Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. male jak mowilam sa po szczepieniu i czuja sie swietnie, zadnych problemow :loveu: tylko szaleja coraz bardziej :evil_lol:
  2. ja zrobie tylko poprosze o zdjecia
  3. musi byc dobrze, mala wciagaj brzuch :cool1:
  4. [quote name='vena&vivi']Teraz boli bo kuleje, czyszczenie nie boli bo to operacja.[/quote] a to przod czy tyl jest? na stawie mu to rosnie?
  5. biedna psina...mam nadzieje, ze przynajmniej go to nie boli
  6. [quote name='Kostek']malo powiedziane ze jedza :D az im dupki skacza[/quote] ciesze sie, a co z ich skórą? udalo Ci sie moze dogadac z lidka w kwestii labki?
  7. dopisze sie, zeby miec subskrybcje a jutro pomysle
  8. [quote name='vena&vivi']No niestety dobrych wieści nie przynosze, dzis Gravis znowu zaczol kulec tak jak wet mowil to sie moze powtorzyc i wtedy trza znowu czyscic i stalo się. Niestety to zmniejsza szanse na jego adopcje i powaznie z Przemkiem się zastanawiamy czy nie zostanie u nas.[/quote] czyscic co? bo chyba cos nie doczytalam:oops:
  9. nie ma za co jedza ja?
  10. [quote name='jagienka42']ja mam pytanie czy szczeniki buldożki będą jechały w kierunku krakowa jeżeli nie to biore inne na tymczas mój tel.604-349-001[/quote] jakies konkretne inne czy jakiekolwiek?
  11. uffff....ulzylo, nie na moje stare skolatane nerwy takie akcje :evil_lol:
  12. [quote name='Ania+Milva i Ulver']super wiesci,ze mama ma domek!!![/quote] piszac suka mialam na mysli, ta malutka, ktora jest u mnie pierwszy raz osoba dzwoniaca zapytala "czy umowa adopcyjna nie zakazuje katracji suki? bo ja chce wykatrowac" szczeka mi opadla co do mamy - Pani chcaca ja adoptowac jest na tak, ale lipca wracaja z kolonii jej corki i chce ta decyzje podjac z nimi
  13. [quote name='ewajanka']DIF wyjaśnij sytuacje bo ciotki się niecierpliwią:lol:[/quote] ciotka wiesz cos wiecej? mozemy przestac sie martwic?
  14. suka ma dom, sprawdzony, bardzo czekaja juz na nia, dzis przyjechali sie poznac szczeniaczki zostaly dzis zaszczepione tzw kombajnem, czuja sie dobrze
  15. [quote name='Viris']Chodzi o umowę z DT. Jeśli macie to wyślijcie proszę [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote] wyslalam, taka jest ok? bo mam gdzies jeszcze jedna, tylko musialabym szukac
  16. [quote name='Viris']Chodzi o umowę z DT. Jeśli macie to wyślijcie proszę [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote] ja mam od Emira zaraz wysle
  17. ja mam taka jakiej uzywa Emir - chcecie?
  18. mam pytanie, czy jezeli dla dt nie starczy bulwek moglibyscie wziac inne szczeniaki?
  19. Ania a mozesz mi fotki chlopaka i ninki podrzucic na [email][email protected][/email] plus namiary na kogo podac
  20. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Roxy po kastracji-wszytko ok. Zabieg zniósł dobrze. W sobote porobimy nowe fotki.[/quote] super info, wracaj do zdrowia maly! zrobic mu alegratke i gumtree?
  21. [quote name='Ziutka']Ale my tylko plotkujemy o psiakach :loveu:[/quote] :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: tych dwunoznych? :evil_lol:
  22. daj na jamnisie prosze jezeli ktos nie ma tymczasow na glowie i potrzebujacych psow to prosze o pomoc tak to nie, choc bardzo bardzo dziekuje za checi i zainteresowanie:Rose::Rose::Rose:
  23. [quote name='Ziutka']Jade dzisiaj do ciotki Luki na ploty to może podskoczymy do suni :cool3:[/quote] oj ciotka tylko ploty Ci w glowie :eviltong:
  24. ważyc wazyc ciotki malucha!
×
×
  • Create New...