Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. Sylwia gdzie TY?????
  2. zdecydowanie za mało:eviltong:
  3. oj bez przesady toż to zwykły wiejski burek;) [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/b-Kopia.jpg[/IMG]
  4. Ja ju z wiem dlaczego tak żadko zaglądam:crazyeye: wywala mi Ciebie z subskrybcji:mdleje::angryy:
  5. [quote name='Unbelievable'] ty masz już jeden rysunek :diabloti: [/quote] jaka pamiętliwa:eviltong: ale nie Twojego autorstwa:diabloti:
  6. Olcia Ty wiesz....
  7. wow, ale Ci piekne te konie powychodziły:loveu:
  8. [quote name='Unbelievable'] nie wiem co rysować teraz:placz: zrobiłam sznupka ale nie za bardzo mi się podoba...[/quote] to zrób drugiego:grins:
  9. [quote name='Vectra']chcesz takie drugie audi ? bo mam na podwórku :evil_lol: klienta nie stać na naprawę :diabloti: skrzynia padła - peszek ;) fajne wózki ... ale jak się ta elektronika pofansoli , to potem mi grat gnije na podwórku :cooldevi: Ja własnie też myślę nad zmianą auta , tylko nie mam pomysłu jakie chce .. terenówki mam dosyć , vana , mini vana , pic upa też , limuzyna mało praktyczna , coupe , nie lubie , 5 drzwiowy - nie , kombi nie lubie :evil_lol:[/quote] [FONT=Calibri][SIZE=3][SIZE=4]Kup sobie bryczkę, albo riksze[/SIZE] :roflt:[/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]taką:[/SIZE][/FONT] [URL]http://www.acumobil.hg.pl/hercules_duo_s.jpg[/URL] lub taką: [URL]http://www.acumobil.hg.pl/riksza_s.jpg[/URL]
  10. oj kochana dawaj mi tu więcej foteczek:mad:
  11. [quote name='Magda25']Ktoś kiedyś pokazywał czarnego olbrzyma właśnie w tym niebiesko-brązowym kompecie Hunter . Jak dla mnie bomba.[/quote] ooooooooooo.......:razz: [quote name='Unbelievable']oczywiście, pomyliłam nazwy firm :diabloti: ja mówiłam o hamiltonie a nie hunterze :oops: huntera w życiu nawet na oczy nie widziałam, a ceny rzeczywiście z kosmosu:evil_lol:[/quote] Ty to zawsze namieszasz:evil_lol:To pokaż smycze o których mówiłaś, że będą miodzio:razz: [quote name='jo_ann'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/12665033-post9256.html[/URL] sznaucer OLBRZYM i hunter ;)[/quote] oooooooooooo, super!Dzięki:p
  12. a proszę:eviltong: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/11-Kopia-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/12-Kopia-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/15.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_5304.jpg[/IMG]
  13. [quote name='Magda25']ariss, na zooplusie patrzyłaś nie ? Też szukam właśnie tej strony i jakoś trudno mi ją znaleźć[/quote] pewnie, że patrzyłam:pale liczyłam na większ wybór:razz:piekne są te z brązem, ale do czarnego psa nie kupie:shake:a w czachy mi się n ie podobają;)
  14. [quote name='Unbelievable']tak, o obroży ;) a smycz myślę że będzie fajna:loveu: ty na wystawy często jeździsz i nie widziałaś? chociażby w białymstoku byli... a firma jest z usa i pewnie na amerykańskich stronach będzie największy wybór[/quote] dopiero od wczoraj zapragnełam mieć taką smycz:loveu::evil_lol: na ich stronach mówisz...to poka link bo ja nie mogę się doszukać:grins: Ja pamiętam ich jedynie z zeszłorocznej wystawy europejskiej...na ich stoisku prawie wszystko bym kupila:loveu:ale jak usłyszłam ceny:mdleje:
  15. [quote name='Chantell']xD ariss- [URL="http://www.hunter.pl"]Hunter.pl sklep firmowy - Start[/URL] :D[/quote] :-?:roll: [quote name='Unbelievable']po dłuższym użytkowaniu huntera mogę powiedzieć że bardzo zmechacił się na brzegach, dlatego że taśma jest bardzo miękka[/quote] mówisz o obroży???ja bym chciała smycz przepinaną:loveu: nigdzie nie znalazłam ich sklepu a najbardziej by mnie interesowała jakaś zagraniczna strona gdzie zapewne jest większy wybór.
  16. [quote name='weszka']Ja w kopiowaniu muszę przyznać jestem nieco obłudna :oops: Sama bym tego nie zrobiła ale podobają mi się ładnie kopiowane psy i jakby szczeniak czy już podrośnięty pies, którego miałabym brać był kopiowany to bym takowego wzięła :razz: Ale uważam jednak, że dopasowywanie psa do swoich gustów jest przesadą i źle pojętą miłością - jak wiadomo dłuuugo by można na ten temat. Natomiast kopiowanie podrośniętych psów - obcinanie ogona i uszu kilkumies. psu dlatego że źle nosi albo ma za małe czy za duże ucho czy świński ogon - to już barbarzyństwo i amputacja części ciała :angryy: i tego nie akceptuję kompletnie. Cały czas nie jestem jednak w stanie pojąć dlaczego kopiowane psy są ciągle uznawane na wystawach skoro we wzorcu jest że mają być naturalne :shake: Czemu ma służyć taki zapis we wzorcu skoro nie jest respektowany? Dlaczego ten punkt wzorca nie ma akurat zastosowania? Wychodzi na to że wzorzec może być wybiórczo stosowany i interpretowany? No nie wiem i już. Ktoś wie? Jeszcze będzie wiele okazji :cool3: teraz naprawdę Dirki ta wystawa po nic, a i szczeniakowi nic nie daje. Jakbym miała wiecej kasy to bym pojechała, a tak musiałam wybrać. Najbliższa okazja poznania dam jest na klubówce no ale Was ariss ma nie być :mad:[/quote] żeby nie było: ja też bym nie kopiowała kilkumiesięcznego psiaka:shake: i nieprzestrzegania wzorca pod tym względem tez nie rozumiem:shake: a na klubie będę na chwilkę bo muszę podrzuciś suszarko-odkurzacz, później śmigam do Lodzi:razz:
  17. ma ktoś może link do firmowego sklepu Hunter???
  18. Justa jeśli to ta obroża to róż wyglada tak: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_3989-Kopia.jpg[/IMG]
  19. [URL="http://i842.photobucket.com/albums/z...a_baaja_10.jpg"][B][FONT=Georgia][COLOR=#000000]http://i842.photobucket.com/albums/z...a_baaja_10.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL] mój kochany przystojniak:loveu::loveu::loveu:
  20. [quote name='weszka'] Noo ja też tak coś czuję :loveu: I kolejny raz po cichutku wzdycham że jednak kopiowane ucho to kopiowane ucho :oops::loveu: Od października wybieramy się ze szczeniorem do suczej szkoły :cool1: Jesteśmy na etapie poszukiwań i wyborów. Ponieważ nie jest to tania przyjemność to zrezygnowałam z wyjazdu na poznańską wystawę :shake: wystawa nikomu do niczego nie jest potrzebna, a talentu Vesper szkoda marnować :razz:[/quote] A ja myślałam zawsze, że jesteś przeciwniczką i uważasz że cięte uchu to pomyłka:crazyeye:mi tam cięte się bardzo podobają:loveu:i jakby mój pies mial świński ogonek i wieeeeeeeeeeelkie słoniowate ucho to pewnie bym musiała to wszystko mocno przemyśleć, ale jak wsio jest na miejscu i ładnie noszone to sensu kopiowania dla samego kopiowania nie widzę:shake: NO nie:placz:jak nie jest potrzebna:angryy:ja myślałam, że poznam śliczną Vesper!!!
  21. hmmmmmmmmmmmm...cos czuje że Valdor to ciasteczko:loveu:
  22. TY wredna babo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Byłaś w Otwocku i nic nie powiedziałaś:mad::mad::mad:Ja tu jestem od piatku...:razz: Po pierwsze to bym z domu nie wychodziła:evil_lol:a po 2 to na jakies winko byś wpadła:diabloti:
  23. jakie synchrony:klacz: No i wielkie BRAWA za tak powalający sukces:laola:
  24. [quote name='AngelsDream']Ale trafiłam na nieciekawy moment.[/quote] Ty to zawsze wiesz kiedy się pojawić:roflt::roflt::roflt:;)
  25. [quote name='AngelsDream']Wrzuta.pl - Katalog: Uwiklani Tu jest wersja robocza. Ostrzegam, że tekst dość mocny. Do całości szykuję playlistę. :) Piszę jeden rozdział na dzień, więc idzie całkiem sprawnie. Katalog jest pusty:mad:
×
×
  • Create New...