-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
Sunia i szczeniory już w nowych dobrych domkach!
GameBoy replied to DuDziaczek's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/455/dsc00046vy6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=143&i=dsc00046vy6.jpg][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/455/dsc00046vy6.001e7f8f5e.jpg[/IMG][/URL] jeden piorun uciekl mi tu :oops: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/2968/dsc00049so1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=233&i=dsc00049so1.jpg][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/2968/dsc00049so1.a4ed21206a.jpg[/IMG][/URL] -
Sunia i szczeniory już w nowych dobrych domkach!
GameBoy replied to DuDziaczek's topic in Już w nowym domu
czekamy na koo bo poki co nie bylo:cool1: tzn u tej malej bezogonkowej a tak w ogole to bezogonkowa nazywa sie Iga a ta druga Ida :cool1: wystraczy zawolac tylko ' Iiiiiiiii....' i biegną, ze malo nog nie pogubia -
2miesieczny amstafek szuka domu! Łódź . już nie szuka! zostaje :)
GameBoy replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='iskierkaaaa']moze jakies fotki nam pokazesz? a po co sa ci one potrzene/[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
2miesieczny amstafek szuka domu! Łódź . już nie szuka! zostaje :)
GameBoy replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='iskierkaaaa']podnioslam samoocene? nie wypowiadaj sie na temat o korrym nie masz pojecia.[/quote] wiesz co? chcesz zrobic cos dobrego? zmien tytul watku i niech on odejdzie w zapomnienie napisz, ze maly amstaffek ma super dom u iskierki :evil_lol: moze jakies fotki nam pokazesz? -
2miesieczny amstafek szuka domu! Łódź . już nie szuka! zostaje :)
GameBoy replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='iskierkaaaa']ten pies nigdy nie byl do adopcji przez glupi zart tej pannicy jeden z domow, sprawdzonych juz, zrezygnowal z adopcji i kupil psa :shake: __________________ wiesz co? nie wiesz to nie mow, pies byl do adopcji. a co ty o tym myslisz to jest twoj problem. katti mialas zadzwonic w dzien kiedy rozmaiwalysmy pierwszy raz, nic, poznie cisza, myslalam ze zrezygnowalas i miedzy innymi dlatego pies zostal.[/quote] szkoda czasu na rozmowy z Toba, chcesz sobie zarty robic to nie tutaj -
2miesieczny amstafek szuka domu! Łódź . już nie szuka! zostaje :)
GameBoy replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='katti']ale bzdury wypisujesz iskierko umowilas sie ze mna na sobote po odbiur pieska,a ciezko ci bylo poinformowac mnie o tym,ze zostawiasz malego.Moglas nie slyszec jak ktos do ciebie dzwonil,ale smsy odczytywalas.No to podnioslas swoja samoocene super ale jakim kosztem.[/quote] ten pies nigdy nie byl do adopcji przez glupi zart tej pannicy jeden z domow, sprawdzonych juz, zrezygnowal z adopcji i kupil psa :shake: -
widzialam wlasnie, ze jest jakas kobieta chetna Ask@ Ty odzyskalas to co do mnie dla Borka wyslalas?
-
pogadalam z Fenrisem on mieszka nad morzem jutro zadzwoni do tych ludzi
-
[quote name='modliszka84']no ale jesli o mnie chodzi to baardzo chyba odległe plany tylko, bo póki co moja Sonia sie panicznie boi dużych. Tak jak i moj TZ zreszta (chyba ze zmienie TZa :evil_lol: )[/quote] mj TZ tez mial obawy a teraz szaleje za Hexa :cool1:
-
moja suka dzis 1szy raz zaatakowala czlowieka, facet na nas "wypadl' z krzakow byl tak pijany, ze 'przelecial" przez krzaki z jednej strony chodnika na druga sucz tak skoczyla do przodu, ze ledwo ja zlapalam najezyla sie tak, ze nawet na obcietym ogonie miala pióropusz - straszne to bylo :oops:
-
nie dziwie sie ciotka, nie dziwie sie :loveu:
-
ok no trudno ja jestem daleko sa blizej milosnicy CC
-
ja po ew wydaniu 2 szczeniat z 5 ktore mam byc moze moglabym ja wziac na DT ale to duuuze moze poki co musze zaszczepic 5 szczeniat - 65 zlotych kazde ale pod warukiem, ze nie jest agresywna co sie stanie z psem jak nie znajdzie sie dla niego miejsce?
-
RADOM(Skaryszew).mastif w lesie -nie wiem czy jeszcze zyje!!adoptowany
GameBoy replied to Kunda's topic in Już w nowym domu
to mix boksia jest, fajny psiaczek -
a cos wiecej o niej wiesz? jak sie zachowuje? jak reaguje?
-
a te Rowy to gdzie?
-
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
Lidka jest teraz baaaardzo zajeta, ma naprawde duzo na glowie, takze przepraszam w jej imieniu, za brak kontaktu wyniki byly przeslane na klinike chwile po wyjezdzie Borysa odemnie -
czy jest ktos kto deklaruje pomoc finansowa?
-
[quote name='ocelot']Nie te same: podrośnięta beżowa dziewczynka, dwie czarnulki, jedna malutka i apatyczna dość i jeden brązowy malec przy cycu (płeć mi nieznana)[/quote] masz jakies fotki? mam nadzieje, ze ta "apatyczna" nie jest chora :shake:
-
tego psa znalazlam na watku Krzyczkowskim - pies nr 156,bardzo lagodny, przeniesiony do osobnego boksu bo psy go dominowaly :shake: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img73.imageshack.us/img73/8650/krzyczkida8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=73&i=krzyczkida8.jpg][IMG]http://img73.imageshack.us/img73/8650/krzyczkida8.9046fc8399.jpg[/IMG][/URL]
-
ja mam teraz 5 maluchow do zaszczepienia - bosko! :shake:
-
[quote name='ocelot']Oj te malce:shake: W schronie 4 maluszki[/quote] nowe jakies?
-
szczepilam na wirusowki szczeniaka 4 dni temu - koszt 65 zlotych