-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
Cane Corso cztery szczeniaki JUZ W NOWYM DOMU
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka1234']Podaj mi nr.konta,przeleje 30zł które powinny do Was wrócic z transportu Zuzi.[/quote] danka a moze lepiej do jamnika staruszka dolóz? ja prosze tu o pomoc ale jak nie bedzie odzewu sciagne to od adoptujacych wiec moze lepiej jemu? -
Cane Corso cztery szczeniaki JUZ W NOWYM DOMU
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
czy ktos moze pomoc finansowo przy szczepieniu maluchow? -
[quote name='Marzena&Gusti']Tak mało osób zagląda do małego:([/quote] ja zagladam :p
-
[quote name='jamnicze']Doberek :bye: My tu z pierwszą wizytą, ale przemilczeć nie mogą bu tu fajne zwierzaczki widzę :lol: Z Żabuli, to prawdziwy czołg :evil_lol:, no my takie wolimy wielkim łukiem omijać, ale jest u nas na osiedlu jeden pies co specjalnie dla Sajduni jeb kładzie na ziemi i pozwala po sobie skakać ;)[/quote] moja Hexa tez takiego szuka :evil_lol:
-
wkleilam Mike tu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10412171#post10412171[/url]
-
Młoda astka Nina- cudo sunia znalazła dom:)!!
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania+Milva i Ulver']:diabloti: Jak ast to walki muszom być...[/quote] widzisz jaka ja durna, zapomnialam, ze to morderca :diabloti: -
Cane Corso cztery szczeniaki JUZ W NOWYM DOMU
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
dzwoni sporo osob ale jakies wszystkie nie takie :shake: czy ktorejs dziewczynie udalo sie sprawdzic dom? -
DIF dodzwonilas sie?
-
Młoda astka Nina- cudo sunia znalazła dom:)!!
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
walki psow nam tu wkleja !!! :evil_lol: :loveu: -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
GameBoy replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
[quote name='an1a']W Krzyczkach zostało kilkadziesiąt psów, akcja duża, dramatyczna... A ja mam u siebie pięknego 8-tyg kundelka "nie wiadomo co" - 3 tygodnie i 2 telefony w jej sprawie. "Rasowość" dużo daje.[/quote] nic dodac nic ujac [CENTER][B]co nie znaczy, ze im sie pomoc nie nalezy zeby byla jasnosc[/B] [/CENTER] -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
GameBoy replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Lavinia zycze maluchom wszystkiego najlepszego i mam nadzieje, ze Wam sie uda ale obie wiemy o co chodzi - wiecej nie bede juz pisac na ten temat ale nadal bede do Was zagladac liczac na pozytywne zakonczenie -
i mizianko dla maluszka:loveu:
-
ale gratka [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1462850_7_tyg_sliczny_borys_szuka_domu.html[/url]
-
Marzena tez zrobila gumtree zaraz te same dane przekopiuje na ale gratke
-
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
GameBoy replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
[quote name='lavinia']GameBoy, widzisz, ja pomagam buldożkom...i nie chcę mieć z tego powodu wyrzutów sumienia. Więc proszę, nie pisz o wypruwaniu żył, bo zabrzmiało to tak, jak gdybyś miała do nas tu żal, że tym maluchom się uda...... [/quote] lavinia wiesz dobrze, ze nie pisalam do Ciebie wiec nie pisz tak prosze jestesmy dorosli wiec nie udawajmy, ze nie wiecie o co mi chodzi ja tez miewam rasowce na tymczasie, tak jak teraz min 2 CC, ale tu mam wrazenie, ze nawet jakby maluchow byla 100 byloby miejsce ostatniego zdania nie skomentuje bo mi rece opadly przeczytaj moze caly moj post i zastanow sie czy to aby ma sens -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
GameBoy replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Viris']GameBoy - a co szukacie też DT który potrwa tydzień dwa ? Bo nie oszukujmy się to nie będą długie tymczasy. [/quote] tak Agata, takich tez, kazde 2 tyg w okresie wakacji jest na wage zlota wlasnie to nie beda dlugie tymczasy, raczej fajna zabawa ze slicznym psiakiem przed kilka/kilkanacie dni wiesz dobrze o co mi chodzi i o czym pisze, nie ma co rozmieniac sie na drobne maluchom zycze wszystkiego najlepszego -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
GameBoy replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
niesamowite jest to ile padlo tu propozycji DT a na innych watkach zyly sobie wypruwaja i nikt nie ma miejsca :roll: zeby nie bylo, trzymam kciuki za cala akcje, mam nadzieje, ze wszytko sie uda -
Sunia i szczeniory już w nowych dobrych domkach!
GameBoy replied to DuDziaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marzena&Gusti']Śliczna jest!Najpiękniejsza![/quote] moje ladniejsze :mad::evil_lol: sugarr sliczna modelka :loveu: -
[quote name='DIF']No co WY ?? :eek2::eek2::eek2: Jakie "zrezygnowali"??!! :roll:[/quote] to ja juz sie nie odzywam :roll:
-
[quote name='~MaDaLeNa~']:shake:aaaaaaaaa mam nadzieję , że nie zrezygnowali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote] balam sie to napisac :shake:
-
zawsze cholera musi byc pod gorke
-
nietety Pani od Lidki szuka yorka badz yorkowatego ze wkazaniem na to pierwsze przykro mi nic z tego