Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. [quote name='BBeta']Dobry wieczór ;) [URL]http://images24.fotosik.pl/126/eef677b12892789d.jpg[/URL] Bardzo ładnie wyszło :loveu::loveu::loveu:[/quote] z Twoich ust to wielki komplement:loveu: Dziękuję:lol:
  2. co tu taka cisza i gdzie fotki!!!!!!!!!!!!!:mad: Kolorowych;)
  3. [quote name='Niki-lidka']Gassira...jest zlot dogomaniakow organizowany w sierpniu...wejdz na watek:) "VI zlot dogomaniakow"[/quote] ok.zaraz sprawdzę;)Dzięki
  4. i wciąż czekamy..............
  5. a ja już gratulowałam,a teraz nówię dobranoc:cool3:
  6. no właśnie,stanowczo za mało tu się dzieję:angryy:
  7. :cool3:[quote name='Fuga***']wow! piękna!!![/quote] :loveu: [quote name='Paulinaaa'][URL]http://images24.fotosik.pl/126/eef677b12892789d.jpg[/URL] To zdjęcie jest świetne :loveu: Az zapiera dech ![/quote] trochę przekombinowane,ale właśnie dlatego mi się podoba;) [quote name='Ewa_17']hej hej cioteczki, wlasnie skonczylam podziwiac nowe fotki mojej ulubienicy :cool3: Gassira jest cudna :loveu: pozdrawiamy :lol: P.S. jedziecie na zlot? :D[/quote] ja to już nie moge się doczekać zdjęć Twojego sznaucerka:cool3: Ja to nic nie wiem o żadnym zlocie?!!!! [quote name='Olusia'][URL]http://images34.fotosik.pl/77/e45de3ece99533bd.jpg[/URL] Cudowna :loveu::cool3:[/quote] liście to jej ukochana zabawa:evil_lol: [quote name='ATLANTYDA']Witam :p Widzę że mam szczęście bo trafiłam na świeżutkie fotki :lol::lol:.[/quote] jutro będą następne:razz: [quote name='ewka i haker']hej wszystkim super foty z tym zielonym psem najlepsza:evil_lol: mozna wiedziec jaki??[/quote] to jej wróg numer jeden-nigdy nic tak nie obszczekała:roll: [quote name='natija']ta jest super:):loveu:[URL]http://images34.fotosik.pl/77/e45de3ece99533bd.jpg[/URL][/quote] :lol: [quote name='Ewa_17']dogomaniacki, a jaki inny?:eviltong:[/quote] [quote name='moniska']Piękna :-o:-o Mizianko odemnie :roll:[/quote] mizianko po szyjce-gassula lubi to najbardziej;) [quote name='ewka i haker']tak myslalam ale prosze wiecej info:cool3:[/quote] i ja również,a jakiegoś zlotu sznacerków nie ma?;)
  8. co to za cudo na 1 focie????:loveu: Ja proszę o średnie czarne:evil_lol:
  9. Dziś więcej fotek nie będzie;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/126/eef677b12892789d.jpg[/IMG][/URL]
  10. zdowiej migusiem:lol:
  11. jak dziś przynajmniej jedną fote zobaczę to marudzenie się kończy:cool3:
  12. [quote name='Paulinaaa'][URL]http://i12.tinypic.com/869wkec.jpg[/URL] Bomba :loveu::loveu::loveu: Brązowe oczka wpatrzone w człowieka są rewelacyjne ! :lol:[/quote] i jak tu się nie zgodzić;)
  13. Witam wszystkich i zapraszam do oglądania:cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/77/e45de3ece99533bd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/77/1853ced94fcf9cd5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/77/8b7eeef2b02fc107.jpg[/IMG][/URL] chyba raczej się nie zaprzyjaźnimy:shake: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/126/e2c7dc048d3387c0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/77/3d530d66d5b08ab4.jpg[/IMG][/URL]
  14. [quote name='natija']jestem juz jestem:):)[/quote] no wreszci:eviltong:
  15. Witamy w ten chłodny,ale słoneczny dzień;) Jak do 13 pogoda nie zrobi nam psikusa to będą fotki:cool3:
  16. [quote name='Doginka']Ja mam polską wersję:multi::diabloti:[/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Ja też chcę:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Bo ta moja to mnie tak wkurza:roll:,a można z netu takie coś zapożyczyć;)(pobrać)
  17. [quote name='Doginka']No właśnie tych nowych doświadczeń się boję. Jadę z dziewczyną, którą tak naprawdę znam z gg:razz: - rozmawiałam z Nią osobiście tylko kilka razy na wystawie i to wszystko:diabloti:[/quote] :crazyeye: no tak,rozumiem Twój stres!!! Wiem,że już słów "będzie dobrze" masz po dziurki w nosie,ale co ja mogę powiedzieć,Jesteśmy z Gassulką z Tobą:loveu:
  18. a u mnie nocka:evil_lol:
  19. [quote name='Doginka']Ale mam stresaaaaaaaaa[IMG]http://e-psy.pl/images/smiles/jawdrop.gif[/IMG][/quote] Czego się stresujesz!!!!! jak wrygacie,to będziemy świętować:multi::multi::multi:,a jak przegracie też będziemy świętować,że już jesteście z nami:multi::multi::multi:. Wygrana nie jest ważna bo to loteria,byle opis był dobry;) a i nowe doświadczenia się przydadzą:lol:
  20. [quote name='Doginka']Właśnie sprawdziłam czy mam - maaaaaaaaam:multi: CorelDRAW 9 PHOTO CorelDRAW 9 PROGRAM CorelDRAW 9 CLIPART W którym są rameczki???????:razz:[/quote] Ja mam Corel Paint Shop pro X i tam wchodzę w text and graphics,później add frames and photo edges i już sobie dowolne obramowanie wybieram. Inaczej pomóc Ci nie potrafię:shake:
  21. czy na nowe czarno-białe fotki to my możemy liczyć?:lol:
  22. [quote name='ewka i haker']witam z ogonem najlepsze:loveu::multi:[/quote] [quote name='AnkaG']Fajne są ogoniaste sznupy. :lol:[/quote] ale ludzie czasem muszą się upewnić czy to sznaucer,czy nieznana im rasa,przecież sznupy z natury ogonka nie posiadają:roll: [quote name='bGirl'][CENTER][FONT=Comic Sans MS]zaglądamy wieczorową porą utulić [SIZE=1]WAS[/SIZE] do snu....[/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Comic Sans MS][IMG]http://i161.photobucket.com/albums/t201/WinterGirl___/something/RULER/bGirl.jpg[/IMG][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][SIZE=1]Cleo & Ciasteczkowy POTWOREK[/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/CENTER] [/quote] oby częściej takie senne tulańce;):cool3: [quote name='Doginka']Cześć Ewcia przedwyjazdowo:hand: Gasirka w kffffiatuskach śliczna - jak się robi takie ramki???[IMG]http://e-psy.pl/images/smiles/sad2.gif[/IMG][/quote] Witanko kochana;)
  23. dziękujemy za śliczne foteczki:loveu:
  24. [quote name='Doginka']Gassira, ale piękne rameczki, a tym samym katreczki zrobiłaś moim sznupeczkom - [IMG]http://e-psy.pl/images/smiles/slon.gif[/IMG]DZIĘKUJĘ[IMG]http://e-psy.pl/images/smiles/swinia.gif[/IMG] Ale powiedz mi skąd takie rameczki mam wytrzasnąć:razz:[/quote] Proszę bardzo:cool3: Ja to w corelu mam taką funkcję: add frames and photo edges.Tak się narobiłam;). Tak na szybko przedwyjazdową niespodziewajke chciałam Ci dać,oby szczęście na wyjeździe przyniosła;)
  25. tak nas przyzwycziłaś do fotek,a teraz co!!!!!!!!!!!!
×
×
  • Create New...