dziewczyny mnie do czwartku nie ma w Wawie, sama przechowuje w czwartek szczeniaka u Bożenki z dogo dopoki nie wroce
szczeniaka trzeba bedzie dowiezc na Kabaty i stamtad tez odebrac, Magda, moja kuzynka sie nim zajmie, nie moge jej gonic na dworzec bo ona jest w 8 mcu ciazy!
pies moze byc jutro to nie problem