Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. dziewczyny mnie do czwartku nie ma w Wawie, sama przechowuje w czwartek szczeniaka u Bożenki z dogo dopoki nie wroce szczeniaka trzeba bedzie dowiezc na Kabaty i stamtad tez odebrac, Magda, moja kuzynka sie nim zajmie, nie moge jej gonic na dworzec bo ona jest w 8 mcu ciazy! pies moze byc jutro to nie problem
  2. ale to chyba bedzie watek staly? taki ogolnie pabianickich szczeniat?
  3. poprosze o tekst i fotki obecne - porobie ogloszenia
  4. [quote name='AMIGA']Gdyby mi się udało coś na czwartek załatwić, to podtrzymujesz gotowośc przetrzymania Luny do czwartku pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis ?:p[/quote] do czwartku rano - zrobi to moj TZ bo ja jestem poza Wawa :eviltong:
  5. karma jest miejscowa i podobno w klinice tak wola co do dlugu to pobyt Borysa bedzie oplacony jak pies zostanie zabrany i wtedy bedzie wiadomo co i jak
  6. [quote name='emdziolek'][B][COLOR=darkorange]Najgorzej ze nei ma transportu do krakowa, jakby był to nawet jutro bym ja wiozła do Wa-wy ....:roll:[/COLOR][/B][/quote] poszukajcie, jedna noc moge ja przenocowac, byleby przed czwartkiem
  7. bardzo mi przykro, ze nie moglam Wam pomoc, ale kiedys zablokowalam sobie tymczas na tydzien czekajac na malucha, mial przyjechac w sobote a w piatek poszedl do adopcji :cool1: i tyle bylo mojego czekania
  8. oj jest jest sunia śliczna :loveu: od dzis ja tez bede stalym gosciem galerii zeby moja suka byla taka lagodna do ludzi :roll:
  9. śliczności :loveu: - duża dziewcznka :evil_lol:
  10. Iza - przypominam sie w kwestii szelek, jutro porobie ogloszenia bardzo prosze pamietaj bo w tyg przyjezdza mala astka do mnie
  11. odezwe sie odezwe, wlasnie dlatego sie tu zapisalam :eviltong:
  12. z bialasami - albinosami czesto tak jest ja mialam miec procz hexy dwa strozujace a poki co rysuje sie widmo slepego CC i jeszcze cos sie znajdzie
  13. Aga dzis znalazlam sobie tymczasa ale jak go wydam moge wziac cos od Ciebie jezeli jestes zainteresowana
  14. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]no koffana pisz testament :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] procz Hexy nie mam nic :evil_lol:
  15. matko swieta zeby ona tylko u mnie nie utknela na stale:evil_lol:
  16. pies morderca w moim domu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. dziewczyny ja ją moge wziac ale nie ukrywam, ze kto pierwszy ten lepszy nie bede blokowala sobie tymczasu na tydzien caly edit : mam juz szczeniaka
  18. jeżeli Pan się zdecyduje wysle mu łóżko dla Borysa
  19. Lidzia ma małe eldorado ale mam nadzieje, ze uda jej sie umowic z zainteresowanym
  20. nic sie nie stalo, Tobie sama dalam nr ale prosze go nie przekazywac dalej bo to tymczasowka
×
×
  • Create New...