Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. już gratulowałam, ale zrobię to i tu....kciukam:happy1:
  2. wędkowanie jest niczego sobie:cool3: szczególnie jak chłopy wybywają na cały dzień a babska mają czas na bardziej interesujące rzeczy:diabloti::evil_lol:
  3. najlepszego dla mojej ulubienicy:new-bday::BIG::cunao:
  4. błahahahah...dziewczynka szybko pokazała Wam co myśli o Waszych filmikach:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:
  5. jestem fanką Twoich krajobrazów:loveu: i rysunków:diabloti:
  6. czyżby córeczka próbowała zdominować tatusia:diabloti: [URL]http://1.1.1.4/bmi/images8.fotosik.pl/318/bab8605f33514962.jpg[/URL]
  7. [quote name='LeCoyotte']dobrze, że jeszcze są takie dzikie miejsca:p Gdyby nie było, to bym się tak nie upominał:eviltong:[/QUOTE] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::iloveyou: mam taką fotkę, gdzie bardzo podoba mi się jak wyszła jej głowa, ale fotka jest średniej jakości, to jest ta sama co Koma miała rysować, zaraz Ci wyślę, a jak to by wyszło tak super hiper, to ja już stoję w kolejce na zamawianie;) mam pewien pomysł, ale to już na pw:cool3:
  8. [quote name='Doginka']Qrna babo usmarkałam się przez Ciebie:roflt:[/QUOTE] :cunao: [quote name='Kashdog']Ale męczysz tego psa :mad: Tylko praca [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_4476-Kopia.jpg[/URL] praca [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_5158-1.jpg[/URL] no i na szczęście zabawa :diabloti::loveu: [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_5238.jpg[/URL] A takich weekendowych wyjazdów to zazdroszczę strasznie, jeszcze takie tereny :loveu:[/QUOTE] Ona wie, że jak będzie pomagać, to szybciej skończymy:diabloti: na działce obok jest porąbany kogut, pieje o każdej porze dania:evil_lol: czasem zapach jakieś świeżej kupy z pola doleci:evil_lol: sklep mamy za bramą więc wszystko blisko:razz: a na około pola, dalej las, znów pola i tak cały czas:loveu: [quote name='Unbelievable']łeee, to daleko od nas :diabloti: myślałam, że gdzieś w okolicach koczujcie i się nie chwalicie ;)[/QUOTE] ja bym się tam zaraz do Ciebie wprosiła na jakąś fajną sesje zdjęciową:diabloti: [quote name='kaho']To sie dziewczynka narobila :cool3: - najpierw polu [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_45723.jpg[/URL] a potem w ogrodku [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_4476-Kopia.jpg[/URL] :evil_lol:. Rewelacja:thumbs:[/QUOTE] czasem jest kochana:evil_lol: [quote name='weszka']Piękne tereny. Szkoda że ode mnie taki kawał drogi :( A zdjęcie na drabince superowe![/QUOTE] a tam zapakujesz kiedyś wszystkie sucze, bagażnik alkoholu, szczotkę do zębów i wygodny dres i zapraszamy:loveu: [quote name='niunka04'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_5158-1.jpg[/URL] nie no ten Twój pies to jest niesamowity że tak powiem...[/QUOTE] sama tam wlazła i chciała wyżej:stupid: ponieważ szczebelki były dość daleko od siebie to jej metoda wchodzenia była dość dziwna, kicała do góry jak zajączek:evil_lol: ale później złapałam stresa, że spadnie i kazałam jej złazić:evil_lol: [quote name='LeCoyotte']fajne macie tam chatki, takie bardzo wsiowe:evil_lol: A gasska jak zwykle fotogenicznie na zdjęciach wychodzi;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/142177-Rysunek-I-Malarstwo-Nauka-Krok-Po-Kroku-%21%21%21-cz.2?p=13990463&viewfull=1#post13990463"]http://www.dogomania.pl/threads/142177-Rysunek-I-Malarstwo-Nauka-Krok-Po-Kroku-!!!-cz.2?p=13990463&viewfull=1#post13990463[/URL][/QUOTE] wsiowe z zewnątrz i wewnątrz:loveu: a czy to jest dalej aktualne:siara::loveu:
  9. mi taka fota nigdy się nie udała:shake: a ta do tej foty mega mi pasuje za miast obróżek muszka:diabloti: [url]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/9maja10/DSC_8000.jpg[/url] zrób mu taką sesje- efekt będzie świetny!!! Gram, muszka i jego miny:loveu:
  10. [quote name='Unbelievable']a gdzie dokładniej? bo nie pamiętam(tudzież nie pisałaś)[/QUOTE] a nie wiem czy pisałam:niewiem: na pewno nie w tym roku;) działka jest w Gródku za Sokołowem Podlaskim:lol: [quote name='Doginka']Czyżby Gassira po jajka do kurnika wchodziła:hmmmm:Zabrakło kaszanki, to trzeba było skombinować inną przekąskę:roflt: [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_5158-1.jpg[/URL][/QUOTE] błahahahahah:mdleje::roflt::roflt::roflt: to jest wieża obserwacyjna na skraju lasu...tam można spotkać liski, sarenki itp. Gasska chciała zapolować na grubego zwierza:evil_lol:
  11. [quote name='Doginka']Zawsze można poprosić sąsiada, żeby przysłonił otwór drzwiowy:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ewa, ale wy tam macie fajnie;-) Już prawie do Was zawitaliśmy, ale w ostatniej chwili [B]J[/B] się jednak rozmyślił - a miała być kaszanka w kufrze i winko do popitki:lol: Ten mój [B]J[/B] to dzikus:roflt:[/QUOTE] hahahh...daliśmy jakoś radę bez winka i kaszany, ale szkoda, że nie wpadliście;) [quote name='weszka']A tak w ogóle to gdzie są takie drewniane, słodkie, bajkowe chatki :) ?[/QUOTE] a na podlasiu:loveu: tam są same takie stare chałupki- uwielbiam je:loveu: taka typowa wieś:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_5158-1.jpg[/IMG]
  12. [quote name='Justa'][URL]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Wietrznia%2008%2005/DSC_1149.jpg[/URL] Toć to 100% rozkoszności ! :loveu:[/QUOTE] i w tym ciałku jest 100000000000% sznaucera co widać na wszystkich zdjęciach:loveu:
  13. [quote name='weszka']Akrobatka! Oj mogłabym mieć taką działeczkę z chałupką. O np. tam za siatką jest taka ;)[/QUOTE] Tam za siatką to nawet całkiem fajna chałupka jest:cool3: no i sąsiedztwo byś miała pierwsza klasa:diabloti: jedyny mankament to taki, że do kibelka nie ma drzwi:roflt::roflt: ale nasza sławojka stoi przed Tobą otworem:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. [URL]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/5maja2010/DSC_7921.jpg[/URL] ta fotka zdecydowanie jest jedną z moich ulubionych w tej galerii:loveu:
  15. [quote name='eria'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_4476-Kopia.jpg[/URL] Gasska miała pełne łapy roboty jak widzę :)[/QUOTE] "pomagała" jak mogła:evil_lol: [quote name='Justa']Gasska wygląda na zrelaksowaną ! Mooooja pięknaaaaaa :loveu: (musiałam!) Galina aktualnie padła i co jakiś czas kontroluję czy oddycha, bo nie zmienia praktycznie pozycji od kiedy wóciłyśmy :lol: Jak tam cieczka? Sugestie się powiodły? :diabloti:[/QUOTE] Krzycz na mnie do woli, jeszcze nic nie zrobiłam z ta koszmariszen brodą:diabloti: ale może do końca tygodnia to ogarnę:evil_lol: Gala przyjechała do domu odpocząć, wyspać się, jutro znów może wracać na wiochę:evil_lol: cieczki ani widu ani słychu;) [quote name='weszka']Bardzo pracowita ogrodniczka :)[/QUOTE] a po pracy szaleństwo:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_5238.jpg[/IMG]
  16. fajniusie:loveu: te Twoje "takie sobie fotki":eviltong: al czuje niedosyt:eviltong:
  17. [quote name='weszka']Tradycyjnie wspaniałe makra :)[/QUOTE] nic dodać nic ująć:loveu:
  18. [quote name='Doginka']Walka wyglądała groźnie, ale dziś na całe szczęście Gordonek doszedł do siebie. Wczoraj był obolały i nie mógł chodzić, ma jedną rankę, ale w sumie okazało się, że tylko powierzchowną i dziś wygląda to jak po trymowaniu:roll: Ale nie było mi do śmiacia jak musiałyśmy z Elą rozdzielać te okropne potffffffory:mad: Ela ma siniaki po zębach Erniego (nie ugryzł Jej specjalnie), a ja mam uraz psychiczny i boję się teraz zostawić te gady same:mad:Wczoraj to Erni zaatakował, a dziś Gordon próbuje mu się stawiać:roll:Nie wygląda to wesoło, ale jakoś się pomału stabilizuje. Ja chodzę i co raz walnę któregoś w ucho, albo krzyknę spokój i chyba gady łapią, że nie wolno im się bić. Ale jedno jest pewne - już nigdy nie spuszczę z nich oka:shake: A nasze kubeczki z pyszną kawką latały po całym podwórku:-(:mad:[/QUOTE] dwóch pewnych siebie facetów :roll: dobrze, że skończyło się tylko tak
  19. [URL]http://i44.tinypic.com/wj9945.jpg[/URL] cudowności:loveu: Doginka, jak to sama:diabloti::evil_lol: ja się przyłączę:diabloti:
  20. czekam na Wasz powrót i całą masę wiejskich fot:loveu:
  21. [quote name='Kashdog']Wie po prostu dziewczyna co ją czeka :diabloti:[/QUOTE] możliwe:diabloti: [quote name='Doginka'] Ewcia dziś Erni poharatał Gordonka:-([/QUOTE] ojoj:crazyeye: mam nadzieję, że jednak to nic groźnego:crazyeye: co to za beznadziejna reklama we wszystkich pierwszych postach:angryy: [quote name='Rinuś'][I][B]Doberek :loveu: zagłosowałam na Gassirę :lol:[/B][/I][/QUOTE] witam, dziękuję :loveu: Właśnie wróciliśmy z działeczki, pogoda dopisała, ale jak to po zimie roboty było dużo, niestety nie wypoczeliśmy, ale następne wyjazdy będą już przyjemniejsze:cool3: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_4476-Kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_4707-Kopia3.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_45723.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_48692.jpg[/IMG]
  22. [quote name='Kashdog']No to poczekam sobie :evil_lol: [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_4345-Kopia.jpg[/URL] Portrecik piękny :loveu:[/QUOTE] robimy remont domu i robota się trochę przedłuża..Gasska jak widzi co tam się dzieje to chodzi i powtarza: wstrzymam się jeszcze z cieczką, wstrzymam się jeszcze z cieczką:diabloti: [quote name='LeCoyotte'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_4229.jpg[/URL] mokry = szczęśliwy:p I łąkowe portrety tez fajne... Będą małe czarne kluski? [SIZE=1]ps. wydaje mi się, że nie czytałaś dokładnie wątku 'rysunek i malarstwo' no i okazja uciekła Ci przed nosem:diabloti:[/SIZE][/QUOTE] a będą, mam nadzieję..;) nie czytałam, bo ostatnio mało czasu:roll: Kojot nie rób mi tego:placz:
  23. [quote name='despera'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_3911-Kopia.jpg[/URL] super:loveu: [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_4316-Kopia.jpg[/URL] a ty chcesz zepsuć ten związek innym facetem, ładnie to tak??:mad::evil_lol:[/QUOTE] jak nie będzie chciała to innemu nie da:eviltong::diabloti::evil_lol: [quote name='weszka']Super zdjęcia! I te wystawowe i te luźne zabawowo-ogródkowe :)[/QUOTE] te luźne nawet fajniejsze- pies szczęśliwszy;) [quote name='Doginka']Właśnie chciałam Ewie napisać odpowiedź podobną, ale mnie ubiegłaś:lol: Ewa wyślę Ci foty z Gassirą do zatwierdzenia, a Ty podasz mi numerki fot, których mam nie wrzucać na Dogomanię do zatwierdzenia:hmmmm:;-) Pamiętaj tylko, że to nie są sztywne foty, tylko luźna relacja z wystawy, czyli odrzuć tylko te, które naprawdę nie nadają się do pokazania;-)[/QUOTE] jestem na wsi i net strasznie muli:angryy: nie chce mi poczty otworzyć.więc poczekaj do niedzieli wieczorem, albo wstaw tylko te na których psy wyglądają ładnie, z resztą nie mówię tylko o Gass;) nie widzę sensu we wstawianiu fot na których psy się dobrze nie pokazują- pamiętam że kilka takich było;)
  24. Bonsai, ostatnie foto jest świetne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  25. [quote name='eria'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/bb.jpg[/URL] przecudne !!!!!!![/QUOTE] [quote name='ewka i haker']jak jej pięknie w tych mleczach[/QUOTE] [quote name='despera'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/bb.jpg[/URL] boskie!!![/QUOTE] :loveu::loveu::loveu: [quote name='Kashdog'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/bb.jpg[/URL] Do pyska jej w żółtym :loveu: A pokażesz może w końcu tego wybranka ? :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] pokaże jak przyjdzie czas:eviltong: [quote name='niunka04'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/bb.jpg[/URL] Gass jak zwykle piekna;)[/QUOTE] dzięki:cool3: [quote name='Doginka']Ale extra:loveu::crazyeye::loveu: [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_4229.jpg[/URL][/QUOTE] dopiero co poznała tego psa, a szalały jakby znały się od zawsze:loveu: [quote name='kaho']Pieknie chodzi:loveu: [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_29123.jpg[/URL][/QUOTE] jeszcze jedno by doginka [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/untitled.jpg[/IMG] takie tam z ogródka [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_3911-Kopia.jpg[/IMG] miłość [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_4316-Kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_4345-Kopia.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...