-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
[quote name='eria']dzięki ! może jeszcze ktosik pomoże ? :evil_lol::cool3: a ja se pójde w piecu napalić coby ciepełko mieć[/quote] Ja pomagam:cool3:
-
[quote name='Doginka']Dzieńdoberek:placz: Świat jest pełen bólu :placz: - ech muszę odejść od kompa, bo umrę jak jeszcze raz schylę głowę do klawiatury:placz:, ale zanim odejdę to chciałam poczytać, pooglądać foty i przywitać się boleśnie:placz:[/quote] Dzieńdoberek:lol: Szybciutko do lekarza:mad:i potem relacja,co się dzieje!!!Bo my się tu zamartwimy!!!! Fotek jak widzicie od jakiegoś czasu nie ma-jestem chora i spacerki bardzo ograniczone do siusiania i kupki:-(Gassula nieszcześliwa,ale coż w domu przynajmniej z nią się dużo bawie.Może jakieś pokojowe;)pstrykne ale nic nie obiecuje.
-
[quote name='monita']Tutaj zawiązuje się ... jakieś kułko wzajemnej, późno wieczornej adoracji :diabloti: Hmmm do rozmowy na temat wilczaków się nie przyłączę :shake: Ale popieram, że świat staje się malutki ;)[/quote] Monita,za każdym razem czekamy na Ciebie przed zaczęciem takich pogaduch-a Ciebie nigdy nie ma:-(;)
-
współczuje:crazyeye: A lekarz w takiej sytuacji to konieczność!!!!!!!!!!!! Ketanolu tak długo branego nie polecam:shake: No i szybciutko wracaj do zdrowia:p
- 21590 replies
-
zostałaś u mnie Dodinką,ale co tam:eviltong: Dobranocka
- 21590 replies
-
Kolorowych Dodinko:lol:
-
Jakoś Ci to wybaczymy:eviltong: Dobranocka:lol:
-
bateria naładowana a fotek jeszcze nie ma:mad:
-
To i Gassula do Ciebie z kalendarza będzie się uśmiechać:cool3: Też miałam Wilczaki kupić,ale już odpuściłam-kupie jak będzie Magri:evil_lol:;)
-
świat jest strasznie mały,nie wiadomo czy bać się czy cieszyć;) A Wilczakami można się tylko zachwycać:loveu:
-
Musi się mocno starać bidula;) Ale zabawne,że koty zawsze rządzą psami:razz:
-
ale jesteś tajemnicza,byś coś więcej zdradziła:razz: Szczególnie,że właścicielka Magri też tu do mnie zagląda co ja za głupoty wypisuje,więc pewnie również jest ciekawa:lol:
-
[quote name='weszka']Co tam brud! Ważne że szczęście na brodatej twarzy się maluje :loveu: A jak wiadomo zmęczony sznaucer to najlepszy sznaucer :cool3::eviltong: [URL]http://images31.fotosik.pl/48/a93df2927e583377.jpg[/URL] i pozostałe fotki z wilczakiem super :loveu: jak ja je uwielbiam. Czy to może jest wilczak z Pól Mokotowskich??? Tam są te zdjęcia robione? No i Gassula pozująca w czerwonej obroży - miodzio :loveu:[/quote] Jak najbardziej z pól mokotowskich:eviltong:to jest jedne z lepszych miejsc w Warszawie gdzie psy mogą razem do woli chasać.No i jak się zbierze,ze 20 kudłaczów to naprawde jest na co popatrzeć:loveu:Przekrój wiekowy jak i wzrostowy jest ogromny : Yorki biegające obok Wilczarza naprawde robią wrażenie:lol:.Gassula wraca tak zmęczona,że zabiegom pielęgnacyjny oddaje się bez mrugnięcia okiem:loveu:
-
ooooooooo nowe fotki:lol:a jakie fajne:loveu:
-
Mizia to chyba średnio zachwycona z towarzystwa Dirki
-
oj tam!Czepiasz się;)
-
same cudeńka,ale Foxi:loveu:
-
oj tak szorowanie obroży to jest nic.Gassula po takim solidnym bieganku wygląda jak siódme nieszczęści,brudny,oblepiony pies-ale za to jaka szczęśliwa:lol:
-
no pewnie!!!!:lol: nie moge Was zaniedbywać bo w ogóle przestaniecie tu zaglądać:mad:
-
jestem tu pierwszy raz i takie nieziemskie fotulce [URL]http://images25.fotosik.pl/114/d671855e560675f0.jpg[/URL]:loveu: Oj będę częściej zaglądać:eviltong:
-
co tu dzisiaj tak cichutko? PRZYSZŁAM POWIEDZIEć KOLOROWYCH:lol:
-
eria jak zwykle świetny banerek:lol:
-
śmieszny malec:lol:
-
ale przystojniak:loveu:
-
Cudny malamucik i cudne fotencje:loveu: