Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/48/0763e3e5f1e555a4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/48/a5f320e70fb1133c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/114/680c8e62ce671fbf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/48/2326d471121ea420.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/114/109f12c1199cacc5.jpg[/IMG][/URL]
  2. cudna fotulce!!!!!!!!!!!!:loveu:
  3. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/112/fb1e99c69b074ba8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/45/6eba1802056ef33d.jpg[/IMG][/URL]
  4. piękne ćwiczeniowe fotulce:loveu:
  5. sesja patyczkowa miodzio:loveu:
  6. Dziękuje,to prawda głowa jest b. ładna i mam nadzieję,że jeszcze jej się poprawi.Narazie jest już tak duża jak u dorosłych suczek,a cały czas rośnie,myśle że to będzie jej duży atut.Jak patrzyłam na inne mioty w tym wieku(czyli potencjalną konkurencję)to te główki takie malutkie:razz:
  7. :lol: Gassula kompletnie nie gubi włosa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ale to taki urok sznaucerów,poza tym systematycznie ją trymuje i czesze-to napewno też ma wpływ!
  8. ja śledze prawie systematycznie:eviltong: Twoją galerię:lol:
  9. oj tak w lesie Gassula dostaje amoku i radości nie ma końca:lol:
  10. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/112/56adde74467832c2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/112/b3b78aa0a4e77974.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/112/5a625d70145a2639.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/44/5f669a89a080538a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/44/f07cc217b7c0d1a5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/112/9475aabddb6aa3f4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/112/19aa0b8487dc0047.jpg[/IMG][/URL]
  12. portrecik cudny:)
  13. aplikacja to świetny pomysł:lol:Obróżke ciężko by Ci było założyć;)
  14. śliczny Gluciorek:eviltong: jakąś obróżke byś mu zafundowała,żeby się chłopak wyróżniał!!!Hahahahahaha;)
  15. a który to Glucior?:lol:
  16. ariss

    Raven & Lilo

    będę mocno trzymać kciuki:lol:
  17. trudno:-(ale i tak będę zaglądać:lol:
  18. ariss

    Raven & Lilo

    Gratuluje:lol: Piękni Ci mężczyźni:loveu:
  19. Olusia piękny zestawik,ale więcej fotek.Lubie popatrzeć sobie na Dianke:loveu:
  20. GRATUUUUUUUUUUUUUUULACJE:multi: szkoda tylko,że nie widziałam jak Gordon pokonuje konkurentów i z klasą zdobywa V-ce!!!
  21. Ja zaczynam na wiosne(już się nie moge doczekać).No i pewnie Baritus:eviltong:
  22. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/111/380c454c64b299e4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/111/5ae94343ab7a8e77.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/42/0dd91953a5809ddf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/42/576dd6ab239c2146.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/42/3f1e9ff3066df9c6.jpg[/IMG][/URL]
  23. Jak wam poszło w Poznaniu?
  24. My się nie wystawiałyśmy w Poznaniu!!!! W swojej klasie,czyli największych berbeciów;) osiągnełyśmy wszystko co chciałyśmy-3 wspaniałe opisy:loveu: Z wystawianiem startujemy od marca-wtedy trzymajcie mocno kciuki:lol:
  25. reszta fotek później bo teraz niestety musze uciekać
×
×
  • Create New...