Jump to content
Dogomania

Erica

Members
  • Posts

    1790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Erica

  1. Od razu zaznaczam, że nie jestem obeznana z rasą ( więc proszę mnie nie gryźc :eviltong:), ale może terier rosyjski?
  2. Erica

    CalmAid?

    Może już działać :fadein: Tylko pamiętaj, żeby przez pierwszy tydzień przerwy między dawkami nie były większe niż 24h.
  3. [quote name='slapcio'] Mam zasadę kończyć daną zabawę ZANIM się psu znudzi, po schowaniu piłeczki Ninka nie miała jeszcze dość i dostała regularnej głupawki :evil_lol:[/quote] Bardzo dobra zasada :-) A ile zabawa trwa zanim Ninka wykazuje objawy znudzenia? Jestem bardzo ciekawa na jak długo Maleństwo jest w stanie skupić uwagę - ach, te przyszłe sesje szkoleniowe ;) Wspomnę tylko, że Laara "wymusza" na mnie min. 40min sesje, a za to Tosiek wytrzymuje max. 7 minut ( wczoraj pobiliśmy rekord :cool3:), po czym odwraca sie do mnie tyłem i sobie idzie; to tak poglądowo. Zauważyłaś, żeby "to oczko, którego nie ma" przeszkadzało jej w zabawach z piłką? Trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę u weta! :-)
  4. Jak będzie wiecej fotek, to ja też mogę zrobić baner. ;)
  5. Podnoszę Fifkę [B]pati-c[/B] - świetne zdjęcia
  6. Erica

    CalmAid?

    Cieszę się, że mogłam pomóc :-) Daj znać czy kuracja poskutkowala.
  7. Czekamy na wiadomości.
  8. [B]auraa[/B] - Niech Ci nie będzie przykro. Zaopiekowałaś się Milką,kiedy tego najbardziej potrzebowała, znalazłas jej dobry, kochający domek. Milka na pewno szybko się zaaklimatyzuje i będzie szczęśliwa. :-)
  9. Bardzo się cieszę, że ślicznota znalazła domek :multi:
  10. Kamień spadł mi z serca, jak się dowiedziałam, że Bajka dostała domek. Bądź szczęsliwa maleńka! :multi:
  11. Jakie cudo prześliczne :loveu: I ogonek jakiś długaśny się zrobił :-) [B]Slapcio [/B]- na PW odpiszę Ci jutro - teraz mam straszną migrenę i sensowne myślenie jest ponad moje siły :oops: Co do betaglukanu, to decyduję się na ten, który ci poleciła Twoja siostra, przelew uskutecznię w poniedziałek. Mam jeśzcze kilka pytań apropo diety etc, ale to już jutro. Teraz idę szukać kolejnej aspiryny :shake: Wymiziaj ode mnie Ślicznotę. :-)
  12. Erica

    CalmAid?

    Jak najbardziej możesz podać na raz :-) Moja Laara dostaje dawkę rano - strzykawką prosto do pyszczka. Jeśli tez podajesz w ten sposób to pamiętaj, żeby podawać bardzo wolno, aby psiak się nie zakrztusił.
  13. A wiecie co jest straszne? Że mnie tacy ludzie już nawet nie bulwersują :shake:
  14. To ja spytam jeszcze raz :razz: Czy sunia ma komplet szczepien? I czy wiadomo czy przechodziła jakieś choroby? Tak w ogóle to jakiego ona jest wzrostu?
  15. W takim razie proszę o wiecej informacji: ile sunia waży, ile ma w kłebie, czy ma wszystkie szczepienia, czy przechodziła jakies choroby? Czy ma jakies fobie?
  16. Jak idzie socjalizacja sunii? Czy nadawałaby się do adopcji do domu z drugim psem (2letnia suczka)?
  17. Pewnie tak, tylko to trwa i trwa, a ja się zbliżam do stanu przedzawałowego. Eh, za dużo tego stresu ostatnio :shake:
  18. Wszystkiego najlepszego życzę Wam obu :lol: A przy okazji - [B]halbina[/B] - uzupełniłam bazaraki i jest tam też trochę nie-kolczyków ;) [B]slapcio[/B] się nie odzywa, chyba postanowiła Ninkę sobie zatrzymac ;)
  19. Przepraszam za offa, ale potrzebuję porady: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f351/godny-polecenia-weterynarz-w-zamosciu-139619/[/url] I żeby nie był to taki całkiem off, czy są w schronie sunie odpowiadające "kryteriom" z tego wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/dom-dla-mlodej-sunii-wroclaw-pl-139025/[/url] DT w Zamościu mogę sobie zorganizowac
  20. [quote name='slapcio'] Zrozumiałbyś, gdybys ja poznała. Jutro chcę usiąść i pogadać. Z ninkonewsów: truskawki i poziomki są mniam [/quote] Ja właśnie bardzo liczę na to, że Nnkę poznam. :-)
×
×
  • Create New...