Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. ale po co, nie prosilam o to, zawsze zglaszam po tym jak pies spedzi noc w swoim domu i nie wraca do mnie niech juz tak zostanie, nie wiedzialam poprostu, ze mod ot tak moze zmienic tytul
  2. [CENTER][SIZE=5]kto zmienił tytuł i przeniósł wątek???????[/SIZE][/CENTER]
  3. masz racje andzia zmiana tytulu to dobry pomysl, przeciez on ma DT a szuka DS
  4. ciotka bedziesz u mnie nocowala? czy wracasz do się?
  5. a co to da, ze mu nawymyslam przez tel? nic! jak przyjedzie i mi psa odda to mu kopa sprzedam!:mad:
  6. przywiezie go w przyszlym tygodniu, nie wiem czy to pies czy suka jest
  7. bo Ci poje***** warszawscy dorobkiewicze kupuja a pozniej toto sie nudzi i oddaja :oops: jak mialam tego malucha zadzwonil facet, nr znalazl na allegro i mowi "dzien dobry ja w sprawie pekinczyka", ja ucieszona, ze kolejny dom a on do mnie " moze znalazlaby Pani dom mojemu 9 mcznemu pekinczykowi?" pytam co sie stalo, ze pies szuka domu a on do mnie "za duzy urósł" :angryy:
  8. Ask@ pisala, ze go przewiezie, to juz nieaktualne? moze ktos ma do niej nr tel czy gg
  9. wyadoptowalam dwa i czekam na dwa jedno wiem, ze bedzie jutro - drugie ma byc to wasze pabianickie ale sa tez inne, wiadomo tu na dogo liczy sie czas
  10. wiem, Pani się dorzuci 100 do badań i to czy go weźmie czy nie zdecyduje po badaniach - to nie tak, że jak będzie chory powie "nie" ale boi się, że może jej nie być stać na ew leczenie czy zwyczajnie nie starczy jej sił na bieganie z nim po wetach, ona jest bez samochodu
  11. halo halo!!! bo nie wiem czy brac innego psa czy ten jest nadal w potrzebie....
  12. nie, nie ma szans, fajne sa ale to nie to :oops:
  13. musze isc yorka odebrac na dniach - tez bedzie do adopcji
  14. :placz::placz::placz::placz::placz::placz: pojechal :placz::placz::placz::placz: jeszcze dzis wieczorem lub najpozniej jutro rano beda fotki :roll:
  15. dlatego, ze kieruja sie sercem a nie rozsadkiem - co nie zawsze jest dobre pozniej dla zwyklego kowalskiego sa wariatami a my sami nie nadazamy z oplacaniem naszych tymczasow
  16. ok- mam nadzieje bo juz mi sie we lbie namieszalo dzieki za info
  17. mam nadzieje, bo jak nie to :mad::mad::mad::mad::mad: sobie i im
  18. [quote name='Isadora7']Masz rację, w tym momencie jestem "pełna podziwu" dla [I]piszących inaczej.[/I] Na moim przykładzie widać, że nie jest to proste :lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  19. Aneta cos tam sie wczoraj klarowalo z transportem - poczejamy az FB sie odezwie, byl chyba tylko problem z kosztami
  20. no chyba lubiejom jak jórz coź:roll:
  21. powiedzialam Pani wszystko wie co i jak, ten fakt tez troche przewazyl na korzysc domku z Wawy bo w Cz-wie byloby ciezko o fotki
  22. dziekowac bedziemy jak za jakis czas bedzie wszystko ok :loveu: [SIZE=1]on jest cudowny[/SIZE]
  23. babka dzwonila na 100% ją chcą - czy jakoś w sobotę lub niedzielę dałby się ją dowieźć do Wawy? jakie są koszta transportu?
  24. znowu dostalam maila w jego sprawie " czy ta suka jeszcze aktóalna?" nawet mi sie odpisywac nie chce
×
×
  • Create New...