Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. W najgorszym wypadku zostanie kosiarką ;) oby tylko na pastwisku sobie radził i między końmi, to będzie dobrze.
  2. Może i warto próbować :) tyle, że na pewno będzie inaczej to wyglądało niż z widzącym koniem. Fajnie byłoby, jakby się do czegokolwiek nadawał.
  3. Kocur z lasu już u [B]Lupi[/B] :) Pojechał wczoraj wieczorem. Jak będą zdjęcia trzeba będzie założyć mu nowy wątek. Będzie potrzebował wsparcia finansowego na kastrację (max 100 zł) i ogłoszeń... a jest naprawdę uroczy. Kociaki z portu proszą o grosik na karmę i budki...
  4. Mamy 30 zł od [B]bric-a-brac, [/B]50 zł od Osoby z miau i 84 zł z bazarku na miau, czyli mamy 164 zł, a potrzeba ok 500 zł (ok bo w zeszłym roku koszt wyprodukowania 1 budki to było 50 zł, a nie wiadomo jeszcze, czy potrzebne materiały nie podrożały za bardzo)
  5. Znaleźc speca to może i nie byłby wielki problem... ale to kolejne koszty :shake: no i chyba ciężko bez kontaktu wzrokowego coś osiągnąć.
  6. [quote name='Soko']Próbowałaś czegoś naturalnego by wzmocnić zaufanie? Jak Wam idzie? Macie efekty?[/QUOTE] W tej chwili koń stoi u kogoś innego. Jest zajeżdżany, ale bardzo ciężko idzie, bo nie chce współpracować. Jak wróci będę kombinować, trochę czytałam o kontrowersyjnym naturalu :) może i będę próbowała coś w tym kierunku, choć nie wiem czy to dobry pomysł uczyć się tego samemu i to na ślepym koniu.
  7. [quote name='__Lara']:( Dorzucę coś dla kociaka, proszę o nr konta.[/QUOTE] Nr konta pod Lupi, jak kotek do Niej dojedzie... bo jak na razie walczymy, by wlazł do transporterka. Łasi się, a wejść nie chce :( Jutro rano dam mu sedalin do karmy, może się uda go zapakować. Boi się chyba, że znów gdzieś będzie wywieziony. [B]_Cassi[/B] wczoraj przejeżdżałam tamtędy i nie było ich widać. Może się pochowały gdzieś w trawie, albo już ich nie ma.
  8. Szkoda psiaka... Ciekawe, co z nim teraz :( Myślę o tych nowych kotach w lesie... Dzisiaj tak padało, zmokły pewnie biedaczki głodne (o ile jeszcze żyją). Może by je wyłapac i do portu puścic? Tylko najpierw by trzeba sterylki porobić, bo z tego co słyszałam to jest tam czarna kotka i z szarym kotem, który może być jej dzieckiem. I chyba jeszcze jeden czarny.
  9. Ja tak OT... Jak jest różnica między pitbullem a amstaffem? ---> [URL="http://tablica.pl/oferta/pit-bull-red-nos-szczeniaki-sprzedam-IDhxPz.html"]http://tablica.pl/oferta/pit-bull-red-nos-szczeniaki-sprzedam-IDhxPz.html :roll: [/URL]
  10. Dziś miałam tel, że są na tej drodze 3 nowe koty.... Masakra. Nie wiem, czy Gmina ma obowiązek coś z tym zrobić? Raczej oleją sprawę, bo przecież problem sam się rozwiąże (jak pod samochód nie wpadną, to z głodu poumierają) :(
  11. [quote name='Rodzice Maciusia :)']a kocyk to musi być jakiś na wymiar malutki czy może być zwykły polarowy kocyk, który składa się na dwa? [/QUOTE] Kocyki dla dzieci zwykle są mniejsze, niż te "normalne" i łatwiej je składać. Te są śliczne: [URL]http://allegro.onet.pl/aplikacja-3d-koc-kocyk-milutkie-kocyki-bobas-i1784121947.html[/URL] :) [quote name='Rodzice Maciusia :)']No i nie wiem czy u mnie jednak do wózka pościel nie będzie potrzebna, bo w zimie maluch przyjdzie na świat. Jak będę musiała np w lutym z nim wyjść do taki polar nie za lekki? No chyba że wtedy ciepły kombinezon wystarczy? A poduszka? Do łóżeczka wiem że na początek nie wolno dać, ale do wózka? Też nie? To strasznie na płasko będzie leżał..[/QUOTE] Kombinezon, cieplejszy kocyk i będzie ok. Śpiworki też fajne. Tylko u nas zimą chodniki były tak zasypane śniegiem, że nie było szans z wózkiem wyjść :angryy: odśnieżane były wąskie ścieżki... Poducha niby nie jest wskazana na początku, ale zdania na ten temat są różne. My nie używamy.
  12. [quote name='Rodzice Maciusia :)'] Dziewczyny = co do pościeli bardzo proszę o Wasze rady. Podobno potrzebna pościel do łóżeczka i do wózka oddzielna i to jeszcze w ilości do każdego po dwa, czyli w sumie 4 poduszki, 4 kołdry i 4 zmiany. Czy to nie przesada? Czy nie można wykorzystywać tej samej pościeli co jest w łóżeczku wychodząc na spacer i przekładając ją do wózka? Jak to u Was?[/QUOTE] Ja tam żadnej pościeli do wózka nie miałam. Moim zdaniem to zbędny zakup, bo używa się jej tylko w gondoli (czyli ok 7 mies), a zamiast tego z powodzeniem można używać kocyków. Pościel do łóżeczka kupiłam też niepotrzebnie, bo Mała śpi z nami :) ale może przyda się kiedyś, jak zacznie spać sama. Kupiłam 1 kołdrę i poduszkę i dwa zestawy pościeli na zmianę. I 2 prześcieradła z gumką na materacyk.
  13. Zapraszam na bazar, bo cisza straszna, a rzeczy fajne: [url]http://www.dogomania.pl/threads/213833-Dla-psa-YORKA-dla-Ciebie-torebki-pier%C5%9Bcionek-koszule...KONIK-dla-koneser%C3%B3w!do14-09[/url]
  14. Jak dobrze pójdzie w poniedziałek kocur pojedzie na DT do [B]Lupi[/B] :loveu: Potrzebne będzie jednak wsparcie na jedzonko i kastrację, jak już się go odkarmi.. no i pomoc w ogłoszeniach :)
  15. [quote name='Cassi_']no i jak wygląda sytuacja dzisiaj?[/QUOTE] Z kocurem? Nadal w klatce :(
  16. Już nie syczy, tylko domaga się głaskania... A jaki apetyt ma! I wody bardzo dużo pije. Kurcze, szkoda mi go wypuszczać do portu :( Nikt nie może dać mu DT?
  17. Zapraszam na bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/213833-Dla-psa-YORKA-dla-Ciebie-torebki-pier%C5%9Bcionek-koszule...KONIK-dla-koneser%C3%B3w!-do7-09[/url] :)
  18. No właśnie oswojony, inaczej nie dałby mi się złapać... ale w klatce syczy. Nie podoba mu się bycie zamkniętym. Schroniska nie przyjmują kotów, a ja naprawdę nie mam teraz warunków by go trzymać :(
  19. Cudak

    Pomysł pomocy :)

    [COLOR=navy][B]Zapraszam miłośników koni na bazarek, na którym znaleźć można przedwojennego, pięknego konika:[/B][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213833-Dla-psa-YORKA-dla-Ciebie-torebki-pier%C5%9Bcionek-koszule...KONIK-dla-koneser%C3%B3w%21-do7-09"]http://www.dogomania.pl/threads/213833-Dla-psa-YORKA-dla-Ciebie-torebki-pier%C5%9Bcionek-koszule...KONIK-dla-koneser%C3%B3w!-do7-09[/URL]
  20. [COLOR=navy][B]Zapraszam miłośników koni na bazarek, na którym znaleźć można przedwojennego, pięknego konika:[/B][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213833-Dla-psa-YORKA-dla-Ciebie-torebki-pier%C5%9Bcionek-koszule...KONIK-dla-koneser%C3%B3w%21-do7-09"]http://www.dogomania.pl/threads/213833-Dla-psa-YORKA-dla-Ciebie-torebki-pier%C5%9Bcionek-koszule...KONIK-dla-koneser%C3%B3w!-do7-09[/URL]
  21. Jak do jutra nic się nie znajdzie, chyba wypuszczę go do portu. Tam przynajmniej jedzenie będzie miał... na pewno lepsze to niż las. Tylko szkoda, bo oswojony...
  22. Zapraszam na bazarek z różnościami (m.in rzeczy dla yorków, torebki, biżuteria...i przedwojenny konik): [url]http://www.dogomania.pl/threads/213833-Dla-psa-YORKA-dla-Ciebie-torebki-pier%C5%9Bcionek-koszule...KONIK-dla-koneser%C3%B3w!-do7-09[/url] i adapter TV do laptopa: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213638-Ogl%C4%85daj-obraz-z-laptopa-na-ekranie-telewizora-HDTV-bezprzewodowo%21-ADAPTER-do-4.09"]http://www.dogomania.pl/threads/213638-Ogl%C4%85daj-obraz-z-laptopa-na-ekranie-telewizora-HDTV-bezprzewodowo!-ADAPTER-do-4.09[/URL].
  23. [SIZE=4][B]Złapałam dziś w lesie kota. Koczował przy asfalcie ok tygodnia, jak nie więcej. Podobno był tam jeszcze jeden kot, ale został przejechany przez samochód. Kocur oswojony, chudy, biały w czarne łatki, na moje oko ma ok 2 lat (może mieć i więcej, ale raczej jest młody). W tej chwili siedzi w klatce i bardzo jest z tego powodu niezadowolony. Szukam dla niego bardzo PILNIE DT.[/B][/SIZE] Pilnie, bo jestem w trakcie przeprowadzki i naprawdę nie mam czasu się nim zajmować. Jutro będę w Szczecinie. Gdyby jakimś cudem udało się do jutra, do południa znaleźć mu DT, nie będzie problemu z jego dowozem do Szczecina. Bardzo proszę o pomoc dla niego, bo nie wiem sama co mam z nim zrobić.
  24. [url]http://www.dogomania.pl/threads/213833-Dla-psa-YORKA-dla-Ciebie-torebki-pier%C5%9Bcionek-koszule...KONIK-dla-koneser%C3%B3w!-do7-09[/url] zapraszam na Bazar dla kociaków :)
  25. Doszło 30 zł od [B]bric-a-brac[/B] na kocie budki :) Bardzo dziękuję!
×
×
  • Create New...