Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. [quote name='Doginka']Oczywiście, dostaniesz oryginały - aqrat najwięcej mam Gassiry, bo już wtedy i ja mogłam robić focie;-) Mam Was w biegu, w pozach pięknych wystawowych i tych śmieszniejszych wystawowych:lol: i w ogóle mam Was sporo:diabloti: Wieczorem zacznę Ci wszystkie wysyłać emilkiem;-)[/QUOTE] Kochana jesteś:loveu: [quote name='eria']no Doginka jest niezawodna jeśli chodzi o fotki z wystaw :multi:[/QUOTE] zdecydowanie:loveu: [quote name='Doginka']Hahaha, mam dużo fot, ale tylko kilka nadaje się na forum:lol::oops: Tym razem jakoś się nie przyłożyłam, ale każdy może mieć chyba gorszy dzień:hmmmm::evil_lol:[/QUOTE] Gasska ma super fotorelacje z wystawy:loveu: by doginka [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_29123.jpg[/IMG] odpoczynek w mleczach [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/bb.jpg[/IMG] i dzisiejsze zabawy [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_4229.jpg[/IMG] reszta później;)
  2. [quote name='Doginka']Hahaha, przecież byłam na wsi niee:lol:Jak cudownie wyjść rano na trawkę i nie martwić się o strój czy makijaż:roflt: Foty z wystawy zaraz będą, ale już nie w pozach wystawowych, a dla Ciebie Ewcia mam mnóstwo fot Gassi, ale też nie wystawowo, tzn. wystawowo, ale czekają na pozwolenie ujawnienie publicznego:lol:;-) Niestety nie jestem na swoim kompie i nie mogę nic zrobić:roll:[/QUOTE] też uwielbiam, działki, domy i wszystko co daje Ci swobodę wychodzenia w piżamce z kawką....ach:):loveu: to pewnie masz jakieś pokraki:diabloti: a czemu nie możesz mailika wysłać:hmmmm:
  3. myślałam, że masz foty jeszcze z wystawy:eviltong: wyglądasz jaka wiejska babolina:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. [url]http://img153.imageshack.us/img153/6921/obrazek2y.jpg[/url] błahaha....jaka minka;)
  5. Rapcio już po ocenie doznaje ekstazy w rękach Ali:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/4-13.jpg[/IMG]
  6. chyba nie ja:mad::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale domyślam się:diabloti: kiedy będziesz w domku, bo już nie mogę się doczekać mailika:eviltong:
  7. ale Nestor jest dostojny!!!! zazdroszczę Wam plaży, mam od dłuższego czasu ochotę pojechać nad morze, Gasska też uwielbia plaże....ach marzenia....
  8. [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P5022570.jpg[/url] bardzo mi się podoba to zdjęcie!!!!!!!!!!!:)
  9. wyślę, Ci wieczorkiem:) bo zaraz biegnę do ZK. a średniaczki to poznam, który jest który:)
  10. [URL]http://i41.tinypic.com/20b04dc.jpg[/URL] wow, ale ślicznie on tu wyszedł!!!!!!!!!!!!!! [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Rapcio1.jpg[/IMG] a tu z miną, daj mi kur.... wreszcie tego smaka:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Rapcio2.jpg[/IMG]
  11. [quote name='weszka']A to drań! My to jednak pozostańmy przy sznaucerach! Sznaucery są the best i tyle :):):)[/QUOTE] już sobie nie wyobrażam innego psa:diabloti: [quote name='Doginka']A tu widać jaki to CACIB i skąd się wziął:evil_lol: - jawny dowód, że Ewa sama go sobie ustawiła:diabloti: [IMG]http://i44.tinypic.com/2e4l0jq.jpg[/IMG] Reszta jutro;-) DOBRANOC:hand:[/QUOTE] świetna fotorelacja:loveu: a moja mina i poza na powyższej focie bezcenne:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='despera'][URL]http://i44.tinypic.com/4hr3n.jpg[/URL] no ładnie:evil_lol: [URL]http://i40.tinypic.com/vid0mb.jpg[/URL] piękna jest:loveu:[/QUOTE] zabawnie było z tymi tabliczkami:evil_lol: ona wcale nie jest piękna, ona dobrze udaje:evil_lol:;) [quote name='Doginka']Ewa, nie mam tu poczty, ani GG, więc jak możesz to dawaj foty Rapcia u mnie w galerii - nawet te krzywe, bo mi nie zależy na prostym staniu - pies to nie manekin - ja uwielbiam każde pozy u mojego uparciuszka:lol: Niestety nam nie powychodziło dużo fot, bo J jeszcze testuje ten D300s i nie potrafi ustawić parametrów, więc większość fot jest do kosza:roll:[/QUOTE] zaraz dam foteczki u Ciebie:lol: oczywiście rozumiem, że te co tu wstawiłaś mogę sobie przywłaszczyć?:diabloti::loveu:
  12. wszystkie zdjęcia z tej sesji, są świetne!!!
  13. [URL="http://www.dogomania.pl/members/71075-mijakimi"][B]mijakimi, [/B][/URL] zwykłe pstryki, nudne, nie ostre z nieciekawym kadrem;) nadają się do albumu, fotogalerii...
  14. [quote name='ewka i haker']wielkie gratki:)[/QUOTE] [quote name='despera']ja również gratuluję!:)[/QUOTE] dzięki!!! [quote name='weszka']No i znów było miło :) Oczywiście gratulacje choć już przekazałam osobiście :) Fajne fotki! Widziałam jak ją fociłaś na stoliku ;) i jak tollery przeszkadzały w sesji ;)[/QUOTE] ten jeden toller obszczał nam namiot:angryy: a później przeszkadzał w sesji Gasskowej:angryy: upierdliwiec jeden:mad: kiedyś chciałam mieć tollerka:stupid:
  15. Ja też dziękuję:) Vesper jest cudownym, kochanym oszołomkiem:loveu: sama się wystawia, zawsze gotowa do zabawy, pracy, z roześmianą mordką:loveu: i myślę, ze jeszcze kiedyś spokojnie wygramy z Dirki:diabloti: Furla jest zupełnie inna niż na zdjęciach;) ale równie ładniusia:loveu: i taaaaaaaaaaaaaka grzeczna:loveu: a Dirki to Dirki przypomina mi Gasske:loveu:- dwie indywidualistki:diabloti:
  16. [quote name='Kisses']gratulacje :)[/QUOTE] dziękuję:) [quote name='kaho']Pewnie i nie rozjasni:eviltong:, ale zawsze moge poszukac w necie:evil_lol:.[/QUOTE] musiałabyś to jeszcze zapamiętać i wiedzieć jak zapisać:diabloti: [quote name='Kisses']Kochajmy wujka Google :D[/QUOTE] :eviltong: [quote name='kaho']Gratulacje:multi::lol::multi: (nie moglo byc inaczej:cool3:).[/QUOTE] :loveu: [quote name='Magda25']Brawo Brawo Gratulacje p.s. Ale to i tak było do przewidzenia :eviltong:[/QUOTE] wcale nie:eviltong: 10 psów na ringu (w tym 6 suk) różnie mogło być:eviltong: [quote name='malawaszka']Kosicie wszystko - GRATULACJE!!!!! :klacz:[/QUOTE] jeszcze dajemy rade, ale coraz ładniejsze psy biegają po ringach;) nie jest wcale łatwo:roll: od wystaw Gasska teraz będzie odpoczywać i zdecydowanie mniej będziemy ją pokazywać, jeśli już to w większości zagranicą i gdzieś blisko domu;) teraz coraz częściej chodzi mi po głowie zapisanie jej do jakiegoś klubu. Może zaczniemy bawić się w agility, może skończymy PT, a może coś jeszcze wpadnie mi do głowy;) [quote name='Justa']Mówiłam? MÓWIŁAM !!! :loveu:[/QUOTE] no mówiłaś, mówiłaś:loveu: a tu jeszcze moja mordka kochana:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/19-1.jpg[/IMG] z wystawy mam jeszcze takie foty(później wstawię miniatury): Rumba Blacka Gagatek(zw.młodzieży) [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Mamba4.jpg[/IMG] ESCADA SENTIMENT Elitesse [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Escada2.jpg[/IMG]
  17. Jeszcze raz Gratuluję!!!!!!!!!!!!!:) właśnie jakbyś miała czarne średniaczki to na mail poproszę!:0) a Rapcia to ja mam na fotkach, chwile później wstawię(ale najpierw Ci wyślę do akceptacji)
  18. [quote name='eria']ooo to czekam na fotki ! hurtem! :)[/QUOTE] ja nie mam:shake:
  19. [quote name='Justa']Ja tam wiem, że i tak Wam rewelacyjnie pójdzie :diabloti:[/QUOTE] :loveu: [quote name='Kashdog']Mi też możesz zdradzić imię i przydomek :evil_lol:[/QUOTE] :eviltong::evil_lol::diabloti: [quote name='Kisses'][B]Ariss[/B], liczę, że dzieciaczki będę boskie, w sumie po takiej mamuśce musi coś takiego wyjsć, a jak jeszcze tatuś fajny to łohoho :loveu:[/QUOTE] zobaczymy jak to będzie;) Łódź V1,CWC, CACIB, Nominacja na Crufts 2011 [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_3653---Kopia.jpg[/IMG] Gasska stała jak pokraka i z ringu pewnie nic nie będzie;)
  20. [quote name='Justa']Szczególnie te z czarnym podniebieniem :eviltong:[/QUOTE] moja ma czarne podniebienie:diabloti: [quote name='eria']chyba Wam się pogoda nie udała ? :( mam nadzieję że mimo to będą jakieś zdjęcia z wystawy ? zwłaszcza takie z czarną ;)[/QUOTE] udała:eviltong:
  21. ten drugi my kupiliśmy i jestem bardzo zadowolona!!! tylko jeśli już to weź mniejszy rozmiar:evil_lol:
  22. mamo ja chyba z moją nie wyjdę, hahaah ona robiona z 2 lub 3 tygodnie temu....a Wasze takie odpicowane ślicznie!!!! Do zobaczonka
  23. [quote name='zerduszko']Ale ona cierpliwa :-o A sznaucery przecież nie lubią dzieci i kotów :eviltong: Ech, marzenia taka duża czarna :loveu: Trzymam kciuki za wszystkie tsy :p[/QUOTE] pierwsze słyszę:eviltong: Olga do juterka:lol:
  24. [quote name='Kashdog']No to ciekawa jestem jak wygląda ten wybranek :diabloti: I nie mogę się doczekać maluchów po Gass :loveu::loveu:![/QUOTE] jeszcze biedna nie wie co ją czeka;) [quote name='kaho']:hmmmm: rowniez jestem zaintrygowana. Mam nadzieje ze w niedziele dowiem sie wiecej :cool3:. O fotkach wspominac nie bede:lol: :evil_lol:- znasz moje zdanie:grins:.[/QUOTE] mogę Ci powiedzieć jego imię i przydomek, ciekawe czy coś Ci to rozjaśni:diabloti: [quote name='weszka']A ja sobie jutro Kugę obejrzę na żywo :) I też mam problem z Furlą i jej frontem - ja zostawiłam jej taki dłuższy ale nie jestem zadowolona ;) Front i dolna linia to odwieczna męka :) O dziwo udało mi się zrobić dość ładne łapki![/QUOTE] super, że się spotkamy!!! Uwaga, uwaga...ja Gass nie miałam czasu zrobić, więc będzie jaka jest:evil_lol: może sama się obroni, jeśli nie trudno:eviltong: cel na ten rok i tak osiągnięty:razz: [quote name='Unbelievable']oo, fajnie ;) wystawiać się też będzie?[/QUOTE] będzie:razz: [quote name='Kisses']O jaaaa :loveu: Czyli spodziewać się będziecie mego ulubionego typu sznupciów :loveu: Ciekawa jestem, co to za mężuś dla Gassiry :D[/QUOTE] ja jestem ciekawa jakie dzieci się urodzą:diabloti: [quote name='Doginka']Ewa spotkamy się jutro w Łodzi;-) Zajmij mi miejsce na namiot jak będziesz pierwsza, bo wystawiamy na tym samym ringu:multi:[/QUOTE] ja właśnie wróciłam z Łodzi i padam na twarz:roll: byłam na półfinałach ligi mistrzów:razz: zdecydowanie nie chce mi się jechać tam dzień po dniu:roll: ale oczywiście jak się tylko da to zajmiemy miejsce;)
  25. [quote name='Magda25']:icon_roc::obrazic: No jak to skąd? w pełnej-misce jest chyba od miesiąca :lol: A ja tak koło niej chodziłam i chodziłam...aż w końcu kupiła .. a i zaskoczę Cię... Też kupiłam żółtą obróżę :cool3:[/QUOTE] To chyba kupujesz inny rozmiar niż ja, bo dla Gass jak nie było tak nie ma:shake: Oooooooo, czarny i żółty to super połączenie:razz:, ale ja moją psice chyba wolę w tej zieleni od Marty:loveu: jeszcze fotki nie zrobiłam:oops:
×
×
  • Create New...