Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. co to się z Wami dzieje????
  2. Widać,że Weszka zapracowana-mało fotek daje:-(
  3. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/126/3c9d91dc15a0b36d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/124/bbee3ff3d5ab4302.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/124/89436ea3af29ec63.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='AnkaG']zadałam pytanie :mad:[/quote] pewnie nie,bo nie chce odpowiedzieć:evil_lol:
  5. [quote name='weszka']Pięęęęęęęękna :loveu: jak zawsze zresztą ;)[/quote] [quote name='Sznaucerka-Balbina']Nie no ona jest najprzecudowniejsza:loveu::loveu::loveu:[/quote] [quote name='Paulinaaa'][URL]http://images29.fotosik.pl/125/54d484ace3ccab3e.jpg[/URL] Super jej pasują te białe kwiatecki :cool3:[/quote] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_4_9.gif[/IMG]dziękuje cioteczki za te słowa:loveu:
  6. [quote name='eria']Gassira w kfffiatuskaaaach:loveu::loveu::loveu:[/quote] ;) tylko te jasne plamy po bokach-nie umiem ich skasować:shake:
  7. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/125/54d484ace3ccab3e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/125/c73293822810a97b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/76/44913d73d7d6ec1c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/76/98b5dcb182fc59c2.jpg[/IMG][/URL]
  8. :lol:jaka ona szczęśliwa na tych zdjęciach:lol:
  9. oj będzie dobrze...a jeśli się uda wygrać.To dopiero będzie sukces:lol::multi::multi::multi: Czekamy na relację;)
  10. [quote name='Rinuś'][I][B]dzień dobry :multi:[/B][/I][/quote] Witam w ten szary dzień:lol:
  11. miło sobie tak powspominać:lol:
  12. [quote name='eria']Gassi jakoś wcześnie spać poszła ! :cool3: ostatnio było po drugiej :evil_lol:[/quote] O 1.30 jeszcze byłam na spacerku z cholerą:angryy: po powrocie stwierdziłam że mam dość i idę spać;)
  13. [quote name='Doginka']I dobry sprzęcik biorę ze sobą:razz::p Pa:hand::diabloti::diabloti::diabloti: - ciekawe, czy wreszcie dotrę do łóżka:evil_lol:[/quote] daleka droga Cię czeka:calus:więc lepiej już wyruszaj:evil_lol:
  14. [quote name='Doginka']Ale za to biorę 7 kart na foty:cool3::cool3::cool3::diabloti:( 2 i 1 gigowe)[/quote] :crazyeye:kochana ale będziesz nas ropieszczać po powrocie:loveu:
  15. [quote name='Doginka']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::eviltong::eviltong::eviltong: - już prawie byłam w łóżku, ale jeszcze do pewnej Gassi msiałam wpaść na ploteczki:razz::diabloti:[/quote] nie dość,że mi piłke cały czas przynosi to Tobie wrednota jeszczę spać nie daje.Zamiast psa mam wredną cholerę:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. aż 5 dni Cię nie będzie:crazyeye:???Toż to my z tęsknoty po usychamy:-(;)
  17. [URL="http://a1272.g.akamai.net/7/1272/1121/20070730190856/www.drsfostersmith.com/images/Categoryimages/larger/lg-32618-41666P_043-dog.jpg"]http://a1272.g.akamai.net/7/1272/112...6P_043-dog.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  18. [quote name='Doginka']Moje imię też pamiętasz:p Idę spać od godziny, ale mam jakoś daleko ( jeden krok) do łóżka:diabloti:[/quote] lepiej się zastanów!!!!Taką odległość o tej godzinie pokonywać:shake::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  19. [quote name='Paulinaaa']Miło nam :loveu::loveu: Miliśka przechodzi samą siebie. Ja próbuje jej poświęcic duzo czasu, wymęczam ją jak moge na spacerach, a ona i tak w domu dokazuje. Gryzie, gania moją siostrę i szczeka :angryy: Dla kogoś kto się uczy własnie fizyki to moze byc denerwujące... Chciało się miec psa, trzeba cierpiec :evil_lol:[/quote] ona sugeruje,że fizyki nie ma co się uczyć po to znudów umrzeć można i poprostu dba o wasze zdrowie:evil_lol:
  20. [quote name='AnkaG']Zwłaszcza jak w kupie zwiewają a raczej gonią za tropem :mad:[/quote] i same siebie nakręcają:diabloti:
  21. a potem trzeszcy,że nikt nic nie pisze:evil_lol:
  22. [quote name='Doginka']Qrcze, chyba za 150 zł to muszę być zadowolona:razz: - i tak w miarę tanio:diabloti: Chyba idę spać, bo o 10 rano muszę się szykować z Gordonkiem do groomereczki naszej kofffanej:diabloti::cool3:[/quote] już spać:crazyeye: o tej godzinie to czasem nawet jeszcze się nie logujesz bo zawcześnie:evil_lol:
×
×
  • Create New...