Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. nie chciałam tylko prosiłam [CENTER][SIZE=3][B]bardzo, bardzo proszę o pomoc w finansowaniu kastracji - sama nie dam rady finansowo i wydam psa z jajkami [/B][/SIZE] [/CENTER]
  2. beda ale jak go ostrzyge Halbinko teraz brzydko wyglada
  3. [quote name='ElzaMilicz']Prosiłabym o opis psa wykonany przez Celinę. Muszę wiedzieć o nim jak najwięcej, jeśli mam pomóc w adopcji. Na horyzoncie jawi się domek dla Gordona. ;)[/quote] super! mocno zaciskam kciuki, moze zadzwon tam i sama sie dowiedz bezposrednio
  4. Beatka 2 strony wczesniej jest napisane, w okolicach poludnia potrzebna ta pomoc
  5. byli u mnie Ci młodzi ludzie ze swoim pekińczykiem, nazywa się Gizmo i ma 10 m-cy, Młody cały czas próbował go gwałcić ale są zainteresowani
  6. halo Warszawa! Okta a one na te kilka godzin nie moga zostac same? nie mozna ich jakos pozamykac by ew nic sobie nie porobily? badz ew Twoj TZ nie moglby jakos sobie wolnego zalatwic? nie znam Twojej sytuacji zyciowej nie wiem jak to wyglada, ale w takich godzinach to raczej wszyscy w pracy..
  7. ja będę podniosę, nie ma sprawy
  8. Dzwoniłam do DIF, podalam nr do Goni ona sie z nia zaraz skontaktuje bo nie ma dostepu do netu
  9. [quote name='oktawia6']strzyżenie będzie tańsze;) - jeśli z kąpaniem odżywakmi i w zależności w jakim stanie jest pies-jak bardzo zapyziały-na pewno trochę pracy będzie. wieczorem wystawię bazarki jak obiecałam:lol:-teraz spadam bo spałam znów 3 godziny:grab:[/quote] nie wydaje mi sie Okta on ma wyciete koltuny itd, jest wykapany, jego trzeba tylko ladne ostrzyc i obciac pazury psem jest zainteresowany dom z Łodzi, maja 10 miesiecznego pekinczyka psa, szukaja mu towarzystwa a Panią z którą rozmawiałam wczoraj należałoby chyba dodac do czarnych kwiatków
  10. pozostaje miec nadzieje, ze jest ok
  11. nie, przeciez dalabym Ci znac - cokolwiek by mi powiedzieli oni sei chyba o czarnych kwiatkow nadaja
  12. liryka czy Ty jestes zainteresowana ta adopcja czy nie?
  13. proszę o pomoc w sfinansowaniu kastracji i doprowadzenia do stanu używalności tego malucha!
  14. na poniedzialek umowilam sie na ciecie malucha - koszt 100 zlotych dzwonilam w sprawie kastracji - maksimum 350 zlotych serce dr Niziolek mu zbada, z poprzednią moloską byłam stałym klientem, więc się znamy
  15. dziekuje Ci bardzo gdyby nikt inny sie nie znalazl oni nie rezugnuja, ale skoro jest dom bezsensu ja trzymac
  16. Ula jezeli chciecie i macie sprawdzony dom - bierzcie ja, wlasnie dzwonila do mnie Pani, ze jej konkubent trafil do szpitala, podejrzenie wylewu ale jeszcze nie wiadomo i ze nie ty;e rezygnuje co prosi o przesuniecie terminu przywozu - w ogole niewiele zrozumialam bo plakala do telefonu w razie czego poszukamy jej innego psa przepraszam dziewczyny!
  17. czy ktos nam pomoze zebrac fundusze?
  18. wiem, widzialam, że się porządziłaś:eviltong: - też chciałam to zrobic idę spać bo padam z nog od nadmiaru atrakcji
  19. [LEFT]cos wymysle, pozycze a pozniej oddam bo nie ma co czekac, trzeba go jak najszybciej ciachac [/LEFT]
  20. to pięknie nie mam 20 a co mówić o 300 jeszcze :roll:
  21. jutro cos pokombinuję - jakie są koszty kastracji?
×
×
  • Create New...