-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
ja też czekam na filmik
-
[URL="http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/dziesiatymarca10klatka/DSC_7131.jpg"]http://i303.photobucket.com/albums/n...a/DSC_7131.jpg[/URL] świetny jest!!!!!!!!!!!!!
-
dawaj już więcej tych kwiatów!!!!:)bo fajne są:)
- 21590 replies
-
[quote name='Doginka'] Wygracie, bo nie wchodzi w grę inna opcja:diabloti:[/QUOTE] nawet jak nie, to zamierzam się dobrze bawić:diabloti: [quote name='ewka i haker']eee tam :P szkoda że wy w sobotę się wystawiacie:([/QUOTE] ja się akurat cieszę, bo można wieczorem pobalować :loveu:raczej szkoda, że Wy w niedzielę;) [quote name='weszka']Ewa ale przecież do zgłoszenia wystarczy sam nr rej. (nadany przy składaniu papierków) a PKR można wpisać "w przygotowaniu" no i mała może się pokazywać ;) Nie lubię takich uogólnień ;) Zapewniam cię, że jest sporo sznaucerów które umieją więcej. Ogólnie ludzie może nie mają napędu do pracy z psami i sznaucery nie są tu ani gorsze ale pewnie też niewiele lepsze od średniej... Dobrze że niektórym się chce bardziej to podnoszą średnią :) [B]Ewa[/B] mam dla Ciebie to czarne "coś" co zamawiałaś z Cruftsa :):):)[/QUOTE] oczywiście masz rację!!!Chyba dawno nie miałam szczonka:evil_lol: ale wszystkie papierki już załatwione i Kuga zapisana do NDM;) Kochana jesteś, marzyłam o tym "czarnym" już od dawna!!!! Jeszcze raz dziękuję!!!!:loveu: [quote name='Unbelievable']jasne, ale miałam na myśli to że znaczna większość z nich jest psami kanapowymi- "bo ładny, mały i milusi" lub wystawowymi- "bo ma dużo sierści", oczywiście baardzo duże uogólnienie ;) na szczęście są tacy, chociażby Ty czy Ewa, którzy jednak dbają też o inteligencję a nie tylko wygląd :evil_lol:[/QUOTE] z psami wystawowymi weterynarze mają lepiej, bo te nauczone grzecznie stoją, a nie te rozbrykańce co nawet chwili spokojnie nie mogą wytrzymać i dostają ataku paniki na sam widok lecznicy:diabloti: [quote name='Doginka'] Ewa, gdzie zniknęłaś?:hmmmm:[/QUOTE] najpierw nie miałam netu, później dogo nie działało, a poza tym nie jest tu tak fajnie jak kiedyś...właściwie to zaglądam po to żeby zobaczyć co u Was wszystkich słychać:loveu: [quote name='Doginka'] Gordon już po zastrzyku:-([/QUOTE] co biedaczkowi jest?
-
ja też się nie mogę doczekać wiosny!!! w weekend ma być 14 stopni...niech się spełni i tak już zostanie!!!!:)
-
ale Vesper szybko rośnie...przerażające jak ten czas szybko nam ucieka... ale pięknie się rozwija dziewczynka:)
-
strasznie fajny ten psiak!!! ja też już chce wiosnę!!!!!!!!! i to koniecznie!!!
-
po nie dobrowolnej przerwie od neta dziś już mogę wejść!!! Dziękuję Ci, że pamiętałaś o mojej prośbie i że udało Ci się kupić to na czym mi tak zależało!!! Fotki super!filmik obejrzę później bo teraz coś mi nie działa...wrrrrrrrrr...
-
Gracjan - jednak na Paluchu - prosimy o deklaracje i pomoc. ZAADOPTOWANY.
ariss replied to KWL's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/g7.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/g8.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/g9.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/g10-1.jpg[/IMG] 10 znaków.... -
Gracjan - jednak na Paluchu - prosimy o deklaracje i pomoc. ZAADOPTOWANY.
ariss replied to KWL's topic in Już w nowym domu
Mamy zdjęcia GRACJANA!!!!!!!!!!! [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/g1-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/g2-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/g3.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/g4-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/g5-1.jpg[/IMG] -
Gracjan - jednak na Paluchu - prosimy o deklaracje i pomoc. ZAADOPTOWANY.
ariss replied to KWL's topic in Już w nowym domu
ale wpadłam na pomysł, pamiętam że maławaszka komuś przesyłała na mail chyba kilka tych zdjęć, może coś ma na poczcie...zaraz do niej napiszę! -
Gracjan - jednak na Paluchu - prosimy o deklaracje i pomoc. ZAADOPTOWANY.
ariss replied to KWL's topic in Już w nowym domu
dostałam sms, że doginka już fot nie ma:( -
Gracjan - jednak na Paluchu - prosimy o deklaracje i pomoc. ZAADOPTOWANY.
ariss replied to KWL's topic in Już w nowym domu
oczywiście, że aktualna!!! Napisałam do Doginki z prośbą o te zdjęcia, nie wierze że ich nie dostaniemy. -
Gracjan - jednak na Paluchu - prosimy o deklaracje i pomoc. ZAADOPTOWANY.
ariss replied to KWL's topic in Już w nowym domu
i ja jestem z Gracjanem!Niech będzie coraz lepiej!!!! -
cudownie, że mi się wczoraj udało Cię złapać przed wyjazdem:multi::loveu: my się wystawiamy o 14 na Antresoli, szkoda że nas podzielili:angryy:
-
fajne maluchy!
- 21590 replies
-
nigdy nie byłam zimą nad morzem...a mam wielką ochotę to zmienić;)
-
Justa, wszystko z czasem przyjdzie, teraz ani Ty ani pies nie bylibyście usatysfakcjonowani z Twojego braku czasu;)
-
Ala już złożyła dokumenty, tylko formalności długo trwają niestety w Katowicach, będziemy próbować kończyć Interchampionat, ale siła złego na jednego:evil_lol: trzy czeskie hodowle i my;) więc zobaczymy co z tego wyjdzie;)
-
[quote name='malawaszka']o rany Weszka ależ cudo będziecie mieć :mdleje: cudna!!!!!!!!!! a Vesper :mdleje: jaka pannica!!!! szok!!!!! norrmalnie to ja się chyba też do Katowic wybiorę na wystawę :lol:[/QUOTE] wiesz że ja Cie trzymam za słowo!!!!!!!!!!:diabloti:
-
[quote name='ewka i haker'] Ewa bardzo dobrze wyszło!!! dog chatch najlepszy :D:D[/QUOTE] Gasska kocha pracować, a ja kocham pracować z nią jak widzę jaką radochę jej to sprawia:loveu: [quote name='Unbelievable']Ewa, super że coś z Gasską robisz, pewnie niewiele polskich sznupów może się pochwalić innymi komendami niż siad i waruj ;) ona jest na prawdę świetna, no i to normalny pies a nie wystawowa małpeczka :loveu:[/QUOTE] bo ja sobie kupiłam psa do takich zabaw, spacerów, wspólnych podróży, ona jest moim przyjacielem i towarzyszem, a wystawy to tylko dodatek z resztą tez całkiem przyjemny;)jesli tylko ma się ochotę wszystko można pogodzić:loveu: [quote name='malawaszka']zajebiaszczy filmik :klacz:[/QUOTE] :loveu: [quote name='Justa']Ostatnie ujęcie z filmiku mówi wszystko wszystko wszystko ! I jak tu nie kochać sznaucerów? :loveu: A ja glupia myślałam, że kiedyś się skuszę na jakiegoś łowczarka :lol: :diabloti:[/QUOTE] tylko krowa nie zmienia zdania;) [quote name='Unbelievable']taak, Galinka też jest świetna :loveu::diabloti:[/QUOTE] jest:loveu: [quote name='Justa']:grins: Ewcia, jedziecie może do Nowego Dworu? Bo ja się z Anią wybieram najprawdopodobniej :p[/QUOTE] planuję jechać, dlatego bo Kugulec ma się tam wystawiać, tylko nie wiem czy rodowód będzie gotowy przed zakończeniem zgłoszeń:roll:
-
no dobra, nie ukradnę jej:) ale na pewno wymiziam!!!!!!!!!!!!!
-
Kocham ją!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hihihihhihi Powiedz,że odbiór jest w Katowicach!!!!!!!!!!! ukradnę ją...hihihi;)
-
[quote name='weszka']Zaskakująca odpowiedź u mnie ;)[/QUOTE] zaraz do Ciebie polecę, ale wiem już z innego forum:) zmiany koloru się nie spodziewałam!!!!!!!!!!!! ale przyznam, że Ci zazdroszczę!!!!!!!!!!!;)
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[quote name='Asaurus']Było zostawić, przynajmniej byłoby dużo zdjęć chłopaków w galerii :][/QUOTE] nie wierzysz, że w końcu się zmobilizuje i powstawiam resztę zdjęć które zrobiłam:evil_lol::diabloti: