Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. [quote name='Julix']Ale z niej slicznotka :loveu: Co do widokow to zdecydowanie dwa pierwsze sa najlepsze.;)[/quote] Ja też tak uważam;) [quote name='Paulinaaa'][URL]http://images31.fotosik.pl/73/971c61378f1d6612.jpg[/URL] gassirkowy ogonek :loveu: Daj nam troszeczkę bassecika :loveu: Odrobineczkę :loveu: Ja lubie takie zmarszczuchy :loveu:[/quote] fotulca powrzucam jeszczę dziś;)tylko troszkę później;) [quote name='weszka']Ależ miałam nadrabiania!!! Ale wszystko przeczytane, foty obejrzane i teraz już dobranoc powiedziane :)[/quote] galeria powoli się rozwija;)no i mam nadzieję,że nowa praca da Ci odrobinę wytchnienia;) [quote name='ewka i haker']nio gasii slicznie :loveu: ja dam jutro z dzisiejszego spaceru porannego[/quote] napewno do was wpadnę:lol: [quote name='Doginka']O co tu chodzi???? A foteczki koron drzewkowych superaśne są i Gasula z basecikiem też pięknie wyszła:loveu::loveu::loveu:[/quote] Ja też tego nie rozumiem:hmmmm: [quote name='bGirl'][CENTER][FONT=Comic Sans MS]focisz bajecznie, a najlepiej[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]to widać patrząc na Twoje czarne szczęście[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]wiecznie z uśmiechem na pysku...[/FONT][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i161.photobucket.com/albums/t201/WinterGirl___/something/RULER/bGirl.jpg[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][SIZE=1]Cleo & Ciasteczkowy POTWOREK[/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/CENTER] [/quote] jakie miłe słowa,aż się zaczerwieniłam;):evil_lol:Dziękuję:loveu: [quote name='Pati_Lilly']śliczne zdjęcia! :loveu: [URL]http://images32.fotosik.pl/72/6b143d78add3346f.jpg[/URL] Fajnie patyczek nosi ;)[/quote] :loveu: [quote name='Fuga***']witam widzę, że się rozwijamy fotograficznie :-) super jak dla mnie! A Gassirka przepiękna!!![/quote] Odkryłam dzięki Gassuli nową pasję(fotografia);).Teraz muszę zainwestować w jakieś lustro i biore się poważnie za naukę;) Bo narazie tak sobie pstrykam.Jeszcze instrukcji mojego starego aparatu nie czytałam:oops:;)
  2. Dziękuję Wam wszystkim:loveu:
  3. ariss

    Galeria Daisy

    [URL]http://img441.imageshack.us/img441/7407/ww3aq7.jpg[/URL] cudna fotka:loveu:
  4. [quote name='eria']jeee i basset jakiś się tu znalazł :cool3: Foksik kiedyś miała kolegę basseta -Snoopiego :evil_lol: a Gassula -na każdej kolejnej focie piękniejsza:loveu:[/quote] :loveu: baseta to mam nawet zbliżenia i fotek jeszczę dużo ale muszę to jakoś rozłożyć na kolejne dni:eviltong:
  5. no to teraz kolej na Gassulę [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/72/6b143d78add3346f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/73/971c61378f1d6612.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/72/e106c7c15503425e.jpg[/IMG][/URL]
  6. ostatnia mi sią bardzo pdoba;)
  7. śliczne Foxikowe oczęta:loveu:
  8. wiem,przez pomyłkę źle zmniejszyłam:oops:zaraz może poprawię:eviltong:
  9. pewnie,że obejrzane-już się nie fo**** tylko wstawiaj nowe foty;)
  10. ja jestem!!!!! I czekam na te fotki!!!!!
  11. słodziak:loveu:
  12. ale ona jest słodziutka:eviltong:
  13. nowe foteczki:cool3:Oczywiście czekam na opinię:cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/123/df7d0a723d285630.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/122/214b1840dc5d7df3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/123/e871b7165c2b43d9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/123/5c7d76905df448d7.jpg[/IMG][/URL]
  14. a teraz mówię już wszystkim dobranoc [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_2_53.gif[/IMG]
  15. [quote name='Doginka']:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Gordon jedzie drugi raz, ale ja z Gordonem jadę poraz pierwszy:razz:i boję się jak diabli, bo nie znam języków obcych:shake::oops:[/quote] Nic się nie martw bo na pewno będzie dobrze i świetnie sobie oboje poradzicie:lol:
  16. [quote name='Doginka']Chociaż siedzę cichutko, to wszystko czytałam i oglądałam:p Za tydzień jadę na Litwę z Gordusiem i troszkę narobię zaległości, ale mam nadzieję, że nie zapomnisz o nas:diabloti::razz:[/quote] To ja wtedy będę mocno trzymać kciuki,bo to chyba Wasz pierwszy wystawowy wyjazd zagraniczny?[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_17_206.gif[/IMG] Pamięć to ja mam dobrą,coprawda krótkotrwałą:evil_lol:ale o Was napewno nie zapomnę:lol::cool3:
  17. świetny wątek.ratujmy go:cool3:
  18. [quote name='ATLANTYDA']Kieruję sie do łóżeczka pa pa :hand:[/quote] :bye:kolorowych
  19. [quote name='ATLANTYDA'][URL]http://i217.photobucket.com/albums/cc119/DharmaBoxer/tofi_01.jpg[/URL] oto lejka:evil_lol:[/quote] ona jest słodziutka i ma ogonek:loveu:,ale wiesz apetyt rośnie w miarę jedzeia-już się nie mogę doczekać niedzieli;)
  20. [quote name='Od-Nowa']dobranocka piękna!!:loveu: złota jesień w pełni:cool3:[/quote] Dobranocka:loveu: Nie ma to jak stare fotki;) Ciszymy się,że z Twoją sucz coraz lepiej:eviltong:
  21. [quote name='ATLANTYDA']no całe 5 cm :evil_lol::razz:, dzisiaj udało mi sie po pstryksć nowe fotki ale wrzucę dopiero w niedziele bo dzisiaj nie dam rady.Przez cały dzień biegam z tą boksiczka co chwilę na dwór :painting: i ze zmęczenia to już padam:mdleje:.Gassira szybko nauczyła sie siusiać na dworze?[/quote] Praktycznie zaraz po kwarantannie,zabraliśmy ją na 2 tygodnie na działke i tam tylko raz załatwiła się w domku i to pierwszego dnia jak przyjechaliśmy.To były wakacje więc prawie cały czas w ogródku się siedziało.No i jak wróciła to już tylko na dworzu;)Przyfarciło się nam:lol:. Ależ ja jestem ciekawa tej boksiczki,choć jedną fotke byś dała:cool3:
  22. Kolejna dobranocka;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/72/24fd5cf6ca6b6c66.jpg[/IMG][/URL]
  23. [quote name='ATLANTYDA']:cool3:też kiedyś chciałam olbrzyma ale TZ twierdził że za duży no i w końcu mieliśmy alaskana :megagrin::evil_lol:[/quote] 5cm różnicy no nie wytrzymam:evil_lol:
  24. [quote name='Miga']Pytam, bo ja tez mam od 10 lat wprawdzie nie sznaucera, ale mieszankę właśnie średniaka. Tez sprawia nam dużo radości, choć swoją duszę rogatą :diabloti: nieraz pokazał, ale jest przekochany, przytulaśny i zyskał sobie sympatie nawet sąsiadów, choć obcych na spacerach czasem zza rogu postraszy :) Wybrałaś średniaka też zapewne ze względów gabarytowych, nie za mały, nie za dużo, wprost do mieszkanka ;)[/quote] zgadza się;)bardzo chciałam olbrzyma,ale średniak jest w sam raz i swojego wybory nie żałuję,a olbrzym jeszcze z czasem może się pojawi;)
  25. całe fotki lepiej się prezentują-może fotosik wariuje:niewiem:spróbuj jutro;)
×
×
  • Create New...