Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. [CENTER][B]Mama tych psiakow i one same maja juz watek ale tam nikt nie zaglada wiec odkad rodzenstwo jest podzielone pomyslalam, ze warto stworzyc im osobny temat.[/B] [B]U mnie jest sunia i pies,w typie, suka czarna pregowana i pies plowy z czarna maska.[/B] [B]pies ma przodozgryz. suka nieco dluzsza siersc. wiek - 5, 5 tyg.[/B] [B]byly u weta, sa odrobaczone, odpchlone, maja wyczyszczone uszka, w srode idziemy sie szczepic. sunia miala jakiegos wirusa w jelitach, dostawala zastrzyki.[/B] [B]jedza wlasciwie tylko gotowane, suchego- namoczonego , nie chca...[/B] [B]prosze o pomoc w ogloszeniach i ew finansowa. psy maja alegratke, gumtree i allegro. [/B][/CENTER]
  2. tez o tym pomyslalam, mimo, ze glowa nie jest na 100% DA
  3. śliczny chlopak, mam nadzieje, ze znajdzie sie ktos madry kto go okielzna
  4. [quote name='Ania+Milva i Ulver']tak na 100% pies....podam potem link do watku[/quote] ok, szkoda, bo sunie juz bym chwycila
  5. dopisalam we wszystkich ogloszeniach, sunia tez czuje sie dobrze maly bardzo podrosl - jak przyjechal byl o polwe mniejszy niz sunia teraz sa rowni postaram sie niedlugo wrzucic foty
  6. mizianko niedzielne prosze od nas Guzikowi przekazac:loveu:
  7. [quote name='doddy']GameBoy, czy nie wzięłabyś/wziąłbyś astki szczeniaka z ok. Łodzi na DT? Suni dopiero wyzynają się zeby a siedzi w schronisku.[/quote] zeby stale? w jakim jest wieku? moge wziac ale za tydzien teraz mam 2 mlode cc, na oba sa juz chetni, jak wydam moge ja wziac byleby mi do hexy nie startowala cos mi modliszka pisala dzis o 2mcznym astku z Lodzi- to chyba nie ten sam pies?
  8. [quote name='Inez de Villaro']hopsa Cekinku!!! tak mi Cię szkoda....czy w okolicach Warszawy nie ma żadnego dt dla tego katowanego psa??? Pomóżcie kochani!!![/quote] wolnego, z tego co wiem, nie ma zadnego
  9. [quote name='Inez de Villaro']hopsa Cekinku!!! tak mi Cię szkoda....czy w okolicach Warszawy nie ma żadnego dt dla tego katowanego psa??? Pomóżcie kochani!!![/quote] wolnego z tego co wiem, nie ma zadnego
  10. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Na allegro obserwator....jutro sie dowiem, czy ktos dzwonil czy tylko czytac nie umie... A u nas w schronie...7 miesieczny astek-odebrany pijakowi, ktory go bił-jutro watek założe. Ast caly biały...[/quote] a na 100% pies? ma juz jakies zawichrowania?
  11. [quote name='zwierzus']Mam. Na przechowaniu u DIF :evil_lol:[/quote] geeeez myslalam, ze juz odebralas :cool1:
  12. nareszcie i do Antka usmiechnelo sie szczescie :loveu:
  13. [quote name='DIF'][SIZE=3][B]Do środy wieczorem albo w czwartek rano muszę mieć info na temat domu!!!! Plissss..... Pomocy!!!! :modla:[/B][/SIZE]:modla::modla:[/quote] a pytalas ja moze kto jeszcze jest z okolic? zwierzus masz kurtke??
  14. Mariola prosze odbierzcie karme jak najszybciej, jutro ok 12 moze byc, przyjade z pracy, tylko prosze badz na czas
  15. super wiadomosci!!! czyli zostala dziewczynka?
  16. DIF wyslalam Ci na Pw numer do mariee
  17. [quote name='furciaczek']GB foty zajefajne:loveu: Dawaj jeszcze:multi:[/quote] jutro porobie bo mam w domu male CC :cool1:
  18. [quote name='sacred PIRANHA']mysle, ze trzeba najpierw dowiedziec sie wiecej cos zeby wydzielac watek jakikolwiek[/quote] tez mi sie tak wydaje, nie mamy zdjec nie wiemy nic tak naprawde trzebay mu zalozyc nowy ale jak bedzie cos wiecej i sprawdzonego wiadomo
  19. mam fotki na poczcie sa super, dziekuje
  20. [quote name='czia']GameBoy, jeśli mój dom i ogród to buda i kraty, no to sorry, lepszych nie mam:cool3:[/quote] ja pisalam o tej fotce z pierszego posta, gdzie ona wystaje z budy myslalam, ze to fota ze schronu :oops:
  21. to zdjecie jest brzydkie kochana potrzebuje ladniejszego bez budy i krat zle wpisujesz adres jak wraca, dostalam inne maile bez prolemu a skrzynka prawie pusta
  22. potrzebuje na poczte zdjecia suki, ludzie prosza o jej fotki moj adres [email][email protected][/email]
  23. tyle, ze tam babka mi powiedziala, ze nie wie o ktorym psie mowie :cool1:
×
×
  • Create New...