Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. Corsa jest juz w swoim domu, dzis pojechala, mieszka w Zalesiu pod Wawa, warunki mieszkaniowe super, ludzie odpowiedzialni, zorientowani Maly jedzie jutro do Tczewa, jego Pan po niego przyjezdza, dzis Itske sprawdzala dom, wszystko jest ok obie Rodziny zwrocily w pelni koszty weterynaryjne plus po 20 zl na schron
  2. [quote name='vena&vivi']Poprawil poprawił :) trzeba pomyslec o tej warszawie[/quote] a mozna cos wiecej wiedziec? chyba, ze nie psa to dotyczy to nie bylo pytania :oops:
  3. [quote name='Ziutka']Nie odpisuje :shake: a zawsze odpisuje kiedy może, wydaje mi się, że już śpi bo chodzi na rano do pracy i odpisze o 5-tej jak wstanie :roll:[/quote] to bedziemy wiedzialy rano
  4. [quote name='Ziutka']Już pisze mu sms-ka :mad:[/quote] pisz, pisz kochana, niech sie bierze do roboty :eviltong:
  5. kurcze nie wiem jak to sie dzieje, ale u mnie telefon az sie nagrzewal od telefonow w sprawie tych maluszkow :roll:
  6. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Nie pozostaje nic innego jak czekać...GB jutro ci maila podesle, dzis mnie zab bolał i jakos nie mialam na nic siły...[/quote] ok, ok ja poczekam
  7. rozumiem, moze Ziutce sie uda
  8. szkoda,zeby psina musiala czekac :roll:
  9. [quote name='Selenga']W zyciu bym nie powiedziała, 25 góra :)[/quote] :oops::oops::oops::oops: :Rose::Rose::Rose::Rose:
  10. ja odpadam jezeli chodzi o finanse, sama ledwo dysze przykro mi :oops:
  11. moze ludzie obserwuja, wiesz jak to jest z allegro, dzwonia zawsze pod koniec aukcji albo 5 min po sciagnieciu :cool1:
  12. Hexa z TTB bawi sie wysmienicie ale dlatego, ze one sie bawia w jej stylu i maja gracje czolgu
  13. Marzena jak maluch? jest lepiej?
  14. [quote name='AngelsDream']..... Potem chciał się bawić z goldenem, ale pani od goldena powiedziała, zeby go zabrać... Zabrałam, skupiłam na sobie, przeprosiłam. Z początku zabawa była ok, ale potem Baaj sunię położył... I teraz się zastanawiam, czy ja mam znieczulicę po tym jak bawią się wilczaki, czy to ludzie są przewrażliwieni?[/quote] mysle, ze i jedno i drugie ludzie sa przewrazliwieni jezeli chodzi o ich psy (tak jak i dzieci) i jednych i drugich ucza zlych zachowan wzgledem obcych psow u mnie norma jest, ze wiekszosc wlascicieli psow ma Hexe za morderce i nie chce zeby ich pupil sie z nia bawil z drugiej strony tez dopada mnie znieczulica czasem na to jak ona sie bawi - a ma 8 mcy i wazy ok 43 kilo, wiem, ze zadnemu psu nic nie zrobi ale wali je lapami po grzbiecie, przewraca musze sie tez przyznac, ze nie lubie jak suka bawi sie z chartami, zawsze ja strasznie skubia po karku i boje sie, ze Hexa w koncu sie zdenerwuje i przestanie uwazac to za zabawe
  15. moze wirtulany spacerek? :painting:
  16. [quote name='Wet-siostra'] Cioteczko GameBoy-jakie stare nerwy???Kobieta jest ZAWSZE młoda...:diabloti: (swoją drogą...masz ponad 35 lat??? :cool3:)[/quote] a to jakas granica bycia mlodym?:evil_lol: mam 30
  17. ja tez mam taka nadzieje, bo od ciotki Erazm pewnie sie super domek szykuje
  18. Oj Guziczku, gdzie się wybrales nigdzie nie bedzie ci lepiej niz u ciotki Selengi! ciesze sie, ze sa zmiany na lepsze i maluch sie zaaklimatyzowal:loveu:
  19. dzwonilam do nich przypomniec sie w kwestii zdjec, obiecali, ze dzis beda z Zuzka nie ma zadnych problemow poza kwestia, ze jest szczekliwa
  20. [quote name='AniaB']gameboy - za Ciebie tez trzymałam kciuki:loveu:.. ale DT sa równie potzrebne jak DS..:lol:[/quote] u mnie TZ nie zmiekl, niestety musze mu poprostu znalezc takiego psa o jakim ON marzy i bede miala spokoj
  21. [quote name='AniaB']vena - jesli gravisek znalazłby u Ciebie dom stały to była by chyba najwspanialsza chwila w jego zyciu.. :loveu::loveu::loveu:[/quote] dokladnie tez tak pomyslalam:p
  22. interesowal sie nia ktos moze?
  23. [quote name='Kostek']wczoraj byly na kontroli i antybiotyku,to co ja zauwazylam to to ze juz tak nie zachodza lojem w czwartek jeszcze raz antybiotyk a w piatek biomectin zobaczymy co dalej co do labki marzy mi sie dla niej dom gdzie ktos bedzie z nia pracowal a nie zeby siedziala na kanapie na razie mala ma gluta wiec i tak nigdzie nie pojdzie,jesli nikogo nie znajde dla niej przez tydzien to pewnie pojedzie do Zamoscia;)(tzn pewnie i tak tam pojedzie bo sami debile po nia dzwonia)[/quote] rozumiem, mam nadzieje, ze maluchy szybko dojda do siebie
×
×
  • Create New...