ja nie wiem jak ona to robi,ale wie co jej wolno,a czego nie i nawet nie kombinuje-teraz tak się wychwalam,a zobaczymy co będzie jak wejdzie w okres buntu-dopiero mi da popalić:roll:
o 4 latka to trzaba jakąś pyszną kość zafundować:lol:
Takie urwiski są świetne-rozrabiają,czwłowiek się wścieka a tu nagle słodka minka a nasze serducho się rozpływa:loveu:
Przekochany!!!!!:loveu:
Nic nie rozrabia,nic nie niszczy,szybko się uczy,lubi pracować z czlowiekiem(wykonywanie komend to wielka radocha).Jest troszke uparta ale to mnie bardziej mobilizuje:loveu:Nie da się jej nie uwielbiać!!!!!:loveu:
No to jeszcze kilka fotek tego futrzaka:cool3:
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/116/8ad146a40cad1daf.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/116/d453097366a4749a.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/116/db7fc42b21ac8f4a.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/116/ffb541b4ac5b7af8.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/116/18da92e196efadbd.jpg[/IMG][/URL]