Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. oj ciotka postram sie jak najszybciej:oops:
  2. super wiesci kciukow nie puszczam - teraz trzymam za echo serca
  3. a gdzie mamy go wziac?
  4. Okta bardzo dziekuje Ci za bazarki czy naprawde nikt nie moze pomoc?? Mały pójdzie niecięty do nowego domu:roll:
  5. super info nie bylo mnie troche a tu prosze takie kwiatki !!! :loveu:
  6. Mały wrócił, obciety owszem jest lepiej ale nei wiem dlaczego nawet mu pazurów nie obcieli ...w dadatku wszystko trwalo tak dlugo, ze musialam dac kumplowi za fatyge i finansowo mi na jedno wyszlo Okta ile fryzjer strzyze Twoje psy? tutaj to trwalo ponad 1,5 godziny czy mam go zapisywac na kastracje? ja nie oplace jego kastracji, zaplaciłam już 60 zlotych fryzjerce, na echo serca jeszcze zaloze ale pozniej koniec czy szukac domu z zastrzezeniem kastracji?
  7. ja rano nie moge, do 17.30 jestem w pracy jeszcze jedna historia z psami dla nich i oknem wylece
  8. skoro tyle ciotek trzyma kicuki musi byc dobrze
  9. Aga czyli jest pewne, ze mały do mnie trafi? bo jezeli tak, to poprosze o pomoc finansowa, nie mam za bardzo kasy, zeby zakladac na badania, wdalam sie w akcje z tym pekinczykiem i na niego juz pozakladam ze swoich
  10. ja jechalam do rodzicow a ona brala klucze odmnie, zeby moje wariaty wyprowadzic
  11. obawiam się, że złoudne nadzieje ciotka :eviltong:
  12. widziałam go w niedzielę o 6 rano na spacerze z Agą bardzo ładnie chłopak wygląda :loveu:
  13. nie, Malemu ten pierwszy raz jest potrzebny profesjonalista ona jest tak obrzydliwie wyciachany, ze az wstyd a dwa mam nadzieje, ze bedzie kastrowany wiec trzeba bedzie mu podbrusze ogolic dokladnie, zeby wet pozniej nie "poprawial" i znowu jakichs dziur nie narobil
  14. spokojnie Basia, wszyscy rozumiemy czy Elza ma jakieś ogłoszenia? szukasz juz jej domu?
  15. Bąbel wracaj na pierwszą - ciotka GB wyprowadzi Cię wirtualnie :painting:
  16. Mały jest teraz u fryzjera ze znajomym badanie serce mu zrobie - bo juz sie umowilam, ale to tez za pozyczona kase natomiast z kastracja moze byc olllllbrzzzymi problem
  17. Igusiu mam nadzieje, ze jestes szczesliwa
  18. fajnie, bedziemy czekali na info :p
  19. hej nie byo mnie wczoraj na dogo - zarobiona jestem ale nadal czekamy jakby co modliszka trzymaj sie- przesylam Ci troche pozytywnej energii!
  20. Okta wielkie dzieki za bazarki:loveu: - postaram sie zaraz tam pozagladac Mały zaraz jedzie do fryzjerki - jak wroci porobie mu normalne zdjecia
×
×
  • Create New...