Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. [quote name='ocelot']Nawet zaraz wykasuję;), żeby znowu czegoś nie namieszać[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  2. kaganiec i smycz odemnie a tabletki od Keli na robale
  3. Iza ja moge porobic ogloszenia ale w poniedzialek jak ktos moze wczesniej to super podawac Twoje dane? a szelki mi sa poprostu bardzo bardzo potrzebne
  4. nr podalam z ta karma sie wstrzymaj poki co - zobacze jak to bedzie wygladalo
  5. dziewczyny ja moge wziac ja na juz za tydzien moge nie miec miejsca, jednego szczeniaka mam, drugiego dzis wydaje i to on "robi miejsce" nie moge trzymac tydzien miejsca, myslalam, ze tu dom na cito jest potrzebny
  6. Aska ile wazy Twoja Uza i ile ma wzrostu? moja suka ( 66 cm, 40 kilo) jest przy Twojej na maxa chuda :evil_lol:
  7. Hexa byla naszym pierwszym "prawie" CC urodzila sie w pazdzierniku 2007 r do nas trafila 30.12.2007 w wyniku adopcji niestety krotko bylismy razem, nie dane bylo nam sie dlugo cieszyc obecnoscia tej cudownej suni 29.12.2008 r Hexa przeszla przez teczowy most, w lutym pojawila sie u nas Mumisia niby na troche, na chwile ale wyszlo jak zawsze od strony 14 to jej galeria
  8. Dostalam numer do tego Pana, rozmawialam z nim, teraz Lidka bedzie sie z nim umawiac "face to face" :p fajne jest to, ze to osoba, ktora zajmuje sie Borysem, zna go, wie jak moze reagowac ..... trzymajcie kciuki
  9. bardzo wszystkim, ktorzy mi przy Stasiu pomagali przepraszam, ze to tyle trwalo
  10. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img389.imageshack.us/img389/2010/stachjv5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=389&i=stachjv5.jpg][IMG]http://img389.imageshack.us/img389/2010/stachjv5.7ea6049b19.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img370.imageshack.us/img370/7110/stachyw4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=370&i=stachyw4.jpg][IMG]http://img370.imageshack.us/img370/7110/stachyw4.9fe47de528.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img58.imageshack.us/img58/213/stach1yp8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=58&i=stach1yp8.jpg][IMG]http://img58.imageshack.us/img58/213/stach1yp8.d3b5084c49.jpg[/IMG][/URL]
  12. powiem brzydko moze - ja tez :p bardzo bym chciala zeby jak najszybciej ktos go kochal- na zawsze
  13. moge wziac ale z karma :oops: i na leczenie mnie srednio stac :oops: bardzo srednio, przykro mi, jestem w trakcie przeprowadzki, mam tymczasa i tylko jeden pokoj bo w drugim jest zerwana - dzieki tymczasom - podloga (grzyb od sikow:cool1:) mam 2 pary butow - moge zrobic bazarek, moze ktos sie skusi to kasa bedzie czekam tylko na jakas wasza reakcje ps. ostatnio mocno kursuje Wawa - pomorze i czasem przez jakies dni moge sie nie odzywac
  14. Iza co z szelkami i smycza? Antek juz chyba i tak z nich wyrosl a mnie by sie dla tymczasow przydaly
  15. to ile waży Jacek? myslalam, ze to beda malizny takie a tu prosze... Okta czym Ty je karmisz??:eviltong:
  16. to Stasio dzis ma juz komplet szczepien - razem ze wscieklizna łobuz z niego podobno straszny ale kochany jest ponad wszystko zdjecie zostalo zobione w ogrodku w stasiowym domu wiec widac w jakich waunkach maluch mieszka baaaardzo przepraszam za opznienia ale mam teraz zamet w zyciu jutro lub pojetrze postaram sie dorzucic fotki
  17. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/4831/stagb4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=291&i=stagb4.jpg][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/4831/stagb4.85390542f4.jpg[/IMG][/URL]
  18. od jaiegos czasu raz, ze nie mam czasu na nic, dwa non stop nie chodzi mi dogo Lidka mam nadzieje, ze wszystko doszlo mimo, ze mnie nie ma nie wycofuje sie z adopcji Borka, pamietajcie o tym ;) czy wiadomo cokolwiek o kastracji? jakie koszta czy zabieg jest mozliwy? czy sa moze jakies przeciwwskazania?
  19. czy jakies malchy szukaja jeszcze DT?
  20. [quote name='Ziutka']A gdzie Gambi ma ogłoszenia porobione ???[/quote] czy ktos zna odpowiedz na to pytanie? bo tak hopac to sobie mozemy...
  21. dokladnie o to, rozejrze sie popytam...fajna mała
  22. ale imie zescie dziewczynie daly ciotki!!! jaka ona bedzie docelowo?
  23. tez wyslalam, rzeczywiscie w pierwszym poscie przydalby sie link do postu z wzorem
  24. ja jestem ciekawa skad oni chca je brac, znaczy te psy? ktos bedzie prowiadzil wypozyczalnie? jak z samochodami?
×
×
  • Create New...