Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. a kto pokrywa przejazd do Wrocławia:cool3: ty tu takie fajowe bazarki a ja kasy teraz nie mam:placz:
  2. [quote name='Od-Nowa']sama mam psy ale jakby mnie dopadł w środku lasu obcy pies z jazgotem to umarłabym ze strachu. a po słodkiej Pańciuszce nei zostałoby nawet mokrej plamy :diabloti:[/QUOTE] świnia:grins::roflt: [quote name='eria']DOKŁADNIE w ten sam sposób zachowuje się nasza znajoma olbrzymka Figa , ale identycznie-jakbyś o niej pisała ;) Z tym,że Figa to prawie 50kg psa... Kreoś w życiu tak nie zrobił:loveu: .Raz tylko wieczorem pamiętam,jak był na smyczy, nawarczał na jakiegoś gościa,który o godzinę mnie pytał. Widać ,coś z nim było nie tak ,skoro pies tak opanowany jak Kreon, zareagował. p.s. słońce wyszło ! też dziś lecę focić! :D[/QUOTE] widać, obie mają silny instynkt stróżujący;)z jednej strony dobrze z drugiej kłopotliwe.Ja nie narzekam:p Czekam na Wasze foteczki:cool3:
  3. [quote name='malawaszka']hyhyh to jak lista to moja taka: CTR, bearded collie, boston terier, spinone italiano/bardziej bracco italiano :loveu: i pewnie wiele innych ale w tej chwili takie :evil_lol: koleknosć oprócz CTR przypadkowa[/QUOTE] ta Twoja końcówka na liście to ja nawet nie wiem jak wygląda:oops::evil_lol: CTR zdecydowanie do Ciebie pasuje:loveu:i najwyższa pora sobie takiego sprawić:cool3: [quote name='weszka']Widać te od sznaucerów mają podobne gusta :cool1: Dla wyjaśnienia jestem trzeźwa!!!.... jeszcze :eviltong: Te co dodałaś podobają mi się jako psy ale chcieć to nie :shake: Podoba mi się wiele innych jeszcze tylko nie dla mnie :eviltong:[/QUOTE] no włąśnie najcudowniejsze są sznaucery i kropka:loveu: [quote name='eria']to ja swoją listę też podam :loveu: : sznaucer olbrzym,bearded collie,nowofundland. Podejrzewam,że braknie mi życia na tego ostatniego i na soft coated wheaten terriera,który też szalenie mi się podoba i z wyglądu i z charakteru :loveu:. Ale birdołka nie odpuszczę![/QUOTE] sznaucer nie podlega klasyfikacji, bo zawsze jest na pierwszym miejscu:evil_lol:
  4. [quote name='weszka'] [B]ariss[/B] no to dość typowe sznaucerze zachowanie ;) my to wiemy, ale innie pewnie nie bardzo:shake: Ale że nikt cie nie opierdzielił jeszcze to dziwne :evil_lol:[/QUOTE] któraś z nas musi miec wielki urok osobisty:evil_lol:;)
  5. Kurcze ja Wam powiem, że Gasska śmiga bez smyczy w różnych miejscach i nikt się nigdy do nas nie przyczepil:shake: Do tego to czarne i wredna robi coś co mi się bardzo nie podoba:angryy:jak jesteśmy np.w lesie lub na łąkach przez dłuższy czas samiutkie to ona uważa, że to wszystko co nas otacza jest jej i jak jakiś lud pojawi się w okolicy(zauważony najpierw przez nią a nie mnie)to leci jak wściekła,stawia futro, zatrzymuje się przed człekiem i drze jape:oops:Jak nagada co myśli to się odwołuje, no ale mi zawsze jest strasznie głupio:oops:a juz jak widzę że ludzie zamierają ze strachu:oops:cały czas próbuje ją tego oduczyć, ale łatwo nie jest. Ale NIGDY min nikt nie zwrócił uwagi:crazyeye:
  6. [quote name='eria']u nas wyszło słońce :crazyeye::multi: ! Nareszcie można się na porządny spacerek wybrać ! :lol:[/QUOTE] a u nas jest obrzydliwie:placz:a ja musze po urzędach biegać:placz: to będzie straszny dzień:angryy:
  7. [quote name='Doginka']Ja też zostaję wierna sznupom:diabloti: Ale przeróbeczki fajne:loveu:, mam nadzieję, że powiesz na GG jak to zrobiłaś:p:eviltong:;), a jak nie powiesz, to poszczuję Raperem:mad::evil_lol:[/QUOTE] pewnie, że powiem, jak zasłużysz:diabloti::evil_lol: [quote name='weszka']Ja również :cool1: Ale mam taką osobistą listę, że gdyby kiedyś nastały warunki (czyt. dom z ogrodem i duuużo kasy :oops::roll:) to może do stada sznaucerów mógłby dołączyć przedstawiciel innej rasy. Lista to: wilczak, border, maliniak, a z dziwnych to pies faraona i na stare lata jak już sił do dużych psów nie starczy buldożek francuski i grzywka :eviltong:[/QUOTE] [B]Lista to: wilczak, border, maliniak, a z dziwnych to pies faraona[/B] ukradłaś moją listę:mdleje::mdleje::mdleje: [B]buldożek francuski i grzywka[/B] : a te dodałaś po pijaku:roflt::roflt: Mi się jeszcze podobają Seter Gordon, Pointer, Springer Spaniel(ale jakos one chyba nie dla mnie:shake:)
  8. błahahaha, ale obskrobane pazury:turn-l:
  9. [FONT=Calibri][SIZE=3]I my zostaliśmy szczęśliwymi posiadaczami numerku :razz:[/SIZE][/FONT]
  10. [quote name='Unbelievable']ja też mam :stupid:[/QUOTE] to że jesteśmy :stupid:czy wygrałyśmy jakieś superowe nagrody:diabloti: [quote name='eria']kurde ja nie mam - i nie chcę!!!!!!!!! :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/QUOTE] ja też nie chce:roll: [quote name='weszka']Super te przeróbki! A maliniaki wspaniałe - są niesamowite, jakby nie miały wcale kości i nic nie ważyły. To taki niepozorny pies a może być i bestią i świetnym sportowcem i normalnym fajnym psem. To jeden z moich faworytów wśród ras potencjalnie do posiadania ;) Ja nie jestem dogaholic i nie wiem czy to dobrze czy źle hihi[/QUOTE] Ja zostaje wierna jednej rasie, nie dojrzałam na zmiany:evil_lol: ale na filmie są rzeczywiście niesamowite:loveu:
  11. [quote name='Magda25'][URL]http://i38.tinypic.com/ndm07b.gif[/URL] - łoooooooooo Świetne.[/QUOTE] :diabloti::diabloti::diabloti: [quote name='malawaszka']:crazyeye:wow!!!! jak prawdziwe!!!!!![/QUOTE] ma się ten talent:evil_lol:;) [quote name='eria']Hihihi talent Cię męczy Ariss czy to wszystko programik Od-Nówki ? :evil_lol:[/QUOTE] Od cioteczki to wyszła tylko Gass w postawie:eviltong: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/noc.jpg[/IMG] miałam dziś jechać pofocić mgłę:loveu:a tu od rana leje:angryy: EDIT: Co to ma być ten napis :[B] Dogaholic:crazyeye:[/B] [B]że powinnam się leczyc???:evil_lol:[/B]
  12. co Ty mu tym paluszkiem robisz:diabloti:
  13. [quote name='kaho']Tak, to 'nasze miejsce' :lol: - jestesmy tam przewaznie wieczorkami lub w weekendowe poranki i poludnia.[/QUOTE] Jaki ten świat mały:pto musimy się mijać;)
  14. [IMG]http://i37.tinypic.com/2zyd6p1.jpg[/IMG] :mdleje::roflt::roflt::roflt::mdleje: DOBRANOC
  15. [quote name='malawaszka']fajne te przeróbki :cool3: a maliniaki :crazyeye: to nie psy!!! to skrzyżowanie charta, pawiana, pitbulla i jakiegoś ptoka :evil_lol: niesamowite!!!! żaden płot nie jest przeszkodą :crazyeye:[/quote] ja nie wiem jak one to robią:crazyeye: patrz to:evil_lol: [IMG]http://i38.tinypic.com/ndm07b.gif[/IMG]
  16. to ja proszę o sznaucery średnie czarne:ppojawiło sie coś?
  17. [quote name='Od-Nowa']mi się ta rasa bardzo podoba :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: i do frisbee przewspaniała :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] czy chcesz nam coś powiedzieć:evil_lol:;) [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/b-1.jpg[/IMG]
  18. [quote name='malawaszka']własnie jedna mi tu siedzi na kolanach :loveu: i sie boiii bo Pepa sie gapi :lol:[/quote] to weź kamerkę i nagraj taki filmik:evil_lol: [URL="http://www.youtube.com/watch?v=OVGzwj1A4QI&feature=related"]YouTube - Crazy Cat Attacking Spuds Dog[/URL] chciałabym pepe w w tych obrotach zobaczyć!!!!:diabloti:
  19. Zobaczcie to:crazyeye: Justa to Tobie się ta rasa chyba podoba(albo mi się coś pomieszało:evil_lol:) [url=http://www.youtube.com/watch?v=qre7e9z055M]YouTube - malinois in china[/url]
  20. [url]http://photos.nasza-klasa.pl/5360559/105/main/800b170f54.jpeg[/url] lubię takie focirki:cool3::loveu:
  21. [quote name='kaho']Na 'malych polach mokotowskich' widocznosc nie lepsza. Najgorsze, ze jutro tez ma byc podobnie:placz:. Dziekuje bardzo za wspanialy podarek, jak widzisz w czesci juz wykorzystany:loveu:.[/quote] hmmmmm...czy ja dobrze czytam, że córa Gordusia chodzi na spacery tam gdzie Gass zazwyczaj:cool3:
  22. ale Juki fajny ale mi to się najbardziej podobają te Czarne z rudym brzuszkiem:loveu:
  23. jaka zadowolona z tych ćwiczeń:cool3:
  24. super foty!!! Mam nadzieję, że jutro będzie jakaś fajna mgła:cool3:może wkońcu odkurzę Nikusia;)
×
×
  • Create New...