-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
jak ja gołębi nie lubię, to ten jest wyjątkowo ładny:) [url]http://1.1.1.5/bmi/lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S2yJeVavOWI/AAAAAAAAA_c/LX1OBHINpaI/DSC03031.JPG[/url]
-
[quote name='ewka i haker']o kto nas odwiedził:) [/QUOTE] Ja Was odwiedzam zawsze, ALE OSTATNIO NIE MAM OCHOTY PISAĆ!!!!!!
-
chwalisz się, że masz dużo zdjęć to wstawiaj;)
-
[quote name='eria']jedna jest sypie obrzydliwym białym śniegiem, nowych nie ma. będą wiosną[/QUOTE] dobrze że nie żółtym:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
cudowne wieści...!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
może uraczysz nas nowymi weekendowymi zdjęciami?:)
-
od jakiegoś czasu nie mam weny do pisania:shake: ale chce żebyś wiedziała, że zaglądam systematycznie;)
- 21590 replies
-
[quote name='eria']ale świetna fotorelacja !!!!!!!! Doginka się spisała,jak zawsze ![/QUOTE] Sylwia sobie wszczepiła Nikusia pod skórę na ręku :evil_lol: co by się nie działo zawsze ma go przy sobie:loveu:
-
[quote name='ewka i haker']ale fajnych gości mieliście:) kiedy macie wolne terminy na gości?:)[/QUOTE] goście byli przesympatyczni:loveu: [quote name='AngelsDream']Baaj rezerwuje krzaczek przed domem - tam koteczki zostawiają swoje pierzaste skarby. ;) [/QUOTE] jutro sprawdzę czy coś tam na niego już czeka:evil_lol: wiesz co myślałam tez nad tym kompostownikiem i aż poszłam go sprawdzić- jest nie naruszony:crazyeye: teraz pytanie co i gdzie robiły nasze burki:diabloti: [quote name='Doginka']Ciekawe ile winka poszło:hmmmm::lol: Ewa, zrobiłam coś, co powinnam zrobić już dawno...A mianowicie: Wyrwałam cały spód Gordonkowi, caałą firankę i przedpiersie w miejscu, gdzie mają być czarniutkie włoski.:lol: Teraz chłopsiaczek ładnie odrośnie na czarno. Już wygląda ślicznie, bo zniknęły te brązowe przebarwienia:multi: Wracaj szybko, bo już tęsknimy;-)[/QUOTE] sporo:diabloti: No wreszcie:multi: [quote name='kaho']Wow, jaki piekny [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/b-4.jpg[/URL]. Wiecej fot, wiecej fot:klacz:.[/QUOTE] tak Baaj jest przepiękny!!!!!!!!!!!!:loveu: [quote name='eria'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/b-4.jpg[/URL] ależ Baaj jest cudny, wydoroślało psisko bardzo![/QUOTE] a jaki zapatrzony w człowieka:loveu: Dziękujemy za foteczki:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_9545.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_9844-Kopia-Kopia.jpg[/IMG]
-
Galinka śliczna!!!!! szkoda dziewczyny, że mnie z Wami nie było:( ale Justa błagam Cię nie daj zrobić Galinie brwi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!czy jak tam sobie chcecie stylu amerykańskiego:evil_lol: będzie jej brzydko:eviltong:
-
Weszka nie wiem co napisać, zwaliło mnie z nóg!!! ale jestem pewna, że wszystko będzie dobrze!!!!!!!!!! MUSI BYĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Justa, moje wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!! mówiłam,że tak będzie:)
-
[quote name='Od-Nowa']ariss, szkoda ze to napisałaś :-) na pewno świetnie się bawią dziewczyny!! [/QUOTE] Czemu szkoda??? Bardzo jestem ciekawa co sądzi o niej Weszka.
-
i jak na tym szkoleniu??? Znam kilka osób co szkoliło się u Boczuli- w tym tylko jedna opinia pozytywna, reszta to masakra!
-
ostatnio doba trwała za krótko, a później mieliśmy kilkudniowych gości:loveu: walniętą Gasske [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/g.jpg[/IMG] odwiedzili dwaj przystojniacy:razz: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/C3.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/b-4.jpg[/IMG]
-
[url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P1220384.jpg[/url] [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P1220376.jpg[/url] świetniaste!!! No warunki Tz dostał do pozazdroszczenia, ale tam teraz podobno nie jest kolorowo;)
-
sesja z Frodziakiem genialna!!!!!!!!!
- 21590 replies
-
[quote name='AngelsDream']Na razie mogę użyczyć swoich panów.Tylko kiedy?! Ja sobotę mam zajętą. :([/QUOTE] hmmm...nie wiem kiedy dokładnie wchodzą robotnicy, ale może niedziela, albo jak poniedziałek będę miał wolny to wtedy w lesie zawsze mniej ludzi:lol: [quote name='Doginka']Phiiii, Gasska najpierw czarowała rudego przystojniaka, a później się przerzuciła na małego bruneta z białą łatą:diabloti:[/QUOTE] :diabloti::diabloti::diabloti: [quote name='eria'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/b-3.jpg[/URL] kwintesencja sznaucerowatości :loveu::loveu:[/QUOTE] też ją kocham:loveu:
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[quote name='AngelsDream']To zwykły kantarek ze sklepu intenretowego, ale jest o wiele wygodniejszy i mniej "inwazyjny" od samych tasiemek, a przy tym nie przemarza.[/QUOTE] my też taki mamy, ale zdecydowanie wolę tasiemki;) może to kwestia brody:evil_lol: -
eria, czy szybkie to nie wiem ale inhalacja czyni cuda!!!
-
ale miałyście fajowy spacerek, muszę tam w Wasze rejony się wybrać!
-
[quote name='Doginka']Chyba się jasno wyraziłam pisząc "dla ARISS":diabloti::diabloti::diabloti: Przecież Gordon Ciebie bardziej kocha niż Gass:loveu::evil_lol: [/QUOTE] błahahah:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jemu widocznie bardzo się spodobało w Montenegro:loveu: muszę chyba go zabrać na jakieś wakacje :evil_lol:
- 21590 replies
-
Zośka jest rewelacyjna na tych zdjęciach!!!
-
błahahahah....dla mnie czy dla Gass ta fujarka?:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 21590 replies
-
[URL]http://images8.fotosik.pl/182/4e13a24788853eb0.jpg[/URL] Gordonkowi tak zimno w łapki, że postanowił chodzić tylko na dwóch..hahahahah:diabloti::evil_lol: daj link do Zośki:cool3:
- 21590 replies