-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
[quote name='luka1']narazie jeszcze wystraszona i trudno jej zrobić zdjęcie, ale jak trochę przywyknie to sie ją wyprowadzi z boksu. - jesli jeszcze bedzie w schronia :cool3:[/quote] to oby tych zdjec wiecej nie bylo ciotka
-
[quote name='zwierzus']Salibinka, to jest dobry pomysł. Jestem ZA :loveu:[/quote] ja tez, mysle, ze czasem trzeba ryzykowac a przeciez tu nie jet chyba tak calkiem w ciemno :roll:
-
[quote name='mariolka']dziekujemy za karme :) od GameBoy i od pewnej rodzinki :multi: mamy dwa worki dla maluchów[/quote] oby tylko te maluchy ja jadly to niech im na zdrowie idzie
-
z ogloszeniami czekamy na lepsze foty?
-
śliczna dziewczyna, czekalam az sie pojawi watek :cool3:
-
[quote name='Ania+Milva i Ulver']Roxy jutro kastrowany. Psiak bardzo polubił kierownika naszego-piszcy i skomle do niego...na obcych jak podchodza szceka ostrzegawaczo....hmmmm czy DA maja charaktery jak asty czy maja jakies swoje zwyczaje?[/quote] sa bardziej nieufne i nie lubia innych zwierzat - napisz do maciaszkowej ona ma psa DA, Bzayla
-
ja mam ale mam go wrzucic w mieszance?
-
ona szukala mlodszego psiaka i w dodatku psa ta sunia jest ciachnieta?
-
[quote name='Ania+Milva i Ulver']hmmm ...z mieniłam tytuł A poweidzcie mi-bo chchemy go wykastrowac w tygodniu- czy 7 miesięcy to nie za wczesnie? Bo ja to bez zadnych przeszkód bym go ciachała...ale może wypowiedza sie osoby bardziej doświadczone:)[/quote] wg mnie nie - im szybciej pojdzie do nowego domu tym lepiej nic mu nie bedzie
-
Cane Corso cztery szczeniaki JUZ W NOWYM DOMU
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
a prosze do nas zagldac!! koniecznie.... chyba udalo sie tez znalezc dom dla mamy szczeniat, Berty, jutro przyjedzie do mnie zainteresowana Pani -
[quote name='Ziutka']:lol: Cioteczko...masz maila odnośnie suni doga ;)[/quote] juz lookam
-
juz wyslane, czekam az sie odezwie czy mala ma jakies ogloszenia?
-
Berta- suka ok. 3-5 letnia, w typie cane corso, w nowym domku
GameBoy replied to czia's topic in Już w nowym domu
jutro przyjedzie do mnie Pani zainteresowana adopcja Berty:multi: -
Berta- suka ok. 3-5 letnia, w typie cane corso, w nowym domku
GameBoy replied to czia's topic in Już w nowym domu
ma wszedzie gdzie oglaszalam szczeniaki pisalam tez ze Berta szuka domu jutro zrobie jej allegro -
Cane Corso cztery szczeniaki JUZ W NOWYM DOMU
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
dom juz zdemolowany Hexa przed nimi na lozko ucieka - tak ma ich dosc watek matki wklejalam na CC do adopcji, tam jest jakby co domkow cale mnostwo - dwa beda sprawdzane w ciagu kilku dni czy ktos moglby pomoc finansowo przy szczepieniach :oops:? jedno szczepienie to 55 zlotych, w dodatku mala nadal ma rozwolnienie, bedzie musiala chyba jeszcze dostac antybiotyk -
takiego psiaka szuka Lidka, zaraz jej podrzuce watek
-
Cane Corso cztery szczeniaki JUZ W NOWYM DOMU
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
mam tez drugi chetny dom, nad morzem ludzie strasznie mnie przekonuja ale tam sa dzieci wiec troche sie waham.... -
Cane Corso cztery szczeniaki JUZ W NOWYM DOMU
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
dom dla suki bedzie w tygodniu sprawdzany w Krakowie :multi: -
Cane Corso cztery szczeniaki JUZ W NOWYM DOMU
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
najgorsze, ze sie wladowalam w gotowanie dostalam z nimi kilogram suchego ale one nie chca na to nawet patrzec :cool1: -
Cane Corso cztery szczeniaki JUZ W NOWYM DOMU
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
po poludniu lub wieczorem wstawie aktulane fotki ludzie dzwonia ale w wiekszosci nic w temacie nie wnosza mam dom chetny na sunie w krakowie, dzwonilam dzis do dziewczyn od dobkow, zeby mi go sprawdzily, zobaczymy -
Cane Corso cztery szczeniaki JUZ W NOWYM DOMU
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
Mama szczeniat tez jest do adopcji, super lagodna, 3-4 latka bedzie wysterylizowana ma szczepienia, lagodna do psow i kotow umie jezdzic samochodem prosze o pomoc w ogloszeniach i finansowa - nie wyrabiam przy tych szczeniakach juz :modla::modla::modla::modla: -
Cane Corso cztery szczeniaki JUZ W NOWYM DOMU
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/9845/bertaog7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=247&i=bertaog7.jpg][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/9845/bertaog7.c46e384ea9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/3357/malyip6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=247&i=malyip6.jpg][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/3357/malyip6.111dfdb696.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/2861/suniarb2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=247&i=suniarb2.jpg][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/2861/suniarb2.0d3d7abde6.jpg[/IMG][/URL]