Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. super informacja!!! a mnie sasiedzi przyniesli pekinczyka....:mad:
  2. to drugi pekińczyk w tym roku najpierw była czarna sunia, troche starsza niz on, bez sterylki ale adoptowala ja znajoma mojej Mamy, teraz ten maluch wyglada jak kudłata sowa:eviltong:, mam nadzieje, że jest zdrowy
  3. Psa przyniosła mi dziś sąsiadka. Kupili go, już nawet nie miałam siły pytać gdzie dokładnie, bo co za różnica....Rodowodu nie ma ale widać, że to pekińczyk - tzn. na tyle na ile znam się na pekińczykach. Książeczki zdrowia nie ma, nie był szczepiony - był u nich 3 dni, córka dostała uczulenia. Choć to bez znaczenia, to prawda. Za psa nic nie chce, chce żeby trafił do dobrego domu. Szukamy domu w Warszawie, najlepiej bez małych dzieci. Takiego najlepszego z najlepszych. Przyszły właściciel będzie musiał pokryć koszt szczepienia malucha na wirusówki i odrobaczenia. Zdjęcia strona 3. Jest małm brzydalem :eviltong:. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/5866/s4022330sq8.jpg[/IMG][/URL]
  4. gusia moze umowimy sie na sobote i pojdziemy razem? babka nie chce wycieczek w domu a tak powiem jej, ze przywiozlas Teoska itd
  5. nie wiem Gusia musze to jakos wszytko dograc- blizej piatku sie ustali,z transportem nie bedzie problemu, mnie w niedziele nie ma, cos sie z ta sobota wymysli
  6. straszne to jest tak mi teskno za jego krzywymi nozkami :oops: to pierwszy psiak z ktorym tak sie zzylam - straszne to jest
  7. jestem, byłam - Pani weźmie o ile pozwolicie Teośka w sobotę, w tym tyg musi zrobić kilka badań, pokazywała mi skierowania az mi bylo glupio, powiedziała, że nie chce żeby Teo siedział sam ale jego koszty utrzymania od dziś do soboty bierze na siebie powiedziałam jej, że zapytam czy to Wam pasuje
  8. Boże jak ja za nim tęsknie :placz::placz::placz::placz:
  9. czu sunia moze mieszkac w kojcu? zgadzacie sie na takie warunki?
  10. halo halo!!! co u Bielucha?
  11. [quote name='Isadora7']Uff a już myślałam że jestem jedyny egzemplarz.[/quote] to Ci nie grozi w tym przypadku :eviltong:
  12. [quote name='Isadora7']Od zawsze tak mam, w przedszkolu były cyrki ze mną, bo nie dało sie mnie położyć na leżakowanie. Chyba po prostu botem jestem :lol:[/quote] mialam dokladnie to samo - wylam albo sie darlam jak bylo lezakowanie
  13. jeżeli nocleg w najblisza srode, czwartek, piatek to ja moge cie przenocowac
  14. Babka dziś wraca, dzwoniła do mnie, tyle, ze ja dzis jestem niedostepna jutro o 16 jestem z nią umówiona
  15. postaram sie podnosic glaski dla Elzuni:loveu:
  16. Maluszku kochany co u Ciebie? wiem, ze to glupie ale strasznie zzylam sie z tym psem.....
  17. niech sie tylko ktos wypowie, czy warunki moga byc
  18. ten maluch jest juz bezpieczny w kwestii tymczasu?
  19. dam Ci znac jutro, ok?
  20. pojechal!! :placz::placz::placz::placz::placz::placz: do alondy ale tesknie straszliwie:placz::placz::placz::placz:
  21. [quote name='Erazm']Ty niestety wtedy w pracy:eviltong:[/quote] jestes pewna?:eviltong:
  22. a o ktorej tam jedziesz?
  23. właśnie sama nie wiem dlaczego bo mam jakis ****up ze zdrowiem :cool1:
×
×
  • Create New...