Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. Justa podziwiam Twoje samozaparcie, ja już pewnie dawno bym spała i mówiła sobie co będzie to będzie :diabloti: Dlatego wybrałam zarządzanie, bo tam nawet z niczego można zrobić coś:evil_lol:, a u Ciebie to wyższa szkoła jazdy.Podziwiam i ja:cool3: i oczywiście kciukasy trzymam kto ma to zdać jak nie TY:loveu:
  2. Trzymam kciukasy!!!!!!!!!!!!!!!!!
  3. Weszka wielkie Gratki i cichutko zazdroszczę wyjazdu:loveu: czekam na całą masę sznupiastych fot:loveu::loveu::loveu::loveu: a totek zabawiający się ogonem rewelacyjny:evil_lol:
  4. [quote name='malawaszka']daj namiary na gacie plizzzzzz[/QUOTE] masz wyżej:cool3: ale u siebie ich pewnie nie kupisz:shake: [quote name='Od-Nowa']to już możesz robic interes na spodniach , bo każdy by takie chciał :-) :-) cudne wspólne zdjęcia!! Bonsai a dlaczego u Ciebie tak cichutko w galerii?? :-)[/QUOTE] jest szansa, że będziemy mieć takie spodnie w przyszłym roku:cool3: tylko troszkę porządniejsze:cool3: fakt, cena na pewno będzie wyższa, ale za 30zł to mi nikt w Polsce nie wyprodukuje takich spodni:shake: Właśnie Bonsai nie ociągaj się tylko wstawiaj fotki:mad: [quote name='weszka']Dobrze gadasz - dać ci wódki :diabloti::loveu: Spodnie za 30 zeta??? Ja chodzę teraz na spacery w narciarskich ale trochę mnie denerwują bo szerokie, schodziłam sklepy żeby kupić jakieś takie właśnie nieprzemakalne i ocieplane i nie dostałam no i zamówiłam w IPOsklepie za ciężkie pieniądze :roll: Dzisiaj mają przyjść to zobaczę czy się zadek zmieści hihi bo niby mierzyłam ale wiadomo że to róznie bywa.[/QUOTE] :diabloti: i jak spodenki:cool3:? [quote name='Bonsai']Szkoda, że maximus tak daleko... a ja w dodatku nie mam auta, więc odpada. :( Od-Nowa, sama nie wiem. Mam sporo zdjęć, ale jakoś ich nie wstawiam. :) Brak motywacji. :eviltong: A jak tam sprawuje się 50tka? :)[/QUOTE] dawaj foty:mad: [quote name='Doginka']Ja chyba wolałabym gwałcić faceta niż portki, ale cóż - różne są zboczenia:evil_lol:;) Ewa trzymaj jutro rano kciuki:razz:Boję się, ale na razie nic jeszcze nie możemy zdradzić ;)Wizyta o 10:30 rano:nerwy:[/QUOTE] ja wiem nawet którego faceta:evil_lol::diabloti: Trzymam kciuki z całych sił:kciuki: i czekam jutro na telefon!!!! [quote name='Bonsai']Faceta już mam. :) Teraz czas na portki. :evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol:
  5. [quote name='Kashdog']Świetne wspólne zdjęcia :loveu: I spodnie takie też by mi się przydały bo jak na razie to do domu po spacerach wracam cała mokra :roll:[/QUOTE] ja mam chyba ze 3 pary, ale dupka mi w 1 ledwo wchodzi:evil_lol: [quote name='Bonsai']OOoo! A gdzie można dostać takie spodnie za 30 zł? Na gwałt potrzebuję . :)[/QUOTE] maximus:lol: ale uprzedzam, że kupowałam w zeszłym roku więc nie wiem czy w tym je mają, choć podejrzewam że tak
  6. to poszalałaś na zakupach, fajne te dresiki??? ja poluje teraz na jakieś wygodne i niedrogie:)
  7. [quote name='Doginka']No jak to nie wiesz o co chodzi?:crazyeye:A to nie Ty miałaś robić sznupiaste bałwanki ze śniegu przy bramie?:razz: Śliczna foteczka:loveu:[/QUOTE] miałam dziś strasznie dużo roboty i jestem odmóżdżona:roll: ale już zrozumiałam:evil_lol: choć wolałabym żeby olbrzymy mi pilnowały bramy:diabloti: a tak na serio to na początku bardzo mi się spodobał ten pomysł, ale jak zobaczyłam wczoraj ilość tego śniegu to mi się odwidziało:shake:
  8. [quote name='malawaszka']rewelacja!!!!!!!! oj takie spodnie nieprzemakalne by mi się przydały bo w normalnych to zaraz mokro bleeee[/QUOTE] Monia spodnie zdecydowanie polecam, one są jeszcze od wewnątrz na polarze więc super ciepłe:loveu: i całe 30zł kosztowały:diabloti: tu je ciut bardziej widać [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/1-12.jpg[/IMG]
  9. [quote name='weszka']Faaaajne wspólne zdjęcia :loveu: A czapusia rzeczywiście rewelacyjna :lol:[/QUOTE] strasznie takie lubię:loveu: [quote name='ewka i haker']zdjęcia wspólne macie zawsze takie ładne :) oby takich więcej[/QUOTE] wyszkoliłam TZ:cool3: [quote name='Rinuś'][I][B]a mnie takie foty omijają :shake: cudowne zdjęcia :loveu: sznupy rewelacyjnie wyglądają w śniegu :loveu::loveu: i te kuleczki :loveu:[/B][/I][/QUOTE] cudnie może i wyglądają ale zrobić im fotkę na białym śniegu to wyższa szkoła jazdy:evil_lol: [quote name='Doginka'] Zrobiłaś śniegowe sznupeczki 2?:razz: Jeden kopiowany a drugi naturalny:cool3::diabloti::loveu:[/QUOTE] o kurde, nie wiem o co chodzi:niewiem: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/4-11.jpg[/IMG]
  10. [quote name='ewka i haker']nie mam aparatu i tu jest problem może uda mi się pożyczyć od kogoś[/QUOTE] jak nie masz?
  11. czemu nie masz żadnej czułej foty z J:diabloti: ale tam pięknie:loveu: można było włazić z psami?
  12. [quote name='eria']Ariss weź z tych zasp zrób bałwanki w kształcie sznupków i jak od razu zaczną cieszyć oko :) !!![/QUOTE] To jest genialne!!!! Sznupki pilnujące bramy:loveu: tylko nie wiem czy lenistwo ze mną nie wygra:evil_lol:
  13. [URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/406067/00000010.jpg[/URL] rewelacyjny jest ten psiak:loveu::loveu::loveu:
  14. ariss

    Brutus i Salma ;)

    [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/201001/124942/406196/00000002.jpg[/url] rewelacja!!!
  15. [quote name='kaho']Ale to sa Wasze zaspy :klacz:i w dodatku czyste :multi:- zazdroscimy, zazdroscimy;););). A Twoje zdjecie z Gasska - superowe :loveu:.[/QUOTE] dziś odśnieżałam 3 razy:mdleje: zaspy na podwórku sięgają mi do pasa, a te przy bramie są wyższe ode mnie:mdleje: [quote name='eria']zdjęcia są doskonałe, jak zawsze :) !! Gasska widzę zakulkowana hihiihh[/QUOTE] widzicie je dobrze??? na kompie mam je fajnie ostre, a na dogo jakieś rozmazańce:roll: [quote name='Justa']A jak dojade na ten Twój wypizdówek w taką pogode? :p[/QUOTE] z centrum kolejką w 25 minut:eviltong: [quote name='Doginka']Ewcia, a jąką Ty masz śliczną myckę na głowie i jak Ci w niej ładnie:crazyeye::loveu:[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu:też mi się podoba:loveu: choć zastanawiam się, czy tego pompona nie odpruć :evil_lol: [quote name='ewka i haker']zdjęcie razem rewelka a czapka mega fajna i pewnie ciepła:)[/QUOTE] oj cieplutka jest bardzo:loveu: na te śniegi nie zastąpiona:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/2-10.jpg[/IMG]
  16. słonka szybko nie będzie, prognozy są szokujące:crazyeye: w Hiszpanii -20:crazyeye: Gdzieś tam ogłoszony stan klęski żywiołowej:crazyeye: a to wszystko idzie w naszą stronę:crazyeye:
  17. ale fajnie się Hak z Kropa dogadują:loveu:
  18. Sylwia piękne są te foty ponad chmurami:loveu::loveu::loveu::loveu:
  19. [quote name='Doginka']Mało widać ogródek, ale za to na brak śniegu Gassulka nie może narzekć;-)[/QUOTE] bo to nie są zdjecia ogródka, tylko Gass:diabloti::evil_lol: ogródek można opisać krótko:diabloti:pełen zasp i ośnieżonych choinek:diabloti:nic więcej nie widać:shake:
  20. [quote name='malawaszka']piękny ogródek :lol: wiesz czego Ci zazdroszczę? ogrodzenia :oops: :lol:[/QUOTE] oj tak, ogrodzenie to jedna z bardziej potrzebnych rzeczy;) [quote name='weszka']Cudna ogródkowo-zimowa Gass :)[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu: [quote name='Justa'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/8-6.jpg[/URL] MOJE MOJE MOJE cudowności ! Niech no tylko cieplej się zrobi a Was odwiedzimy:diabloti:[/QUOTE] a po co cieplej!!! wystarczy się ciepło ubrać:cool3: [quote name='ewka i haker'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/9-6.jpg[/URL] to mi się bAAARDZO PODOBA[/QUOTE] miło mi:lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/5-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/6-7.jpg[/IMG]
  21. takie szybkie akcje w znajdowaniu domku są cudowne:loveu::multi::loveu: a na tego drania słów nie mam:angryy: ode mnie też lecą ciepłe myśli!!!!
  22. [quote name='weszka']Doginko dobrze, że masz potencjalnego sponsora - to już dobry początek ;)[/QUOTE] trzeba sobie umieć radzić w życiu:megagrin::megagrin::megagrin::diabloti:
  23. [URL]http://1.1.1.5/bmi/img94.imageshack.us/img94/2215/dsc0029k.jpg[/URL] ale jaja:megagrin::megagrin::megagrin: za to widoki na pewno macie przepiękne:loveu:
  24. [quote name='weszka'] Zima jest piękna. Zresztą każda pora roku ma swój urok i nie ma co narzekać marudy ;) A taka zima w górach ze słońcem to już jest marzenie.[/QUOTE] masz 100% racji!!!!!:loveu: [quote name='ewka i haker']doginka nie tylko ty;) Czekamy na zdjęcia.[/QUOTE] w ogródku... [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/8-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/9-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/7-2.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...