-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/117/0f5eb577825f31af.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/53/7339419c0d54be44.jpg[/IMG][/URL] leniwy grubasek:roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/53/cec4d94ac6a5480e.jpg[/IMG][/URL] dobra miło być więcej,ale fotosik coś mi zamula:mad:
-
tak chwilowo zmienie temat i wstwie kilka fotek mojego poprzedniego najkochańszego na świecie sierściucha,którego niestety już z nami nie ma:-( [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/116/6be866a497224b79.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/116/269e28be9983a866.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/53/67123e1ec93289fe.jpg[/IMG][/URL] a tu pokazuje nam środkowy pazur:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/116/034909e3a06461ca.jpg[/IMG][/URL]
-
Olusia a ja przyszłam Cię opiep....:diabloti:,gdzie te przykładowe banerki:mad: Nie ociągaj się;)
-
[quote name='eria'][URL]http://images27.fotosik.pl/116/fbc636d97870dcef.jpg[/URL] o tak !! to jest to !! typowe ,charakterystyczne dla sznaucerów spojrzenie - pogardliwe takie :diabloti: pańcia spadaj -delikatnie powiedziane:evil_lol:[/quote] hahahhaha:evil_lol:-ona prawie zawsze się tak na mnie gapi jak widzi aparat:diabloti:
-
nagła pobudka-tak wygląda zaspany pies;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/116/8b631597fbd79ec4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/116/cb29de9945693e97.jpg[/IMG][/URL]
-
moja uwielbia płucka,a ja głupia chodze z nimi na dwór i śmierdze na kilometr:roll:
-
hahahaahha:lol: mi się podoba ta z kotem:evil_lol:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/116/fbc636d97870dcef.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/52/fdf785039f14df4e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/52/2757189d3f923006.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/117/04a6df11945f25c4.jpg[/IMG][/URL]
-
Jak tam postępy banerkowe?;)
-
śliczne[IMG]http://i6.tinypic.com/82wsj2g.jpg[/IMG] a avek ten mi się bardziej podoba[IMG]http://i4.tinypic.com/8f2cfgm.jpg[/IMG]
-
ale słodka istotka:loveu:i ile fotek:loveu: Pozdrowionka;)
-
o nowa galeria:lol: Czekamy na nowe fociory:lol: Pozdrowionka
-
jakby mogły nie przyjąć,przecież tu same dobre dusze są:loveu:
-
Avki wszystkie są piękne:loveu: i mam już ich tyle,że moge sobie zmieniać dowoli:evil_lol: Weszka musze śledzić jakie u Ciebie cudeńka będą wstawiane:cool3:
-
Galeria wiecznie uśmiechniętego Skaypera i Xeny :)))
ariss replied to Moniskaa's topic in Foto Blogi
Ile tu fajnych fociorów:lol: -
Dziękuję:loveu:też uważam, że są świetne:evil_lol: Ale to wszystko zasługa cioteczek:multi:
-
świetna galeria:loveu:muszę tu częściej zaglądać;)
-
U nas też dziś słonecznie-zupełnie jakby wiosna szła:roll: Ale jeszcze nam się zima zrobi:cool3:-białe święta obowiązkowo muszą być:lol:
-
udało się zamieścić avka:loveu: po stokroć dziękuję:multi:
-
o pojawiło się:loveu: a Wypisywało mi,że nie ma opcji;) No ale nawet iloś moich postów zmienia się w dół:roll: więc wszystko jest możliwe:lol:
-
dziękuje bardzo:loveu:. Zdjęcie wchodzi,ale coś nie chce się załadować-poprubuje jeszcze;)
-
ale przystojniak:loveu: a jak mu cudnie w niebieskim:loveu:
-
Witam-gdzie nowe fotki????:lol:
-
o nowe fociska-jaki miły preznt poranną porą;)
-
śniego to dla psiaków gigantyczna radocha:lol: i dla takich ludzisk jak ja zresztą też;).Zimno,nie zimno a ile przyjemności;)