ciotki gdyb ktos mial na zbyciu peparaty na stawy na zbyciu to chetnie dla niego wezme - moge pozniej oddac jak psiak pojdzie do adopcji to co zostanie
Asia zabrała Malucha, poszedł z karmą bo nie chciałam żeby go czymś innym karmić żeby nie dostał niepotrzebnie rozwolnienia
jutro ok 21 powrót:placz:[SIZE=1](smutno)[/SIZE]
kupiłam młodemu karmę - tym razem eukanubę dla szczeniąt ras dużych - on wcina jak szalony, choć już nie gryzą się przy jedzeniu z Hexą po tych kilku dniach więc jest progres
proszę o informację kiedy Białek od nas odjedzie i kiedy wróci
Dif u mnie nie ma takiej opcji, przykro mi, Hexa na podworku jest do pieskow mila ale w domu niszczy wszystko co sie rusza i stawia - dlatego ja moge dac DT tylko bardzo mlodym pieskom, ktore beda sie jej poddawac
w innym wypadku u mnie nie ma opcji, zebym mogla wyjsc z domu - ja nie mam jak zamykac psow bo koty otwieraja pokoje wskakujac na klamki i psy sa i tak razem :roll: a Hexa wazy juz 30 kilo - to nie przelewki
[quote name='majqa']GameBoy, ależ masz wzięcie!!! Widzę, że kolejka maluchów do Ciebie, że hohoho...:loveu:[/quote]
no niestety, nie zaluje im podlogi ale serce sie kraje, ze takie maluchy sa bezdomne i to w takiej ilosci
[quote name='Erazm']Ciotka sprzedaj parę burków i hotel wystawimy:evil_lol::evil_lol::evil_lol:, mialaś przecież hodowlę yoorków swego czasu:eviltong::eviltong::eviltong:[/quote]
no mialam ale juz sie skonczyly - nowe trzeba by naprodukowac - musze Hexe wyslac do roboty :placz::placz::placz::placz::placz::placz: