Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. [quote name='Agata Dymer']tak myślałam w razie co wystawić i napisać do kiedy bazarek a potem wysyłka np od 28.08 czy zgadzasz się na to?????[/QUOTE] Pewnie! Nie powinno z tym być problemu, żeby wysyłane było po 28. :) Czy ktoś ma może pomysł, jak zrobić bazarek cegiełkowy z wyborem imienia na dla naszej staruszki? Lata już po podwórku i aż głupio, że nie ma imienia.. a że wsparcie finansowe na leczenie i potem jeszcze sterylkę bardzo potrzebne, to może dałoby się to połączyć w takim szybkim bazarku?
  2. Dziękuję Agata, że znajdziesz czas na bazarek :loveu: przed ślubem na pewno masz masę przygotowań...
  3. Zaraz do Niej napiszę. Dziękuję
  4. [quote name='sylwija']śliczna sunia, dobrze, że trafiła na Twojego TZ..[/QUOTE] Akurat jechał ze znajomym jakąś łąkę oglądać... Znajomy mówił, żeby nie podchodził do tego psa, bo go ugryzie, ale TŻ podszedł, wyciągnął rękę, a psina go polizała, więc ją zabrał :)
  5. Ja również trzymam kciuki za badania!! [quote name='Asior']Trzeba było podjąć taką decyzją, bo psycholog powiedziała, że dziecko MUSI spać osobno bo ponoć śpiąc z rodzicami zaburza się jego seksualność i takie tam jakieś to ma skutki w psychice, że potem dziecko jest mniej samodzielne czy cuś :roll:[/QUOTE] Jakoś logicznie to wytłumaczyła? Bo jak czytam o wspólnym spaniu, to raczej przeciwnie - zapewnia się tym dziecku poczucie bezpieczeństwa itp... Do jakiego wieku wg Waszej psycholog dziecko może spać z rodzicami?
  6. Dziękuję, że zajrzałyście :) Proszę o zapraszanie znajomych, fochu zrobiła dla na wydarzenie na fb: [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=243887482298769[/url]
  7. [quote name='Ellig']Jestem......pomysle:([/QUOTE] Dziękuję, że zajrzałaś. Psinka czuje się dużo lepiej. Spacerowała dziś po podwórku i nawet leciutko próbowała obciążać chorą łapkę, ale widać że jeszcze mocno ją boli :(
  8. [quote name='Ellig'][url]https://www.facebook.com/event.php?eid=113298975435289[/url][/QUOTE] Bardzo dziękuję
  9. [quote name='Ellig'][url]https://www.facebook.com/event.php?eid=113298975435289[/url][/QUOTE] Bardzo dziękuję
  10. Zdjęcia ze wczoraj: [IMG]http://img830.imageshack.us/img830/3246/28337350.jpg[/IMG] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/3638/16451776.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/4981/71808317is.jpg[/IMG] [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/3599/86090119.jpg[/IMG]
  11. Śliczny chłopak :) oby znalazł odpowiedzialnych opiekunów...
  12. Wygląda, jakby już z miesiąc miała :) GRATULACJE!!!
  13. [quote name='Enigma79']Jeżeli sunia po 15.08 wciąż będzie u Ciebie, przeleję dla niej 30 zł, teraz jestem na zerze. Tylko tyle mogę... Prosiłabym o przypomnienie tak ok 16.08 o mojej jednorazowej deklaracji w PW.[/QUOTE] Bardzo dziękuję...choć mam nadzieję, że znajdzie się dla niej LEPSZY DT. Znalazła się Osoba, która może odebrać rzeczy i poprowadzić bazarek :) Pisała już do Ciebie?
  14. Podnoszę i bardzo proszę o pomoc dla suni. Niedługo wstawię nowe zdjęcia.
  15. [B]Clean[/B], bardzo dziękuję :) Kociaki mają na koncie tylko 149 zł, a niedługo (za ok 10 dni) trzeba będzie zamówić karmę :( Brakuje bardzo dużo, bo Purina kosztuje teraz 133 zł za worek, a potrzebujemy ich 4 na miesiąc. Na allegro znalazłam ofertę za 122 zł/worek, wtedy potrzebowalibyśmy aż 488 zł :shake: Najtańszy kitekat 73 zł x 4 = 292 zł. [SIZE=3][B]Bardzo proszę o wsparcie, by kociaki nie musiały głodować. [/B][/SIZE]
  16. [quote name='agnieszka32']I cały czas śpi z Wami w łóżku? Mężowi to nie przeszkadza? :diabloti:[/QUOTE] Pierwsze 2 noce "spała" w łóżeczku, ale kończyło się to tym, że i tak lądowała u nas w łóżku, więc dałam sobie spokój... Przy odkładaniu do łóżeczka, po karmieniu, zaraz się budziła. Co chwila musiałam ją wyciągać w nocy z tego łóżeczka, usypiać, odkładać, wyciągać i tak w kółko... Masakra ;) Śpi z nami do tej pory, a ma już ponad rok. [quote name='jukutek'] co do spania w łóżku rodziców - jakiś margines intymności wolę sobie zostawić. [/quote] a intymność to tylko łóżko? ;) [quote name='jukutek']Na szczęście Małgosia się strasznie wierci i lubi mieć własną przestrzeń (od przyjazdu ze szpitala najlepiej zasypia sama we własnym pokoju :crazyeye:)[/QUOTE] A ile razy ją w nocy karmisz? [quote name='agaga21']oj to nie zazdroszczę, bo ciężko będzie dzieciaka oduczyć.(...) chyba bym zwariowała, gdyby sypiał z nami całe noce! nie mówiąc już o moim mężu ;-) [/QUOTE] Ja tam widzę więcej plusów niż minusów wspólnego spania. Np to, że nie musiałam w nocy z łóżka wstawać. Przyjdzie czas, to się oduczy. Na razie jeszcze potrzebuje cyca, żeby usnąć i pije w nocy przynajmniej raz.
  17. Byliśmy dziś u weta na zmianie opatrunku, bo już się mocno sączyło. Dostała też tabletki (synulox) zamiast tego antybiotyku w proszku, którego nie chciała jeść. Mam nadzieję, że uda się jakoś w kiełbasce przemycić.. Koszt dzisiejszej wizyty to 40 zł + paliwo 30 zł. Jesteśmy już 170 zł na minusie, a czeka nas jeszcze kilka zmian opatrunków i sterylka... Nie liczę kosztów wyżywienia, bo tyle akurat mogę jej zapewnić. [B]Bardzo proszę o pomoc finansową na leczenie suni oraz o DT dla niej.[/B] Widziałam kiedyś bazarek, w którym było wybierane imię dla psa. Nasza sunia jest bezimienna. Czy ktoś chciałby dla niej taki bazarek stworzyć? Może akurat kilka zł by się uzbierało... a przy okazji nasza staruszka zyskałaby imię ;)
  18. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Czy któraś z Was używała/używa tzw łóżeczko turystyczne zamiast zwykłego drewnianego?[/QUOTE] U nas łóżeczko okazało się być niepotrzebnym wydatkiem, bo Córcia wolała (i woli) spać z nami na łóżku ;) Niektórzy na początek polecają kołyski, ale u nas do spania w dzień sprawdzał się głęboki wózek.
  19. Dziś w nocy nie zniknęło jedzonko :( Wyniosłam biedne psisko na dwór, żeby trochę na świeżym powietrzu pobyło (bo przebywa w stajni, w ciemnym boksie). Na 99% to suka nie pies :) Poskakała trochę na 3 łapach i zjadła kawałek pasztetowej i odrobinę jedzenia z puszki, ale zaraz dosypałam tam lekarstwa i już nie chciała jeść... Zostawiłam ją w altance, dopiero na noc ją zamknę. We wtorek jedziemy do weta na kontrolę i będzie wiadomo, co dalej. Ogólnie, to pies-anioł, można ją nosić, tarmosić i nawet nie warknie, nie piśnie.
  20. [quote name='Katcherine']Po prostu nie mamy wyboru- ma takie otarcia od tych pieluch- bo juz biega samopas i caly czas w ruchu ze musze zaczac cos robic z nauka nocnikowania- tylko ze no wlasnie- poniewaz przegapilam dogodny moment szukam wiedzy u doswiadczonych Mam ;).[/QUOTE] Może jakieś pieluchy wielorazowe by się u Was sprawdziły? Lub "majtki treningowe": [url]http://allegro.pl/pieluszki-i-chusteczki-majteczki-treningowe-99405[/url] ?
  21. [quote name='agnieszka32']Oj, z tym to może być problem... Szkoda, że nie mogę pomóc, ale w poniedziałek rodzę...[/QUOTE] Tak myślałam, że będzie problem.... ale próbować/szukać zawsze warto :) Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie :kciuki: [B]AlfaLS,[/B] Enigma niedługo wyjeżdża na urlop, więc na bazarek raczej nie znajdzie czasu, dlatego szukamy kogoś na miejscu, kto zgodziłby się odebrać rzeczy i go poprowadzić. W najgorszym wypadku będziemy szukać transportu do mnie (może jakoś przy okazji się uda, bo specjalnie jechać to na paliwo sporo kasy pójdzie).
  22. :shake: Trzymam kciuki za zdrowie Marty... [quote name='Cudak']Bardzo przepraszam za OT. [B] Potrzebuję DT dla psiego staruszka po wypadku:[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/211914-Staruszek-po-wypadku.-Pilnie-potrzebny-DT-i-wsparcie-na-leczenie.-Goleni%C3%B3w-Szczecin[/URL] Najlepiej z okolic Goleniowa/Szczecina. Może znacie kogoś, kto mógłby pomóc?[/QUOTE] Oprócz DT dla psiaka, [B]potrzebna jest osoba ze Szczecina, która odebrałaby od Enigmy79 rzeczy na bazarek i poprowadziłaby go. Czy ktoś mógłby pomóc? :oops: [/B]
  23. [quote name='clockwork']siusianie zaczynają po drugim roku, ale kupkanie to widać kiedy szkodnik chce.... u nas też widzę że ciśnie, chcę sadzać a tu HISTERIA! żadne przekupstwo nie działa, a na siłę nie chcę żeby nie zrazić.....[/QUOTE] Z kupą to wiem, że widać, bo swoją też sadzam wtedy na nocnik ;) [B]Katcherine [/B]chce całkowicie zrezygnowac z pieluch. Mim zdaniem 15 mies dziecko może jeszcze nie być na to gotowe...
  24. Kto pomoże psiemu staruszkowi? [B]Czy ktoś ze Szczecina mógłby odebrać rzeczy od Enigmy79 i poprowadzić bazarek? [/B]
  25. Ja czytałam, że dopiero ok 2 roku życia dzieci zaczynają być gotowe do kontrolowania swoich potrzeb fizjologicznych...
×
×
  • Create New...