Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. [quote name='ewka i haker']mam prozbe kto mi polinkuje banerek:cool3:[/quote] ja nie:shake:,ale nie robię tego złośliwie;)
  2. ale tu się do Ciebie przyczepili z tym żarciem!!! Ja już odpuszczam,nie będę taka;)
  3. [URL]http://i19.tinypic.com/8aatrgy.jpg[/URL] Ja też uważam,że to jest bezkonkurencyjne:loveu: no i wkońcu fotki;)
  4. sił pisać nie mam więc mówie tylko dobranoc;)
  5. i ja wkońcu dotarłam na dogo:cool3: Dobrze,że fryz się podoba,ja ostatnio nie mogę znaleść dobrego fryzjera i od jakiegoś roku zawsze wychodzę zła z salonu:angryy:
  6. [quote name='Magda:)']Dobry wieczór;)[/quote] ja już moge powiedzieć dzień dobry.Wkońcu mamy nowy dzień;) [quote name='AnkaG']Pogoda wstrętna. Fajne takie maluchy. :loveu:[/quote] słodziaki,ale wcale nie tak łatwo je rozróżnić-napewno nie po umaszczeniu:evil_lol: [quote name='weszka']Witamy w syfiasty wieczór tak jak i cały dzionek. Masakra dla posiadaczy psów :/[/quote] Ja byłam twarda i byłam na długim spacerku,ale fakt pogoda do tego nie zachęcała:roll: [quote name='ewka i haker']witam wszystkich woeczorkiem nie bylam jeden dzien i taki zaleglosci gratuluje 100strony:multi:[/quote] bo do nas trzeba codziennie zaglądać:evil_lol: [quote name='Od-Nowa']już zaraz 111 :cool3: co tam słychać u czarnego ogonka??[/quote] u ogonka bardzo dobrze,właśnie pochłania swoj ukochany gryzak:evil_lol:.Wybiegała się dzisiaj więc rogal z morki jej nie schodzi;) [quote name='Doginka']Cześć Gassi - właściwie jak Ci na imię - Ewa???:oops: - nie mam pamięci do imion:oops::oops::diabloti:[/quote] Zgadza się Sylwio???!!!!:lol:jednak pamięć masz:eviltong:
  7. [quote name='moniska']Dzieńdoberek :multi:[/quote] trochę senny ten doberek:evil_lol:;)ale witam serdecznie:eviltong:
  8. [quote name='natija']dzisiaj sie dowiedzialam,ze moj brat jak bral tego malego szczeniaka to pies spal w pywnicy na sianie,a do jedzenia dostawal slodkie bolki zmlekiem:(mial pelno pchel:(ci ludzi na tych psach zarabiaja i oszczedzaja jak sie tylko da:([/quote] To trzeba gdzieś to zgłosić!!!!!:mad:
  9. [quote name='natija']moze znacie kogos kto by ja chcetnie przygarnal????? ona tam nie moze dlugo zostac:(:([/quote] mi nikt nie przychodzi do głowy,ale popytam
  10. [quote name='Julix']Bo to kochana sunia :loveu:[/quote] oj kochana:loveu: ale jak ją wybierałam to jako jedyna nie lgneła do ludzi(krótko mówiąc miała nas w poważaniu).Trochę się tego bałam i wahałam się między jeszcze jedną sucz-tamta to była przytulanka;). No ale naszczęście podjełam najlepszą decyzję jaką mogłam!!!!!!!!!!!!!!:cool3:
  11. [quote name='natija']znow kolejny kudlacz w schronie:(:(:(:(:(:(:(:(:( http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=101535 taka smutna setna stronka:-(
  12. [quote name='Julix']Slodka :loveu: [URL]http://images32.fotosik.pl/75/d9db1851f7ed2fde.jpg[/URL] "Wez mnie - bede grzeczna" :diabloti:[/quote] hahahah i dotrzymała słowa:cool3:
  13. [quote name='natija']ale ja juz nie stawiam,jestem splukana po wczorajszej imprezie;););)[/quote] goście przynosą:eviltong:
  14. [quote name='natija']no to picie nie pomoglo,hmmm chyba za malo wypilas,albo porawka potrzebna;);)[/quote] dziś znów imprezka:cool3:
  15. [quote name='ATLANTYDA']Dziękujemy:lol: u na po staremu ,raz lepiej raz gorzej ale zawsze do przodu :cool3:.[/quote] satysfakcjonuje i cieszy mnie ta odpowiedz:eviltong:
  16. witam i o samopoczucie pytam?;)
  17. jak tam fryzurka???:cool3:
  18. ariss

    Brutus i Salma ;)

    Dawno mnie tu nie było,ale już jestem i się witam:eviltong:
  19. ja to się niedziwie,że ona o tej godzinie jeszcze spała:crazyeye:
  20. jak tu miło u Ciebie-z rana już foteczki;)
  21. Dzień doberek:eviltong: ale F. ładnie prosi:cool3:czym jej tam machałaś przed nosem????
  22. [quote name='eria']Gassira ale marudzisz:evil_lol:[/quote] uważaj bo z tym marudzeiem przeniose się do Ciebie:evil_lol::evil_lol::evil_lol::cool3::cool3::cool3:
  23. [quote name='Magda:)'][URL]http://images28.fotosik.pl/125/dd26b56909087fb0.jpg[/URL] alez z niej slłodziutka myszka była:loveu: No i dalej jest:evil_lol:[/quote] Dzień doberek:loveu: [quote name='natija']witamy:)gdzie sie podziewacie;)odsypiaje nocne buszowanie po dogo;);)[/quote] trochę przesadziłam na Twojej imprezie:eviltong: [quote name='eria']dzień dobry :multi: a raczej mokry deszzowy i paskudny:cool1:[/quote] oj tak paskudnie to dziś jest = nowych fot nie będzie:shake: [quote name='Doginka']Ja odliczam godziny:diabloti: - jedziemy w czwartek rano:multi: Gordon wymiotowł wczoraj, a Raper rzyga dzisiaj:-( U nas też ponuro i mokro i pies z kulawą nogą na dwór :shake:nie chce wyjść:diabloti: A tak w ogóle to siemka:multi:[/quote] coś niedobrego się zjadło:roll:? [quote name='eria']że czyli [U]Gordon wymiotuje[/U] a [U]Rapcio rzyga[/U] tak ? :mad::mad::mad::mad::mad::mad: za bardzo faworyzujesz Gordona :mad::evil_lol:[/quote] też to zauważyłaś,że faworyt jest:evil_lol:
  24. [quote name='Doginka']Ale Gasulka malutka fajniutka jest:loveu::loveu::loveu: Napasłam łoczęta, więc teraz mogę iść spać:diabloti: Jakoś przed tym wyjazdem nie mam za dużo czasu na dogo:cool3: DOBRANOC[/quote] fajniutka była;)teraz jest jeszcze fajniejsza:eviltong: My to już z Gasską kciuki zaczełyśmy trzymać za wasz sukces:multi::multi::multi:
  25. [quote name='Doginka']Ja komputer mam od 2 lat i dopiero się nauczyłam podstaw ( i to nie wszystkich):oops: Ale PS mnie wciąga i jak już zacznę - metodą prób i błędów, to zawsze coś wymodzę:diabloti: Cześć Gassi:loveu:[/quote] Witanko:loveu: Ja o d 3 dni mam Corel Paint Shop Pro X(oczywiście wersja angielska bez instrukcji):niewiem: pomimo,że angielskiego się uczę odkąd pamiętam i jestem z tego chyba całkiem dobra-to ciężko mi metodą prób i błędów:roll: Chyba pogrzebie w necie za tą instrukcją,żeby sobie trochę życie ułatwić;)
×
×
  • Create New...