-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
Mała sunia, szczeniak ... zdążyliśmy ... już w nowym domu!
GameBoy replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']Nawet zaraz wykasuję;), żeby znowu czegoś nie namieszać[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
kaganiec i smycz odemnie a tabletki od Keli na robale -
Iza ja moge porobic ogloszenia ale w poniedzialek jak ktos moze wczesniej to super podawac Twoje dane? a szelki mi sa poprostu bardzo bardzo potrzebne
-
Mała sunia, szczeniak ... zdążyliśmy ... już w nowym domu!
GameBoy replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
nr podalam z ta karma sie wstrzymaj poki co - zobacze jak to bedzie wygladalo -
Mała sunia, szczeniak ... zdążyliśmy ... już w nowym domu!
GameBoy replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
dziewczyny ja moge wziac ja na juz za tydzien moge nie miec miejsca, jednego szczeniaka mam, drugiego dzis wydaje i to on "robi miejsce" nie moge trzymac tydzien miejsca, myslalam, ze tu dom na cito jest potrzebny -
Galeria Cane Corso (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
GameBoy replied to malawaszka's topic in Galeria
Aska ile wazy Twoja Uza i ile ma wzrostu? moja suka ( 66 cm, 40 kilo) jest przy Twojej na maxa chuda :evil_lol: -
Hexa byla naszym pierwszym "prawie" CC urodzila sie w pazdzierniku 2007 r do nas trafila 30.12.2007 w wyniku adopcji niestety krotko bylismy razem, nie dane bylo nam sie dlugo cieszyc obecnoscia tej cudownej suni 29.12.2008 r Hexa przeszla przez teczowy most, w lutym pojawila sie u nas Mumisia niby na troche, na chwile ale wyszlo jak zawsze od strony 14 to jej galeria
-
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
Dostalam numer do tego Pana, rozmawialam z nim, teraz Lidka bedzie sie z nim umawiac "face to face" :p fajne jest to, ze to osoba, ktora zajmuje sie Borysem, zna go, wie jak moze reagowac ..... trzymajcie kciuki -
Ratujmy psie dziecko!Staś ma już DOM! ~nowe zdjecia
GameBoy replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
bardzo wszystkim, ktorzy mi przy Stasiu pomagali przepraszam, ze to tyle trwalo -
Ratujmy psie dziecko!Staś ma już DOM! ~nowe zdjecia
GameBoy replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img389.imageshack.us/img389/2010/stachjv5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=389&i=stachjv5.jpg][IMG]http://img389.imageshack.us/img389/2010/stachjv5.7ea6049b19.jpg[/IMG][/URL] -
Ratujmy psie dziecko!Staś ma już DOM! ~nowe zdjecia
GameBoy replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img370.imageshack.us/img370/7110/stachyw4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=370&i=stachyw4.jpg][IMG]http://img370.imageshack.us/img370/7110/stachyw4.9fe47de528.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img58.imageshack.us/img58/213/stach1yp8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=58&i=stach1yp8.jpg][IMG]http://img58.imageshack.us/img58/213/stach1yp8.d3b5084c49.jpg[/IMG][/URL] -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
powiem brzydko moze - ja tez :p bardzo bym chciala zeby jak najszybciej ktos go kochal- na zawsze -
Mała sunia, szczeniak ... zdążyliśmy ... już w nowym domu!
GameBoy replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
moge wziac ale z karma :oops: i na leczenie mnie srednio stac :oops: bardzo srednio, przykro mi, jestem w trakcie przeprowadzki, mam tymczasa i tylko jeden pokoj bo w drugim jest zerwana - dzieki tymczasom - podloga (grzyb od sikow:cool1:) mam 2 pary butow - moge zrobic bazarek, moze ktos sie skusi to kasa bedzie czekam tylko na jakas wasza reakcje ps. ostatnio mocno kursuje Wawa - pomorze i czasem przez jakies dni moge sie nie odzywac -
Iza co z szelkami i smycza? Antek juz chyba i tak z nich wyrosl a mnie by sie dla tymczasow przydaly
-
Ratujmy psie dziecko!Staś ma już DOM! ~nowe zdjecia
GameBoy replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
to Stasio dzis ma juz komplet szczepien - razem ze wscieklizna łobuz z niego podobno straszny ale kochany jest ponad wszystko zdjecie zostalo zobione w ogrodku w stasiowym domu wiec widac w jakich waunkach maluch mieszka baaaardzo przepraszam za opznienia ale mam teraz zamet w zyciu jutro lub pojetrze postaram sie dorzucic fotki -
Ratujmy psie dziecko!Staś ma już DOM! ~nowe zdjecia
GameBoy replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/4831/stagb4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=291&i=stagb4.jpg][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/4831/stagb4.85390542f4.jpg[/IMG][/URL] -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
od jaiegos czasu raz, ze nie mam czasu na nic, dwa non stop nie chodzi mi dogo Lidka mam nadzieje, ze wszystko doszlo mimo, ze mnie nie ma nie wycofuje sie z adopcji Borka, pamietajcie o tym ;) czy wiadomo cokolwiek o kastracji? jakie koszta czy zabieg jest mozliwy? czy sa moze jakies przeciwwskazania? -
czy jakies malchy szukaja jeszcze DT?
-
Jamnisiowata Gambi z Krzyczek. MOCZNICA po operacji! HELP!!! ma dom
GameBoy replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']A gdzie Gambi ma ogłoszenia porobione ???[/quote] czy ktos zna odpowiedz na to pytanie? bo tak hopac to sobie mozemy... -
dokladnie o to, rozejrze sie popytam...fajna mała
-
ale imie zescie dziewczynie daly ciotki!!! jaka ona bedzie docelowo?
-
tez wyslalam, rzeczywiscie w pierwszym poscie przydalby sie link do postu z wzorem
-
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
na konto kliniki Iza -
ja jestem ciekawa skad oni chca je brac, znaczy te psy? ktos bedzie prowiadzil wypozyczalnie? jak z samochodami?