Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. [quote name='kamilqax95x']Piękny jest :loveu: Oby się znalazł właściciel albo chociaż DT bo szkoda psiaka :([/QUOTE] Że właściciel się odnajdzie, to wątpię... Mi to raczej wygląda na to, że psiak uległ wypadkowi, a właściciel zamiast go leczyć, pozbył się problemu. Chyba, że naprawdę jest to ten zaginiony pies z Czarnocina, ale raczej nie, bo psisko zaniedbane. Miał koszmarne kołtuny (obcięte przy okazji oczyszczania rany) :shake:
  2. [quote name='Katcherine']Tez mamy nakladke... i nocnik w ksztalcie toalety... fajna skrzynka na zabawki...ech. teraz ma manie wspinanaia sie i spuszczania wody z noramlnej, ale zarowno z nocnika jak i z toalety ucieka. ma 15 miesiecy ale duzy jest jak 2-3 latek. nosimy ubranka na 110 cm.... zabawy probowalam ale on wytrwaly... a w pewnym moencie jest wrzask i ucieczka za wszelka cene bo juz sie znudzilo..jak juz mu sie uda zejsc z ''tronu'' to naogol posiusia sie bez pieluszki albo w tuz zalozona pieluszke. nie chce pogarszac sytuacji ale po prostu utknelam...[/QUOTE] 15 mies? Z czym się tak spieszysz?
  3. Tak myślałam :shake: U mnie niestety nie ma dobrych warunków. Siedzi/leży cały czas sam w ciemnym boksie w stajni. Cieszy się jak do niego ktoś przychodzi. Lubi być głaskany.
  4. Zniknęło trochę jedzenia, ale obawiam się, że to koty mogły mu wyjeść, bo on i tak tylko leży... :(
  5. Ostatnie wpłaty: 19.07.11 Jadwiga Ż., Chełmek (Javena) 5 25.07.11 Krystyna Ł., Łódź (Szarotka) 10 Bardzo dziękuję w imieniu kotów :)
  6. Uśpienie nie wchodzi już w grę, bo nie jest potrzebna żadna operacja za 3 tys zł :) W Szczecinku hotelik jest chyba za 200 zł/miesięcznie, ale o miejsce zwykle ciężko. Zapytam [B]marięmc[/B] o miejsce, ale wtedy potrzebne będą deklaracje...
  7. Mogłabyś się dowiedzieć więcej o tym psie z Czarnocina? "Mój" staruszek został znaleziony w łąkach między Gąsierzynem a Miłowem, leżał przy polnej drodze w kałuży. Daleko od asfaltu. W to miejsce można dojechać betonówką od strony Czarnocina, lasem od Gąsierzyna, polami od Miłowa. a wygląda tak: [IMG]http://img808.imageshack.us/img808/925/61638430.jpg[/IMG] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/4720/25972099.jpg[/IMG] [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/6830/55687813.jpg[/IMG]
  8. Po schodach na pewno musiałby być znoszony :shake: Szkoda, bo u Ciebie miałby doskonałą opiekę, ale co zrobić...
  9. Dałam mu trochę jedzenia z puszki. Tylko spróbował i nie chciał jeść.. :( Może w nocy się skusi.
  10. Zdjęcia postaram się jutro zrobić, jak będę miała aparat.
  11. Bardzo proszę o pomoc również w rozsyłaniu wątku. Trochę już pospamowałam, mam nadzieję, że nie dorobię się bana... ;) Psiak przebywa teraz w stajni. W domu na pewno czułby się o wiele lepiej i szybciej wrócił do zdrowia :(
  12. Przepraszam za OT. [B]Pilnie szukam DT dla psiego staruszka po wypadku (kuleje, ma przecięte ścięgno). Potrzebne jest również wsparcie finansowe na jego leczenie.[/B] Link do wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/211914-Staruszek-po-wypadku.-Pilnie-potrzebny-DT-i-wsparcie-na-leczenie.-Goleni%C3%B3w-Szczecin[/url]
  13. Przepraszam za OT. Pilnie szukam DT dla psiego staruszka po wypadku (kuleje, ma przecięte ścięgno). Potrzebne jest również wsparcie finansowe na jego leczenie. Link do wątku: http://www.dogomania.pl/threads/211914-Staruszek-po-wypadku.-Pilnie-potrzebny-DT-i-wsparcie-na-leczenie.-Goleni%C3%B3w-Szczecin
  14. Bardzo przepraszam za OT. [B] Potrzebuję DT dla psiego staruszka po wypadku:[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/211914-Staruszek-po-wypadku.-Pilnie-potrzebny-DT-i-wsparcie-na-leczenie.-Goleni%C3%B3w-Szczecin[/url] Najlepiej z okolic Goleniowa/Szczecina. Może znacie kogoś, kto mógłby pomóc?
  15. [quote name='Atomowka'] Co do Gryfina to wiem,że jest wera blacky764[/QUOTE] Z Gryfina do Gryfic jest ładnie ponad 100 km ;)
  16. [quote name='Enigma79']Mogę oddać kilka rzeczy na bazarek jedynie.... (m.in.nowiutkie "tenisówki" / buty sportowe czerwone)[/QUOTE] Dziękuję :loveu: Oddać, czyli ktoś musiałby odebrać rzeczy i wystawić na bazarku?
  17. Bardzo przepraszam za OT. Potrzebuję DT dla psiego staruszka po wypadku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/211914-Staruszek-po-wypadku.-Pilnie-potrzebny-DT-i-wsparcie-na-leczenie.-Goleni%C3%B3w-Szczecin[/url] Najlepiej z okolic Szczecina/Goleniowa. Może znacie kogoś, kto mógłby pomóc?
  18. Zaglądam do Nesi i bardzo proszę o pomoc dla psiego staruszka po wypadku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/211914-Staruszek-po-wypadku.-Pilnie-potrzebny-DT-i-wsparcie-na-leczenie.-Goleni%C3%B3w-Szczecin[/url] :(
  19. Podnoszę Abisia i proszę o pomoc dla psiego staruszka po wypadku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/211914-Staruszek-po-wypadku.-Pilnie-potrzebny-DT-i-wsparcie-na-leczenie.-Goleni%C3%B3w-Szczecin[/url] :(
  20. Podnoszę koty i proszę o pomoc dla psiego staruszka po wypadku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/211914-Staruszek-po-wypadku.-Pilnie-potrzebny-DT-i-wsparcie-na-leczenie.-Goleni%C3%B3w-Szczecin[/url] :(
  21. Pojechałam z nim dziś rano do weterynarza. Okazało się, że łapa nie jest złamana :multi: Ma "tylko" przecięte ścięgno, dlatego na niej nie staje. Rana ropiejąca, brudna. Pod narkozą została oczyszczona. Dostał również lek, który mam mu podawac w jedzeniu przez kilka dni (mam nadzieję, że mokrą karmę będzie jadł, bo suchego nawet nie tknął - pewnie nie nauczony tego jeść, albo tęskni za właścicielami...). Na łapie ma założony gipsowy opatrunek. Praktykanci w lecznicy poobcinali mu skołtunioną sierść, bo była ona strasznie zaniedbana. Za 5 dni psiak ma mieć ściągnięty opatrunek. Koszt dzisiejszej wizyty 100 zł (po dużym rabacie). [B]Bardzo proszę o pomoc w szukaniu mu DT i o wsparcie finansowe na jego leczenie. [/B]Zdjęcia postaram się zrobić jutro, bo dziś nie mam aparatu.
  22. Rozliczenie. wpływy: [B]Enigma79[/B] 30 zł, 05.08.br [B]gonia141[/B] 50 zł, 8.08.br wpłata z miau 50 zł [B]Kundelkowa Skarbonka[/B] 200 zł (15% do zwrócenia do 6 tyg) [B]gonia141[/B] 41 zł [B]Agnieszka103[/B] 20 zł wydatki: - 100 zł (zabieg oczyszczenia rany i leki), 28.07.br - 70 zł (zmiana opatrunku, leki + paliwo na dojazd do lecznicy) 01.08 - 55 zł (zmiana opatrunku, leki + paliwo na dojazd do lecznicy) 06.08 - 76 zł (zmiana opatrunku, witaminy + paliwo na dojazd do lecznicy) 10.08 ___________ suma 95 zł
  23. Edycja postu 2.08.br, ponieważ pies okazał się być suką :) a otwarte złamanie łapy - przeciętym ścięgnem ze sporą, starą, gnijącą raną z ubytkiem skóry... Sunia została znaleziona 27.07, w łąkach, kilka km od najbliższych wsi. Wszystko niestety wskazuje na to, że została tam porzucona/wywieziona z powodu rozwalonej łapy. Psina była zaniedbana, miała straszne kołtuny (już obcięte), nie była jednak wychodzona, więc długo tam nie koczowała. Miała ogromne szczęście, że mój TŻ akurat tamtęty przejeżdżał i ją wypatrzył.. Na drugi dzień zabrałam ją do weterynarza. Okazało się że rana na łapie jest stara i gnijąca, ale nie ma złamania, tylko przecięte ścięgno. Pod narkozą rana została oczyszczona, jej brzegi odnowione, zszyte ile się dało (niestety brakuje kawałka skóry o średnicy ok 3 cm, więc całej nie dało się zszyć i szybko się to nie zagoi). Został założony i opatrunek i dostaliśmy antybiotyk do podawania w jedzeniu. Koszt zabiegu 100 zł (z dużym rabatem), co kilka dni trzeba z nią jeździć na zmianę opatrunku (koszt 40 zł + dojazd do lecznicy 30 zł). Z powodu przeciętego ścięgna sunia będzie kuleć, nawet po zagojeniu się rany. edit:[B]12.08.br Mam wspaniałą wiadomość :multi::multi::multi: Po sunię zgłosili się jej właściciele :multi: Zginęła im miesiąc temu, bo pobiegła za swoim panem, który jeździł quadem po lesie. Szukali jej po lasach i łąkach, ale ogłoszeń niestety nie wywieszali... Przypadkowo zgadali się ze znajomym mojego TŻeta, który jechał akurat z nim, jak znaleźli psinę. Sunia ma na imię Mika. Była u nich 13 lat i wzięta była ze schroniska. Państwo zwrócili mi pieniążki za leczenie i mają je kontynuować. [/B] zdjęcia (29.07) [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/7430/62053947.jpg[/IMG] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/2788/18579903.jpg[/IMG] zdjęcie rany z 6.08: [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/7838/sdc16703.jpg[/IMG] [B] [SIZE=4][COLOR=red] [/COLOR][/SIZE][/B]
  24. [quote name='Szarotka']Powinno dojsc tym razem 10 zl.[/QUOTE] Pewnie doszło. W Fundacji były problemy z dostępem do konta, dlatego nie jest jeszcze zaktualizowane. Dziękuję w imieniu kociaków za wpłatę :)
  25. [quote name='Szarotka']Ide zajrzec na bazarek :):)czy moja deklaracja dotarla ??[/QUOTE] 4. lipca dotarło od Ciebie 15 zł :) Ostatnia aktualizacja konta była 10. lipca, więc nie wiem, czy doszły jakieś nowe wpłaty :(
×
×
  • Create New...