Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. jak bym mogła to bym go wzięła już dawno, ale nie mogę:shake: dlatego pomagam w inny sposób, chociażby dzwoniąc po hotelach(może to nie wiele ale zawsze coś). Wczoraj myślałam o tym żeby go choć do piątku przetrzymać(zobaczyć co u megi się rozwinie), jeśli ta Twoja znajoma co się zdeklarowała by go później zabrała, ale niestety nie mieszkam sama i nie mogę podjąć decyzji za wszystkich domowników. Do tego operacja babci, remont, codzienna praca i pies do robienia na weekend.Wiesz że jestem poza Warszawą, przywiozłabyś mi go kolejką? No właśnie, ponieważ wszystkie te czynniki się kumulują nie jest to dobry czas na DT.
  2. nie mogę niestety tego potwierdzić, bo to zupełnie inny hotel, a nie te które podała nam maławaszka. W tym pierwszym co znalazłam cena za dobę to 40-42zł a w tych od dziewczyn to 8-10zł. dość znacząca różnica.Poza tym do tego drogiego nie dzwoniłam. Tłumaczyłam Ci to wczoraj przez telefon;)
  3. śliczna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  4. [quote name='Kashdog'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_0486o.jpg[/URL] Mega jest to zdjęcie :loveu: Klateczka jest świetna i aż o link poproszę do strony gdzie ją kupiłaś :cool3: Jakim obiektywem robiłaś te zdjęcia?[/QUOTE] [URL]http://www.allegro.pl/item923122457_klatka_transportowa_dogtrace_914x635x635mm.html[/URL] oni na różnych aukcjach oferują różne wielkości:cool3: Nikon 18-200 f/3.5-5.6, mam nadzieję, że pogoda się jutro powtórzy i uda mi się wyrwać na spaceros:loveu: [quote name='eria']ale rozbiegana radosna Gass !!!! Tylko w tym lesie na dziki uważajcie, bo lochy już młode mają ;)[/QUOTE] wiem, wiem. Wszyscy tu tylko o tym gadają. Ludziska widzieli je w kilku miejscach i przez te młode są bardzo niebezpieczne! dlatego od jakiegoś czasu chodzę tylko w okolicach stadniny;) [quote name='Justa']Zazdraszczam, zazdraszczam.. Gassirka przepiękna, las przepiękny, zdjęcia przepiękne.. ale Ty wiesz..[/QUOTE] ja wiem że masz słabość do mojego psa:loveu::loveu::loveu::loveu: [quote name='malawaszka']kurrde naprawdę teraz już? zimą???? :mdleje: no to znowu się będę bała[/QUOTE] nie bój się tylko uważaj!!! Bo takie spotkanie musi być:eek2::shock: Nie powinnam tej fotki wstawiać ale nie mogłam się powstrzymać:diabloti: mój champion:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_0517-Kopia.jpg[/IMG]
  5. Zdrówka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  6. co to za człowiek ujeżdża kumpla hakerowego?:diabloti::evil_lol: [URL]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/KONIE%20STYCZEN%202010/GRZYBOWO/1czesc/_DSC2037.jpg[/URL]
  7. [quote name='weszka']Oj widać że szczęśliwa :)[/QUOTE] ale mam dziś dobry humor:lol: przyszła do nas klatka :loveu: fajniusia jest:loveu: troszkę duża bo aż 914x635x635mm, ale mniejsza była w tej samej cenie, a do takiej to 2 psy upchnę:loveu: [IMG]http://photos07.allegroimg.pl/photos/oryginal/923/11/89/923118994[/IMG] jutro przychodzi do nas stół trymerski:loveu::multi: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_0518a.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_0486o.jpg[/IMG]
  8. dawaj te foty Hakerowe!!!!!
  9. no i dziś był spacerek, ach jak ja lubię taki pusty las i tylko śpiewy ptaków!!!! Gasska równie szczęśliwa jak i ja:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_0559l-Kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/l-Kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_0489-Kopia.jpg[/IMG]
  10. u Astaroth nie ma miejsc:( w tym drugim nikt nie odbiera, a do megi wysłałam wiadomość bo nie widzę nigdzie telefonu. Będę jeszcze próbowała dzwonić no i zobaczymy co odpisze megi...trzymajcie kciuki!
  11. [url]http://1.1.1.5/bmi/img96.imageshack.us/img96/7237/dsc0107z.jpg[/url] Lunka udająca niedźwiedzia jest rewelacyjna...hahahah
  12. [quote name='malawaszka']weeszka możesz podać tą stronkę gdzie rejestrowałaś chipy swoich suczy?[/QUOTE] o to jest dobre pytanie, ja myślałam że to lecznica robi wpisy, kiedyś tam zrobiłam awanturę i powiedzieli że to załatwią a chyba do tej pory tego nie zrobili! Umiesz liczyć, licz na siebie! a na co mi chip, który w razie co do mnie nie doprowadzi!
  13. [quote name='malawaszka']bazie zrywa? :lol:[/QUOTE] taaaaa, bazie...u nas froliki rosną na drzewach:evil_lol: [quote name='Doginka']Oj Ewa, jak ja juz za Toba tęsknię. potrzebuje sie wygadać i wypłakać, a Ty sie wyprowadziłaś z Wawki:placz:[/QUOTE] jeszcze się na stałe nie wyprowadziłam ;)ale robota mnie przygniata:roll: ale dziś jest piękne słonko to robię sobie wolne i zaraz biegnę na leśny spacer:loveu: [quote name='weszka']Dzrewko podlane ;) Gass zrobiła sobię piękny fryz na mordulcu :D[/QUOTE] dziękuję:loveu: ta broda Gasski czasem żeyje własnym życiem:evil_lol: [quote name='Doginka']Ja już poraz któryś podlałam u Ciebie to drzewko:-)[/QUOTE] :loveu:oby jak najczęściej:loveu:
  14. weszka współczuje Ci popsutego autka, najgorsze są chyba te dojazdy do pracy!!!!a bleeeeeeeee...
  15. [quote name='malawaszka'] [B][COLOR=Red]KONSTANCIN JEZIORNA Hotel Dla Psów. Anna Hiebowicz, ul.Bielawa 9, 05-520 Konstancin Jeziorna, tel. (0-22) 756 43 54 - nie wiem czy są miejsca, ale zadzwońcie i zapytajcie - psiak jest malutko to może się gdzieś upchnie w kąciku...[/COLOR][/B][/QUOTE] dzięki Ci za te namiary!!!!!!!!!!! mam nadzieję, że będą tam wolne miejsca! [quote name='Doginka'] Więcej tu nic nie napiszę, oddaję psa SM i mozecie do woli obrabiac mi tyłek;-):hand:[/QUOTE] Teraz i ja nie rozumiem, pokazałam Ci orientacyjne koszty hotelu na miesiąc, to jest b.dużo! a Ty to masz!!!! i to odrzucasz?- dzwoń do tego hoteliku!!!!
  16. Mam prawo do wypowiadania się tak jak i Ty to robisz.Nie podoba mi się to że za pomoc jest atakowana U mnie zdecydowanie się nie kłania i dla Twojej informacji napisałam prywatnie Sylwii, że masz dużo racji. ale to jest dość mało istotne... Mata, żadnego nie zrobiłaś...raczej to dość proste było.
  17. Sylwia ma malutkie mieszkanko i żeby izolować tego psa to musiałaby go dyndającego za oknem trzymać!!! I gwarantuje, że nie wzięła go po to żeby zaspokoić własne ego, ani po to żebyśmy ją teraz na rękach nosiły!!! Już nie wiem kto to pisał, ale złote rady typu zostaw tego psa tam gdzie leżał(coś w tym stylu tu padło) to rewelacyjne rozwiązanie, praktycznie centrum miasta, owszem park wielki ale otoczony równie wielkimi ulicami…ech… EDIT: Widzę, że rozmowa się rozwinęła:roll: Sylwia nie podejmuj tych przepychanek słownych. Jak ktoś ma ochotę pomóc to ponawiam prośbę o adres sprawdzonego hoteliku- nie chcemy żeby ta prośba zniknęła pomiędzy inną treścią!
  18. lepiej podpowiedzcie nam jakieś namiary na tani i sprawdzony hotelik w okolicach Warszawy.
  19. Wrzućcie na luz!!! Sylwia chciała dobrze, zaopiekowała się psem, którym nie musiała, pomimo że nie był jakoś strasznie zabiedzony to doprowadziła jego sierść do porządku, dała jeść i przetrzymuje go tyle ile może żeby nie trafił do schronu! Jutro mają być drukowane ogłoszenia a i widziałam, że w wątku doginki ktoś się podjął opłacenia hoteliku na miesiąc. Dzięki niej nie siedzi w tym przerażającym miejscu, jakim jest schron!!! Cały czas szukamy mu domu!!!!!!!! A jak widać jakaś pomoc się znajduje! Myślę, że gdyby SM zabrała go w momencie znalezienia nie miałby szans na to wszystko, co się wokół niego dzieje. A to, że Sylwia się żali, bo sama nie spodziewała się tego, co ją czeka nie jest niczym złym. A porównanie do wystaw jest nieeleganckie!
  20. Tobi powaliłeś mnie tym rysunkiem!!!!!!!!!!!!!!!!
  21. czy mógłbyś częściej wstawiać tu tak powalające prace!!!!!!!!!!!!
  22. błahahah...maławaszka gdzie Ty się patrzysz:diabloti: on taki terierkowaty jest:loveu:
  23. [quote name='Justa']Tylko serce nie chce słuchać.. :([/QUOTE] :-(trzymaj się ciepło!!!!!!
×
×
  • Create New...