocy, żeby jeść?
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Igiełka']biedne Kociska... :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] One jeszcze wdzięczne są, że mogą być termoforami :D -
[quote name='Aleksandra Bytom']ja moją małą zaszczepiłam na podstawowe szczepienia,lekarka wytłumaczyła nam że cały ten szum na pneumokoki itp to wytwór producentów tychże szczepionek[/QUOTE] Może i tak, ale te 4/5/6 w 1 to jednak mniej wkłuć, chociaż po przeczytaniu artykułów z linków podanych przez Asior sama nie wiem :shake: [quote name='_Aga_']Ja za 5 w 1 zapłaciłam 110 zł. Kolejne szczepienie za ok. miesiąc i też 110 zł..[/QUOTE] U nas 125 zł za szczepionkę, więc porównywalnie.
-
Uszy imponujące ;) a Miauczek śliczny :loveu: Czyli buda już załatwiona, potrzebny jest "tylko" kojec i sterylka i Frytka będzie miała DS? :multi:
-
[quote name='pusia2405']pediatra zaproponowała mi szczepionkę 6 w jednym[/QUOTE] Też mam wątpliwości, ale zamierzam zaszczepić moją Małą szczepionką 5 w 1 [U](wg Pani, która szczepi u nas dzieci, po 6 w 1 częściej występują reakcje poszczepienne)[/U] i na rotawirusy. Jakie są u was ceny szczepionek?
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Ellig']Cudaku, kochany.Pozdrawiala Cie tutaj Bogusia moja przyjaciolka to od nas koty dostaly karme:) Buziak w piete dla Darii:)[/QUOTE] Bardzo dziękuję i proszę pozdrowić Panią Bogusię ode mnie i od kociaków :) [quote name='magdola']a co z kiciami?[/QUOTE] Jeszcze u nich nie byłam :( i nie wiem, kiedy będę mogła je odwiedzić... chyba dopiero, jak zaczniemy wychodzić na poważniejsze spacery, bo spory kawałek trzeba do nich iść. Moja siostra zawiozła Pani Basi, która karmi koty, część karmy od Ellig i Pani Bagusi. Na jakiś czas nie trzeba się będzie martwić o suche jedzenie dla nich :) Oby jak najdłużej była taka pogoda, jak teraz - koty uwielbiają wygrzewać się na słoneczku :loveu: [SIZE=3][B]Nadal szukamy transportu dla suchej karmy z Poznania do nas (ok Szczecina)[/B][/SIZE] ...i nadal proszę o wsparcie: wydatki: - 150 zł transport karmy z Warszawy do Poznania - 100 zł transport karmy z Poznania do Stepnicy (Sebriel) wpłaty: 56,50 zł z bazarku [B]Jaszy[/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG] 30 zł[B] wujek & ciocia[/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG] _________________________________________ brakuje: 163,50 zł :(