Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. takie zwloki to przeciez zagrozenie dla czystosci tez - policja powinna sie tym zajac skoro nie ma SM
  2. ciotki mam wyniki, wszystko jest w porzadku Pani wet powiedziala mi, ze on jest wyniszczony, ma te wyniki takie słabawe ale nie ma niczego co trzeba by leczyc raczej nadgonic, potrzebuje duzo jedzonka dobrego, witaminek i milosci zaraz idziemy sie zaszczepic :eviltong: za badania zaplacilam 120 plus 50 za dwie kroplowki - to juz tak baaaardzo po kosztach, teraz ide go zaszczepic 50 zlotych możliwe, że mały dziś będzie już w swoim domku
  3. super wiesci! dziewczyny przeniescie watek, beda jakies foti z nowego domku czy nie ma szans?
  4. skąd u Jacka nużyca?? Okta jak Twoje wyniki? idziesz na operację?
  5. sorry za jakosc ale nie mam czasu ganiac z aparatem za nimi a to tak przy okazji telefonem zrobione, Ziutka dzieki:loveu:
  6. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img107.imageshack.us/img107/3889/pekinkolnierztt0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img107.imageshack.us/img107/788/pekinirudzikws4.jpg[/IMG][/URL]
  7. szansa na co?
  8. a Twoi Rodzice nie mogą Ci pomóc? żeby go zabrać i zakopać?
  9. troche chce ale przeciez nie wezme od nich 200 zlotych za adopcje..... problem polega na tym, ze ja mam z TZ wspolne konto, tak nam taniej wygodniej i nie mam zamieru tego zmieniac i najpierw wzielam 500 na pana pekinczka a dzis 150 na rudzielca - oj zachwycony jest :evil_lol:
  10. on nie szczeka Marta - on piszczy/piszczał, zawodzil jakos tak raczej bo juz siedzi cicho dzieki wplacie ciotki Lotty jestem do tyły "tylko" 400 złotych ( bylo 510 - 60 moje + 50 Lotty) - proszę pomóżcie pokryć to choć w części!!
  11. sliczna sunia, cieszę się, że jest szczęśliwa :loveu:
  12. moi sasiedzi maja szczeniaka owczarka szwajcar i wcale sie tak duzo od bialasa nie rozni :eviltong:
  13. [quote name='Moriaaa']Nawet nie śmiem twierdzić inaczej ;)[/quote] no! :mad::mad::mad::mad::mad::mad: kundlicę moją kocham ponad życie, nie wiedziałam, że tak można oszaleć na punkcie psa Beata ma jutro cesarkę trzymać kciuki za bąbla:loveu:
  14. może tak być, bo teraz jest cisza i spokój
  15. :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: to nie jest kundel!!!!!!!!!!!!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. mam nadzieje, ze wszystko sie uda branie takiego psa nawet na DT to wielka niewiadoma tam tez zbieramy kase, az sie zle czuje, ze tylko na wszystkie psy zbieram kase ale niestety nie dysponuje swoimi funduszami :oops:
  17. tutaj Asia [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109011[/url]
  18. nie, spi bo nie poszlam do pracy, wiec uznal, ze moze isc spac :cool3:
  19. tak biore - serce mi krwawi jak na niego patrze
  20. Lotty - doszła wpłata od ciebie 50 złotych, dziękujemy :Rose:
  21. niestety nie raz, ze mam jeszcze pekinczyka dwa, musze wysuszyc podloge trzy, teraz biore niewidomego CC - przykro mi tu nie pomogę
  22. dzis ok 17 beda wyniki jeżeli Mały będzie zdrowy, ,możliwe, że jeszcze dziś będzie grzał doopkę w swoim domku Aga czy wziac za jego adopcję te 30 złotych?
  23. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img301.imageshack.us/img301/4849/timon008lx0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/9156/timon016am1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/1884/timon017rx2.jpg[/IMG][/URL]
  24. Witam.Wysyłam kolejne zdjęcia Timonka.Piesek ma się dobrze.Jest zaszczepiony.Za miesiąc kolejne szczepienie.Warzyłam go 4-go i 7-go przez kilka dni przytył 100gram.Apetyt ma super.Wesoły,śmieszny i bardzo kochany psiunio. Pozdrawiam.
×
×
  • Create New...