Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. Do adopcji, pies, złoty z czarną maską z bardzo obfitym długim włosem. Wiek poltora roku, młody, sliczny, baaardzo grzeczny, umie jeździć samochodem, załatwia się na podwórku, do psów, suczke, kotów i dzieci super!!! [CENTER][SIZE=3][COLOR=Blue][COLOR=Red][B] niekastrowany!!!! [/B] [/COLOR][B][COLOR=Red]potrzebna pomoc w oplaceniu kastracji i fryzjera - pies po wycieciu koltonow wyglada idiotycznie poprostu[/COLOR] [/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER]
  2. juz wplacilam 100 od babki i 30 odemnie tak jak sie deklarowalam
  3. dzwonilam po 16 bedzie cos tam wiadomo jak kolega bedzie jechal to moze go wezmie - oby w sobote bo w niedziele mnie nie ma w Wawie, ktos musialby go przetrzymac przez niedziele pozniej go zabiore
  4. czy ktoś ma nr tel do Burbono?
  5. [quote name='malagos']Jak ta pierwsza noc pekinka? Darł dziób za mamusią? :razz:[/quote] nie bo spał z dziewczynką w łóżku:cool1:
  6. cała rodzina już zakochana:loveu:, mały dostał na imię Timon zdjęcia będą systematycznie tęsknię Okta ale widzę, że jest szczęśliwy ja muszę następną bidę brać
  7. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img364.imageshack.us/img364/6316/timon001ij7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img81.imageshack.us/img81/5729/timon004oa4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img122.imageshack.us/img122/925/timon005kg4.jpg[/IMG][/URL]
  8. no wlasnie nie dzieje sie nic:roll:
  9. [quote name='andzia69']tu jest jakis watek o oddaniu yorka - suni...ale chyba bele komu nie oddadzą;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108948[/URL][/quote] zobacz zainteresowalam sie i pies w srodku nocy znalazl dom - to dopiero cuda, na nauki wszyscy na dogo do tej Pani!!!
  10. [quote name='halbina']NAjserdeczniej gratulujemy sprawnej adopcji "brzydalka"! :multi::multi::multi:[/quote] dziekuję ciotka, tyle, że takie cudo wyadoptować to żadna sztuka
  11. no! ja myślę! porządek musi być!:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  12. no co się chichrasz? to ja z sercem na dłoni a tu takie śmiechy :mad:
  13. bo chcialam zeby plot byl wyzszy :oops:
  14. ciotka co to za czkawka postowa? :eviltong::eviltong::eviltong:
  15. sluchaj psa wlozcie w karton jakis przeciez on malenki na PW moge ci podac nr do mnie moze odezwij sie do mnie co?
  16. Agata nie pisz postu pod postem watek sie rozciaga - dziewczyny gdzie jestescie???
  17. taaaaak juz zadalam kulturalne pytania ja chce bugatti veyron i calodobowa opiekunke dla tymczasow - szczegolnie do zbierania kup i sioo, taka ktora sie z nimi pobawi jak wyja w nocy i jak jestem w pracy i sponsora na nowa podloge bo od sikow jest grzyb. dziekuje za uwagę, wybiore najlepsza oferte.
  18. wiec to jest juz prawidłowy numer? kurcze akurat dzisiaj nie ma nikogo na dogo
  19. [quote name='majqa']GameBoy bądź dobrej myśli! Pekinek oszaleje z nimi, czy oni z nim?[/quote] ja z nimi ciotka, ja - tekst " jest za duzy" rozwalil mnie na maxa
  20. [quote name='Maupa4']A co w związku z tym przyszłotygodniowym pekinkiem ? :cool3: A ta yoreczka co jest do oddania ? Widziałas już wątek ?[/quote] ten pekinek to nie wiem czy jutro nie bedzie u mnie - oszaleje z tymi ludzmi :roll: a yorka ma chora noge, ma podkurczona tylna lewa lapke, cos tam jest nie w porzadku, musze ja odebrac z tej cudownej "hodowli" ale poki co nie mam miejsca a babsko w przyszlym tyg idzie z nia do ortopedy - ja place, zeby nie bylo:shake: przeciez to "mój" pies nie rozumiem pytania"widziałaś już wątek?"
  21. o nie nie odemnie wyjechal ok 18.30 [SIZE=1](chce go z powrotem)[/SIZE]
  22. ja tez ja tez:p
  23. nie, nie ma takiej potrzeby niech tak zostanie - moze to bedzie dobra wrozba bylam zaskoczona nie spotkalam sie z czyms takim - a moze ktos do Ciebie Maupo napisał?
×
×
  • Create New...