Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. czy Borys jest gdzies oglaszany?
  2. w czwartek zabiore ja do psiego przedszkola bo ide ze swoja, niech pobiega ze szczeniorami zobaczymy czy naprawde taki z niej agresor a w pt wyjazd
  3. pies moze zostac u mnie do czasu odjazdu z Wawy czekamy tylko na szczegoly gdzie dokladnie ta mala trzeba podrzucic
  4. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]dobrze że uprzedziłaś ;):evil_lol: bo byśmy zachodziły o głowę czy to już :evil_lol::evil_lol::evil_lol: no to owocnych obserwacji ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote][U] mam nadzieje, ze dziewczyny dogodaja sie w samochodzie :evil_lol: [/U]
  5. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:bigcool: ale będzie fajnie ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] taaaa, dziewczyny uprzedzam, ze w weeknd jade z TZ i piesami nad morze wiec mnie nie bedzie przy kompie pojawie sie w poniedzialek dopiero :oops: bede miala czas zeby ja poobserwowac
  6. ok, ja najpozniej w czwartek odbieram ja od selengi ale postaram sie wczesniej
  7. dzwonilam do Lidki ale ta odeslala mnie do Marysi, wiec musze zadzwonic tam a to dopiero popoludniu
  8. dziewczyny czy dogadalyscie sie z selenga? wczoraj miala dzwonic do mnie iskra o 20 i nie zadzwonila, rozumiem, ze wszystko ustalone?
  9. zaskoczylo mnie to :cool1: moja nie szczeka wcale, od razu skacze na ludzia jak jej cos nie pasi :oops:
  10. Pana wlasnego mu brak, sprobuje zadzwonic do Lidki, zapytam czy cos sie ruszylo
  11. chyba nic Elu, tak mi sie wydaje, pies ma wszystko czego mu potrzeba - z rzeczy materialnych oczywiscie
  12. wg mnie moja suka jest mala, jest wieksza niz labki ale mniejsza niz Onki - choc teraz te onki to jakies mutanty wielkie sa:evil_lol:
  13. [quote name='Fenris']Eee... moja niższa, a tyle samo waży, jak Twoja na masywniejszą wygląda :p Moja ma 2 latka i 3 miechy, ale w sumie wzwyż to 9-11 miechów to już hamowała ... a potem masska, czyli barki, pupcia itd mięśnie się zaczęły ładnie wysklepiać, łepek nabrał kształtu, klatka ładnie ułożyła itd ... no widać już że to powoli przestaje być szczenięce ciele ... no i już ładnie chodzi i nie buja tak po szczenięcemu pupą :eviltong:[/quote] jak dla mnie moglaby juz hamowac :evil_lol: moja suka jest bardzo szczupla w porownaniu z innymi suniami np UZĄ Aski
  14. Fenris ja pytam tylko tak orientacyjnie coby do mojej lalki porownac moja ma 66 cm w klebie, wazy 40 kilo i ma 7,5 mca :cool1: duza dziewczyna mi rosnie do jakiego wieku Santa rosła? bo ja juz bym chciala zeby Hexa sie zatrzymala :D
  15. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :razz::razz:zamówię bukiecik ...niech stracę :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:
  16. Fenris jak Twoja sunia prezentuje się wielkościowo? moglbys sypnac danymi? czy poufne? :eviltong: ps. nienawidze zakupow:evil_lol:
  17. a komu na tej wylotowce trzeba ja dostarczyc? jechac na wylotowke na krakow - kato o godzinie 19 to masakra, moj Tz bedzie o tej godz dopiero w domu ...
  18. ja podobno od czwartku, najpozniej w piatek zegnam sie ze swiatem
  19. [quote name='emdziolek']A twoja kuzynka mieszka z Tobą/na twoim osiedlu? Wyslij mi tez swój dokładny adres bo juz nie wiem gdzie on jest, kiedys cos do ciebie wysyłałam ale juz nie wiem gdzie mam ten adres. Wiec jak mozesz to wyslij na PW. a te 504 i 505 to autobusy tak?:eviltong:[/quote] mieszka niedaleko ale psa odbierze, a wieczorem zajmie sie nim juz TZ chyba, ze bedziesz ok 19 to on juz bedzie w domu
  20. jezeli przyjechalabys pociagiem na dworzec centralny to z DC do mnie jedzie 504 i 505, wysiadasz na przystanku osiedle wyzyny i jestes pod moim blokiem
  21. to akurat namniejszy problem - moi rodzice chcieli mi wyrwac Hexe oni by chcieli takiego psa adoptowac - w typie znaczy sie, musi byc sliniak -kwadrat ale musialabym im go wychowac tzn nauczyc podstawowych rzeczy bo mama by go rozpuscila jak dzidowski bicz
  22. [quote name='emdziolek']Ok, jak mozesz wyslij mi na PW swoj nr com ok?[/quote] juz wysylam
  23. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]aaaaaaaaa to z Game Boy będzie Game Over :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] i brutalne fatality jak w mortal kombat :evil_lol:
  24. [quote name='andzia69']GB - mordercę bieresz???:crazyeye: a jak cię zje???? to kto wexmie Borysa i zaopiekuje się Hexą?:eviltong::eviltong:[/quote] moja Mama!!!
×
×
  • Create New...