[quote name='oktawia6']strzyżenie będzie tańsze;) - jeśli z kąpaniem odżywakmi i w zależności w jakim stanie jest pies-jak bardzo zapyziały-na pewno trochę pracy będzie.
wieczorem wystawię bazarki jak obiecałam:lol:-teraz spadam bo spałam znów 3 godziny:grab:[/quote]
nie wydaje mi sie Okta
on ma wyciete koltuny itd, jest wykapany, jego trzeba tylko ladne ostrzyc i obciac pazury
psem jest zainteresowany dom z Łodzi, maja 10 miesiecznego pekinczyka psa, szukaja mu towarzystwa
a Panią z którą rozmawiałam wczoraj należałoby chyba dodac do czarnych kwiatków