Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. [quote name='luka1']narazie jeszcze wystraszona i trudno jej zrobić zdjęcie, ale jak trochę przywyknie to sie ją wyprowadzi z boksu. - jesli jeszcze bedzie w schronia :cool3:[/quote] to oby tych zdjec wiecej nie bylo ciotka
  2. [quote name='zwierzus']Salibinka, to jest dobry pomysł. Jestem ZA :loveu:[/quote] ja tez, mysle, ze czasem trzeba ryzykowac a przeciez tu nie jet chyba tak calkiem w ciemno :roll:
  3. [quote name='mariolka']dziekujemy za karme :) od GameBoy i od pewnej rodzinki :multi: mamy dwa worki dla maluchów[/quote] oby tylko te maluchy ja jadly to niech im na zdrowie idzie
  4. z ogloszeniami czekamy na lepsze foty?
  5. śliczna dziewczyna, czekalam az sie pojawi watek :cool3:
  6. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Roxy jutro kastrowany. Psiak bardzo polubił kierownika naszego-piszcy i skomle do niego...na obcych jak podchodza szceka ostrzegawaczo....hmmmm czy DA maja charaktery jak asty czy maja jakies swoje zwyczaje?[/quote] sa bardziej nieufne i nie lubia innych zwierzat - napisz do maciaszkowej ona ma psa DA, Bzayla
  7. ja mam ale mam go wrzucic w mieszance?
  8. ona szukala mlodszego psiaka i w dodatku psa ta sunia jest ciachnieta?
  9. [quote name='Ania+Milva i Ulver']hmmm ...z mieniłam tytuł A poweidzcie mi-bo chchemy go wykastrowac w tygodniu- czy 7 miesięcy to nie za wczesnie? Bo ja to bez zadnych przeszkód bym go ciachała...ale może wypowiedza sie osoby bardziej doświadczone:)[/quote] wg mnie nie - im szybciej pojdzie do nowego domu tym lepiej nic mu nie bedzie
  10. ciotka ale on ma podobno 7 mcy, to dziecko jeszcze !!!
  11. a prosze do nas zagldac!! koniecznie.... chyba udalo sie tez znalezc dom dla mamy szczeniat, Berty, jutro przyjedzie do mnie zainteresowana Pani
  12. beda jutro, Aga nie ma swojej cyfrowki musi pozyczyc a ja nie mam czasu jechac do niej, niestety
  13. [quote name='Ziutka']:lol: Cioteczko...masz maila odnośnie suni doga ;)[/quote] juz lookam
  14. juz wyslane, czekam az sie odezwie czy mala ma jakies ogloszenia?
  15. jutro przyjedzie do mnie Pani zainteresowana adopcja Berty:multi:
  16. ma wszedzie gdzie oglaszalam szczeniaki pisalam tez ze Berta szuka domu jutro zrobie jej allegro
  17. dom juz zdemolowany Hexa przed nimi na lozko ucieka - tak ma ich dosc watek matki wklejalam na CC do adopcji, tam jest jakby co domkow cale mnostwo - dwa beda sprawdzane w ciagu kilku dni czy ktos moglby pomoc finansowo przy szczepieniach :oops:? jedno szczepienie to 55 zlotych, w dodatku mala nadal ma rozwolnienie, bedzie musiala chyba jeszcze dostac antybiotyk
  18. takiego psiaka szuka Lidka, zaraz jej podrzuce watek
  19. mam tez drugi chetny dom, nad morzem ludzie strasznie mnie przekonuja ale tam sa dzieci wiec troche sie waham....
  20. dom dla suki bedzie w tygodniu sprawdzany w Krakowie :multi:
  21. najgorsze, ze sie wladowalam w gotowanie dostalam z nimi kilogram suchego ale one nie chca na to nawet patrzec :cool1:
  22. po poludniu lub wieczorem wstawie aktulane fotki ludzie dzwonia ale w wiekszosci nic w temacie nie wnosza mam dom chetny na sunie w krakowie, dzwonilam dzis do dziewczyn od dobkow, zeby mi go sprawdzily, zobaczymy
  23. Mama szczeniat tez jest do adopcji, super lagodna, 3-4 latka bedzie wysterylizowana ma szczepienia, lagodna do psow i kotow umie jezdzic samochodem prosze o pomoc w ogloszeniach i finansowa - nie wyrabiam przy tych szczeniakach juz :modla::modla::modla::modla:
  24. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/9845/bertaog7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=247&i=bertaog7.jpg][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/9845/bertaog7.c46e384ea9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/3357/malyip6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=247&i=malyip6.jpg][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/3357/malyip6.111dfdb696.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/2861/suniarb2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=247&i=suniarb2.jpg][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/2861/suniarb2.0d3d7abde6.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...