-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
czy Borys jest gdzies oglaszany? -
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
w czwartek zabiore ja do psiego przedszkola bo ide ze swoja, niech pobiega ze szczeniorami zobaczymy czy naprawde taki z niej agresor a w pt wyjazd -
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]dobrze że uprzedziłaś ;):evil_lol: bo byśmy zachodziły o głowę czy to już :evil_lol::evil_lol::evil_lol: no to owocnych obserwacji ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote][U] mam nadzieje, ze dziewczyny dogodaja sie w samochodzie :evil_lol: [/U] -
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:bigcool: ale będzie fajnie ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] taaaa, dziewczyny uprzedzam, ze w weeknd jade z TZ i piesami nad morze wiec mnie nie bedzie przy kompie pojawie sie w poniedzialek dopiero :oops: bede miala czas zeby ja poobserwowac -
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
ok, ja najpozniej w czwartek odbieram ja od selengi ale postaram sie wczesniej -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
dzwonilam do Lidki ale ta odeslala mnie do Marysi, wiec musze zadzwonic tam a to dopiero popoludniu -
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
dziewczyny czy dogadalyscie sie z selenga? wczoraj miala dzwonic do mnie iskra o 20 i nie zadzwonila, rozumiem, ze wszystko ustalone? -
zaskoczylo mnie to :cool1: moja nie szczeka wcale, od razu skacze na ludzia jak jej cos nie pasi :oops:
-
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
Pana wlasnego mu brak, sprobuje zadzwonic do Lidki, zapytam czy cos sie ruszylo -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
chyba nic Elu, tak mi sie wydaje, pies ma wszystko czego mu potrzeba - z rzeczy materialnych oczywiscie -
wg mnie moja suka jest mala, jest wieksza niz labki ale mniejsza niz Onki - choc teraz te onki to jakies mutanty wielkie sa:evil_lol:
-
[quote name='Fenris']Eee... moja niższa, a tyle samo waży, jak Twoja na masywniejszą wygląda :p Moja ma 2 latka i 3 miechy, ale w sumie wzwyż to 9-11 miechów to już hamowała ... a potem masska, czyli barki, pupcia itd mięśnie się zaczęły ładnie wysklepiać, łepek nabrał kształtu, klatka ładnie ułożyła itd ... no widać już że to powoli przestaje być szczenięce ciele ... no i już ładnie chodzi i nie buja tak po szczenięcemu pupą :eviltong:[/quote] jak dla mnie moglaby juz hamowac :evil_lol: moja suka jest bardzo szczupla w porownaniu z innymi suniami np UZĄ Aski
-
Fenris ja pytam tylko tak orientacyjnie coby do mojej lalki porownac moja ma 66 cm w klebie, wazy 40 kilo i ma 7,5 mca :cool1: duza dziewczyna mi rosnie do jakiego wieku Santa rosła? bo ja juz bym chciala zeby Hexa sie zatrzymala :D
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :razz::razz:zamówię bukiecik ...niech stracę :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:
-
Fenris jak Twoja sunia prezentuje się wielkościowo? moglbys sypnac danymi? czy poufne? :eviltong: ps. nienawidze zakupow:evil_lol:
-
ja podobno od czwartku, najpozniej w piatek zegnam sie ze swiatem
-
[quote name='emdziolek']A twoja kuzynka mieszka z Tobą/na twoim osiedlu? Wyslij mi tez swój dokładny adres bo juz nie wiem gdzie on jest, kiedys cos do ciebie wysyłałam ale juz nie wiem gdzie mam ten adres. Wiec jak mozesz to wyslij na PW. a te 504 i 505 to autobusy tak?:eviltong:[/quote] mieszka niedaleko ale psa odbierze, a wieczorem zajmie sie nim juz TZ chyba, ze bedziesz ok 19 to on juz bedzie w domu
-
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
to akurat namniejszy problem - moi rodzice chcieli mi wyrwac Hexe oni by chcieli takiego psa adoptowac - w typie znaczy sie, musi byc sliniak -kwadrat ale musialabym im go wychowac tzn nauczyc podstawowych rzeczy bo mama by go rozpuscila jak dzidowski bicz -
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]aaaaaaaaa to z Game Boy będzie Game Over :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] i brutalne fatality jak w mortal kombat :evil_lol: -
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']GB - mordercę bieresz???:crazyeye: a jak cię zje???? to kto wexmie Borysa i zaopiekuje się Hexą?:eviltong::eviltong:[/quote] moja Mama!!!