Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. [LEFT]to spytaj ciotka prosze bo ja juto na wyjezdzie caly dzien [/LEFT]
  2. ciotka ja tez nie wiem, trzeba by jakiegos weta spytac, moze malagos glowe zawocic :oops:
  3. ciotki gdyb ktos mial na zbyciu peparaty na stawy na zbyciu to chetnie dla niego wezme - moge pozniej oddac jak psiak pojdzie do adopcji to co zostanie
  4. Asia zabrała Malucha, poszedł z karmą bo nie chciałam żeby go czymś innym karmić żeby nie dostał niepotrzebnie rozwolnienia jutro ok 21 powrót:placz:[SIZE=1](smutno)[/SIZE]
  5. Alonda nie da sie do mnie dodzwonic, zostawilam telefon na dzialce... adres masz, poprostu wpadaj zaraz Ci wysle Pw jak sie dostac do bloku
  6. aha ciotka tak btw nowofulnDland :eviltong:
  7. ja nie umiem, ale powiem Ci szczerze, ze najbardziej sie i tak sprawdza suche info powiedz mi tylko jakie dac namiary a ja cos skleje
  8. przesliczna jest ale czy ona nie za mala na adopcje? powtorze pytanie.... bo ona szuka DS a nie DT?
  9. kupiłam młodemu karmę - tym razem eukanubę dla szczeniąt ras dużych - on wcina jak szalony, choć już nie gryzą się przy jedzeniu z Hexą po tych kilku dniach więc jest progres proszę o informację kiedy Białek od nas odjedzie i kiedy wróci
  10. ale teraz jestesmy :oops:
  11. Dif u mnie nie ma takiej opcji, przykro mi, Hexa na podworku jest do pieskow mila ale w domu niszczy wszystko co sie rusza i stawia - dlatego ja moge dac DT tylko bardzo mlodym pieskom, ktore beda sie jej poddawac w innym wypadku u mnie nie ma opcji, zebym mogla wyjsc z domu - ja nie mam jak zamykac psow bo koty otwieraja pokoje wskakujac na klamki i psy sa i tak razem :roll: a Hexa wazy juz 30 kilo - to nie przelewki
  12. dawać mi tekst i namiary do allegro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  13. ciotka kup mu arthroflex albo mu kurze lapki gotuj - powaznie, taki szybki wzrost nie jest zbyt zdrowy dla stawow psiaka
  14. juz uzupelniam allegro
  15. ciotka niech mu na zdrowie idzie - ja nei chce zeby moja suka byla za duza, a u Misia pilnuj kochana stawów
  16. ona wyglada na slodziaka ale jest bardzo brutalna - nawet karcenie nic nie pomaga:oops:
  17. u mnie jest opcja tylko na maluchy i to bardzo mlode, jezeli wieksze - tak jak Białas to tylko psy, inaczej jest taki łomot,że wióry lecą
  18. [quote name='majqa']GameBoy, ależ masz wzięcie!!! Widzę, że kolejka maluchów do Ciebie, że hohoho...:loveu:[/quote] no niestety, nie zaluje im podlogi ale serce sie kraje, ze takie maluchy sa bezdomne i to w takiej ilosci
  19. [quote name='Erazm']Ciotka sprzedaj parę burków i hotel wystawimy:evil_lol::evil_lol::evil_lol:, mialaś przecież hodowlę yoorków swego czasu:eviltong::eviltong::eviltong:[/quote] no mialam ale juz sie skonczyly - nowe trzeba by naprodukowac - musze Hexe wyslac do roboty :placz::placz::placz::placz::placz::placz:
  20. Okta rozumiem, ze wróciłaś na dogo? duży ten psiaczek już nie JAcuszek a Jacek całym pycholem :loveu:
×
×
  • Create New...