-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
juz TZ tak zrobil, wczoraj czy przedwczoraj to zalatwil - nie wiem dokladnie bo nie ma mnie tam, wiem tylko, ze zamowione, jak dotrze zrobie foty i pokaze -
Figa jaka weekendowa skoro w weekendy pracujesz :evil_lol:
-
Ratujmy psie dziecko!Staś ma już DOM! ~nowe zdjecia
GameBoy replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
przepraszam, moze jestem przewrazliwiona, siostra ma mocno zagrozona ciaze i jakos wszystko przez to jest na odwrot a ja od 2 tyg prawie poza domem -
Wzrost w klebie ok 67 cm, waga niecale 40 kilo a powinno byc ok 58, zaropiale, niewidzace oczy, lupiez, brak szczepien
-
Borys tez je gotowane, sciema straszna to byla w dodatku on jak do mnie dotarl wygladal kilka razy gorzej niz na pierwszych fotkach ze schronu, ktore robila Marta
-
Borys tez przeciez przyjechal z Zamościa, stan fatalny, zaglodzony ok 20 kilo niedowagi, nieszczepiony, nieleczone zapalenie spojowek- ropny wyciek z oka, pies niewidomy a nie widzial go nawet lekarz, lupiez, w takim stanie pies zjawil sie u mnie
-
szkoda czasu
-
dziewczyny nie to jest meritum watku
-
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='joanka']GB trzymam kciuki za twoje sprawy.[/quote] dziekuje serdecznie, przyda sie bardzo czy ktos ma doswiadczenie - chce zamowic 2 kojce takie jak klatka z budami w srodku, z jaka podloga i jaki rozmiar bedzie dobry na duuuuzego psa? wiekszego niz Borek nawet ? :oops: -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='mariee']Ok, podam na PW[/quote] dostalam, dzieki, postaram sie zalatwic to jak najszybciej ale prosze o wyrozumialosc, mam srednio ciekawa sytucje -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
o karmie pisalam na FM karma zostala zle zaadresowana i TZ nie zostala wydana, pozniej Ada( nadajaca karme) zmienila dane ale TZ nie zdazyl jej odebrac, wiec ona jest u Ady Mariee nie ma mnie w Wawie nie mam Ci jak ich wyslac, jestem z siostra w sanatorium nad morzem, powinnam byc dzis w nocy w Wawie do poniedzialku podaj mi prosze adres do wysylki na PW poprosze TZ zeby to zalatwil [B] bywam rzadko na dogo bo mam wazne sprawy rodzinno- zdrowotne ale u mnie dom dla Borysa jest aktualny nawet jak sie nie odzywam za czesto[/B] -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
Kasia, ja wiem, ze z Borysem mozna tylko spokojem i miloscia, Borys pewnie moglby mieszkac w bloku ale osoba, ktora by go zaadotowala musialaby miec mnostwo cierpliwosci, wyrozumialosci, milosci, czasu, oddania i siły - fizycznej i psychicznej zeby nauczyc tego psa obcowania z psami i sasiadami czesc ww cech powinni posiadac tez sasiedzi -
Ratujmy psie dziecko!Staś ma już DOM! ~nowe zdjecia
GameBoy replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']Długi weekend okazał się za krótki. Nic to, cierpliwie czekamy.[/quote] zbedny sarkazm po pierwsze dług Staska jest juz pokryty z nadwyzka, ktora poszla na niewidomego CC, serdecznie wszystkim dziekuje:loveu: dwa, jestem pierwszy raz od tygodnia na dogo, mam siostre w ciazy, ktora musze sie opiekowac bo sa male komplikacje, przepraszam zdjecia beda pozniej -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
kasia pozwole sobie nie zgodzic sie z Toba, ja bym Borysa do bloku do adopcji nie dala ale nie ja bede decydowala, najbardziej bałabym sie tego, ze wroci z adopcji Szon czy Bazyl sa duzymi psami ALE WIDZA i ich reakcje sa duzo bardziej przewidywalne niz Borysa, ktory np: jadac ze mna i TZ winda stawal na dwoch lapach przy scianie i szczekal na wyimaginowane cos... dobrze byloby gdyby teraz ktos z nim pocwiczyl chodzenie na smyczy.. u mnie od 1 lipca nadal aktualne nic sie w tej kwestii nie zmienilo -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
Borys nie nadaje sie do bloku, chyba, ze ktos ma duuuuzo odwagi i cierpliwosci zeby oswoic z terenem, ja przy biegajacych dzieciakach i malych psach bym sie bala Borysowi nie jest potrzebna behawiorystka, on nie jest psem problemowym, jest poprostu slepy i to generuje jego konkretne zachowania - bardzo typowe dla psow z tym schorzeniem i naprawde nic ponadto -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
Borysku hopaj po domek, po 5 ja tez dorzuce cos od siebie... [SIZE=1]Borek tesknimy za Toba[/SIZE] -
biedny Antek przechodzi z rak do rak...
-
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
sorry za nieobecnosc ale do 5 maja net bede miala z doskoku na konto Borysa wplynelo 100 od Besta z FM 50 zlotych od Ask@ i ja mialam 25 w reku to wszystko zostalo dzis wplacone na konto Borysa w klinice -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
dzieki dziewczyny - kazda pomoc jest na wage zlota -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
Izie za allegro trzeba oddac 22,50 na chwile obecna mam 50 zlotych Borysa wiec zostanie 22,50 -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=353982968[/URL] wyslalas mi foty sucza? byc moze Borys bedzie mogl przyjechac do nas wczesniej .... -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
jestem poza netem caly weekend w dodatku utopil mi sie telefon i nie mam do nikogo numeru telefonu.... selket fotki sa piekne, dzieki, ze dowiezliscie bezpiecznie Borysa .... Lidzia prosze Cie miej na niego oko...:oops: -
ciotka - podrzuc mi plz szeleczki i smycz jak bedziesz w okolicy, skoro Biały juz nie korzysta