Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. [quote name='Doginka']8 miesięcy;)[/quote] łooooooo jejku jak ten czas szybko leci:evil_lol:ja myslałam, że ze 4:oops::evil_lol:
  2. oooooooooooooo.........jaki?:razz::diabloti:
  3. [COLOR=black][FONT=Verdana]My mamy ochotę się tam wybrać, ale jest problem z transportem:roll:[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Zastanawiamy się nad zorganizowaniem busa. Byłby ktoś chętny?[/FONT][/COLOR]
  4. [url]http://img62.imageshack.us/img62/5550/img7788kopia.jpg[/url] super, wyszło to zdjęcie:loveu:
  5. ja jak zwykle spóżniona, więc taka skromna urodzinowa paczuszka[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_16_4.gif[/IMG]
  6. Foxiasta na tle liści jest najpiękniejsza:loveu:kolorem super pasuje do takich zdjęć:loveu:
  7. [quote name='kaho'] lagodzic objawy urojonej ciazy u Hollci :placz: - szybko 'malenstwo' sie rozwija ;).[/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye:ile ona ma???
  8. [quote name='weszka']A co tu takie pustkowie???[/quote] [quote name='ewka i haker']no właśnie!!!!!!![/quote] ech...jakoś nie chce mi się pisać:shake: [quote name='Doginka']Ja wręcz rządam fotek Gasski:mad::mad::mad: :diabloti:[/quote] jaka roszczeniowa się zrobiłaś:diabloti::evil_lol: [quote name='eria']pewnie zarośnięta bo nie ma fotek :evil_lol:[/quote] zdecydowanie zarośnięta:diabloti:ale nie dlatego nie ma fot:eviltong: [quote name='Justa']Ano nie ma kiedy.. nie dość, że zimno, wcześnie ciemno sie robi, to jeszcze zaczął sie (przynajmniej dla mnie) rok akademicki w związku z czym codziennie wracam grubo po 18 do domu :shake: Może bliżej jakichś świąt tudzież przerw nam się uda ;) O zdjęcia apeluję, bo dawno już Gassulki nie widziałam :placz:[/quote] znajdziemy jakoś czas:razz: proszę, ale nic specjalnego;) [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/33.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/10-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/13-1.jpg[/IMG]
  9. [quote name='kaho']Super fotki :) Przyznam szczerze, ze chyba bysmy polegly przy tak licznej konkurencji:-o.[/quote] jak nie sprobujecie to sie nie dowiecie:eviltong:;)
  10. [quote name='Goshka']I inna ważna informacja. W Danii jest zakaz hodowania i wystawiania psów rasy TOSA INU. :cool1: Nie zostaną przyjęte na światówkę.[/quote] to jakaś paranoja:crazyeye:
  11. [URL]http://i34.tinypic.com/23vgt4o.jpg[/URL] no padłam:evil_lol::evil_lol::evil_lol: pani wczuła się w rolę:evil_lol:
  12. [quote name='Vectra'][URL="http://www.tvnwarszawa.pl/"]TVN Warszawa[/URL][/quote] potwierdzam, Warszawa zasypana:mad:śnieg sie nie topi bo jest -1, bałwany wielkości dorosłego człowieka juz gdzie niegdzie polepione...ZDECYDOWANIE ZA WCZEŚNIE:angryy:
  13. wiosenne śliczne:loveu: i to też: [url]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/jesien%2009%20pazdziernik/DSC03849.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
  14. [quote name='Unbelievable']ten czekoladowy teraz mi się nawet podoba :cool3:[/quote] ostatnio mówiłaś co innego:evil_lol: mi tam się oba podobają:loveu: ale do czarnego psa ten z różem będzie idealny:loveu:
  15. [url]http://1.1.1.3/bmi/img185.imageshack.us/img185/8620/dsc0226y.jpg[/url] ile to ma kłaka!!!jak na olbrzymka p&s to matka natura go nieźle obdarowała.
  16. [IMG]http://timber-garden.eu/michal/nowy_rogz/nowy_rogz.jpg[/IMG] a kiedy wreszcie wejdą te nowe rogzy??? mi ten szary się bardzo podoba:loveu:przynajmniej na tym kawałku:evil_lol: mam nadzieję, że będą zaciski:diabloti:
  17. [quote name='tinkiłinki']Dzwoniłam dzisiaj do Związku i Panie bardzo chętnie, bez problemu podały mi stawkę rasy która mnie interesuje[/quote] to jutro będą im się telefny urywać:evil_lol:
  18. [quote name='sleepingbyday'][URL="http://i33.tinypic.com/29q0eqg.jpg"][COLOR=#000000]http://i33.tinypic.com/29q0eqg.jpg[/COLOR][/URL] JA PIERDZIU!!!!! doginka ty wiesz, ja się absolutnie nie znam, ale to mi sie rzuciło w oczy od razu :crazyeye::crazyeye:. MATKO W NIEBIESIECH!!! MYŚLAŁAM, ŻE TO JAKAŚ ZABAWECZKA PLUSZOWA STOI I REKLAMUJE COŚ!!! TO JEST ŻYWY PIES????? PRZECA TO MA KORALIKI ZAMIAST OCZU! i kto go tak we wzorek pokolorował??? naprawdę ten pies wział nagrodę?[/quote] błahahahahahaha....:evil_lol:
  19. [SIZE=3][FONT=Calibri]Łoooo Boziuuuuuuuu jaki wielki ring Wam przygotowali:crazyeye:[/FONT][/SIZE]
  20. [quote name='eria']jak to co ?? ciotki na światówkę do Bratysławy pojechały !! Weszka, Doginka na wystawie. Ariss w ogóle przepadła :evil_lol:, Wasia marudzi w galerii Tekli, Tekla wstawia baner instruowana na GG........ a gdzie reszta to nie wiem mam fotki z parku nowe ale jeszcze w aparacie[/quote] ja tez się melduje na wezwanie:grins: [URL="http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/PA117626.jpg"][COLOR=#000000]http://i602.photobucket.com/albums/t...1/PA117626.jpg[/COLOR][/URL].:loveu::loveu::loveu: więcej takich poproszę:diabloti:
  21. kochany zaroślak:p
  22. [url]http://i38.tinypic.com/f4of4m.jpg[/url] łooooooooo matko:crazyeye: a to nie jest szablon zły po prostu???z olbrzyma ? albo jakiegoś dobermana??? ja na cięciu się nie znam:shake:ale tak mi się jakoś skojarzyło
  23. a dla mnie średniaków pewnie nie masz:mad:obiecanki cacanki a głupiemu radość:placz:
  24. [url]http://i35.tinypic.com/2mcc6rt.jpg[/url] :crazyeye::evil_lol::evil_lol::evil_lol::crazyeye: no cóż:diabloti:
  25. [quote name='Doginka']WOW, TO GORDON MIAŁBY kolejny tytuł:crazyeye::diabloti:[/quote] Ten pan bardzo sympatyczny, jego pieski też, ale Gordon jest o wiele ładniejszy:loveu:
×
×
  • Create New...