-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/81/b1685ca590a99e24.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/127/06688d908bc4f03a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/127/6e72d653440f8007.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Sznaucerka-Balbina']Baritus na bemowei czy gocławiu ?:cool3: W nauce stref, zmianie rąk... :)[/quote] pewnie na gocławiu bo mamy bliżej,ale podobno na bemowie jest lepiej?;) hmmmmm...czy te strefy to chodzi o to w jakiej kolejności pies ma przeszkody pokonywać?Ja to jeszcze jestem zielona w tym więc proszę się nie śmiać i być cierpliwym:eviltong: Czy te strefy są takie wżne jak to tylko takie "dla nas" ma być?
-
[quote name='BBeta']Za dużo gadania za mało fot :cool1: :diabloti:[/quote] fotki będą ale później:diabloti:teraz czas na gadanie:evil_lol:
-
no nie!najpierw się chwali,że ma fotki a później pisze,że nie wstawi:mad:
-
[quote name='Olusia']Wzięłam się, wzięłam ;) Wydaje mi się, że sucza nadaje się do psich sportów, szybka, zwinna itp. We frisbee też sobie nieźle radzi, ale agility chyba będzie dla nas lepsze. Tylko, żeby mi na torze nie zaczęła szczekać :evil_lol:[/quote] oj trochę sobie poszczekać na początku może;)A agility jest chyba jednym z ciekawszych psich sportów?! [quote name='AnkaG']Widze, że przygotowałaś się do lekcji. :lol: Sznupki to pojętne psy i lubią się uczyć.[/quote] To,że sznupa mam dobiero 6 miesięcy i kilka dni to nie znaczy,że mało na jego temat wiem;):lol: Pełno książek na regale leży i zbiera kurz,ale tylko dlatego,że już dawno przeczytane;) Jak Gassula przynajmniej chwile nie poćwiczy wykonywania poleceń to taka jakaś nieszczęśliwa jest:evil_lol: Na spacerach pomiędzy gonitwami z innymi psiurami przychodzi siada,obchodzi mnie do okoła znów siada i tylko po to żeby usłyszeć "dobry pies" bo przecież smakołyka jak ja jej takich poleceń nie wydam to w życiu nie dostanie;) więc i pochwała słowna jest wielką radością;)
-
no właśnie,co do Was zajrzę poczytam i wchodzę w panel użytkownika to znów mi wyskakuje Galeria wiecznie uśmiechniętej FOXI i sznaucera olbrzyma-KREONA:roll:
-
[quote name='AnkaG']Słyszałam, że niewskazane jest trenowanie młodych psów (ze wzgledu na układ kostny). Ale to trzeba by fachowców popytać.[/quote] Zgadzam się z tym co zasłyszałaś,ale trenować już można tylko trzeba ograniczyć np. skakanie przez przeszkody.Chodzenie przez tunele napewno psu nie zaszkodzi;) [quote name='Olusia']Byłam w oddziale radomskim ZK, mówili, że prawdopodobnie na wiosnę :evil_lol:. Jakaś pani z oddziału warszawskiego przenosi się do radomskiego i ma prowadzić zajęcia :evil_lol::)[/quote] uuuu.To Ty już tak poważnie się za to wziełaś;)
-
[quote name='Olusia']W tym roku ;) Już sie wstępnie zapisałam, ciekawe co z tego wyjdzie :evil_lol:[/quote] hahahha.jak zobaczę to uwierzę;):evil_lol:
-
[quote name='eria'][SIZE=1][COLOR=white]to mnie rozgryzłaś[/COLOR][/SIZE] :shake:[/quote] ale jak będziesz w tym kolorze i wielkości przez miesiąc pisać to chyba w lupę będę musiała zainwestować:evil_lol:
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
ariss replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='monita']Nie, nie - ona upodabnia się do mnie :diabloti:[/quote] o nie!!!!!!!!!!!! To rzeczywiście tragedia:evil_lol::turn-l: -
[quote name='eria']oczywiście pamiętacie o tym że na 1000 stron się zwalacie do mnie wszyscy:cool3::cool3::cool3: bo ja trzymam za słowo!! a jak mi się nikt nie zjawi to fot nie będzie przez miesiąc !:mad::evil_lol:[/quote] hahahah.Przez miesiąc nie wytrzymasz:evil_lol:
-
[quote name='Sznaucerka-Balbina']Lepiej nie trenuj sama z psem gdyż możesz popełnić wiele błędów które ją nauczysz a potem trudno bedzie ja tego oduczyć. A jeśli wybrałaś byś klub to jaki?:cool3:[/quote] pewnie baritus,tam chodziłyśmy to przedszkola.Ale tak naprawdę to się jescze nie zastanawiałam na tym! Poza tym jeśli sama to napewno po przeczytaniu wielu lektur;).Na zawodach biegać nie muszę,a wiem,że Gassula to lubi więc ćwiczenia ewentualnie tylko dla naszej przyjemności. A w czym najłatwiej popełnić błędy?
-
[quote name='ewka i haker']wiatm wszystkich kRTECZKA super:loveu: ja dopiero wrocilam do domu po stajni[/quote] a ja po długim spacerku:cool3: [quote name='Olusia']Super fotki :loveu: My też mamy w planach agility (na wiosnę :evil_lol:) Świetna karteczka :)[/quote] na wiosnę?którego roku:evil_lol: [quote name='Od-Nowa']oj myślałam,że Ona większa! i tak mnie coś zdziwło,że ten wilczak taki wielki przy niej :cool3: a tu nawet moja wyższa bo 57;)[/quote] no co Tyśredniaczek taki wielki:crazyeye:jeszcze mamy szanse was przegonić:evil_lol:ale mam nadzieję,że jednak nie;) [quote name='Olusia']Moja 42 cm :eviltong:[/quote] jesteśmy większe:razz: [quote name='Magda:)']Śliczna karteczka:loveu: I powodzenia na wiosnę w agility:cool3:[/quote] widze,że mocno wierzycie w mój zapał:evil_lol:cieszy mnie to;)
-
flaszki na stole nie widzę:roll:;)
-
jaki śpioch:loveu: Czy on jest leniwy czy żywy.Bo większość fotek taka senna;):evil_lol:
-
Witanko niedzielne;)
-
śliczny jest:lol:
-
Dzień dobry.Trafiłam idealnie na foteczki:cool3:
-
[quote name='Luzia&Funia']Witamy w niedzielny poranek :diabloti:[/quote] [quote name='Fuga***']witamy Was ciepło :-)[/quote] [quote name='weszka']Macie taką dogo-sznaucerową karteczkę :) Fajnie :)[/quote] i ja witam wszystkich serdecznie,piję kawkę i zabieram się za pozrządki przed świąteczne
-
Mamy taki sam sznurek:cool3:nie zwędziliście nam:mad: I Okiem psa też przeczytane:cool3:
-
co on tam pysznego jadł?:cool3:
-
jak zawsze jestem i kosmatych senków życzę:evil_lol::cool3:
-
prostota jest najlepsza:cool3: Bardzo orginalny banerek:lol:
-
[quote name='weszka']Ciekawe co tam w wielkim wystawowym świecie? Doginko a czy to nie twoje cudo Raper jest na tej kartce??? I mała Gassira :) [URL]http://rasowykalendarz.pl/ekartki/card.php?idk=806[/URL] [IMG]http://rasowykalendarz.pl/ekartki/kartki/209/806.jpg[/IMG][/quote] Prawda,że pięknie razem wyglądają:loveu:
- 21590 replies
-
jestem trochę opóźniona,ale zdjęcie w pozycji wystawowej najlepsze.Pięknie Dirkulec tam wygląda:loveu: No i kochana dziękuję za niespodziankową karteczke z Gassulą i Rapciem;) Dobranocka i mizianko dla ekstrawganckich:evil_lol: