Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. [quote name='shangri_la']ho ho jaki macei piekny swiateczny zimowy bannerek :lol:, fajnie ze chcecie agilitowac, to naprawde super sprawa dla psiaka ;) pozdrawiam[/quote] jak jeszcze byłyśmy w przedszkolu to miałyśmy kilka prób agility,no i łobuzica była zachwycona:evil_lol: [quote name='natija']witam banerek naprawde ladniutki i nawet z zyczeniami:):):):):)[/quote] a jakby inaczej-wkońcu świąteczny:eviltong:
  2. właśnie zaczełam robić swój pierwszy banerek:oops: narazie jest to pierwszy etap,a będzie ich kilka bo na nim uczę się funkcji photo s...:evil_lol: wklejam go w wielkości normalnej fotki;).Co myślicie? [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/81/f0c98c1e9fcdd8f1.jpg[/IMG][/URL]
  3. No ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!i to ogromny:cool3:
  4. [quote name='eria']mogłam przewidzieć wydziwianie :diabloti:i kopię roboczą zapisać z usuniętym starym napisem,bez nowego;)ale za późno:eviltong:[/quote] :evil_lol:nie musiałaś mi tego pisać:evil_lol::eviltong:
  5. [quote name='eria']to użyj narzędzia klonowanie i gumka i się baw w usuwanie :eviltong::eviltong:[/quote] :crazyeye:no dobra już mi się podoba:evil_lol: poprubuję jak wenę będę miała
  6. [quote name='eria']wedle życzenia-biała pochylona book antiqua - problemem było usunięcie poprzedniego napisu ;) [IMG]http://i15.tinypic.com/879fdpj.jpg[/IMG][/quote] Tak szybko kochana:crazyeye::crazyeye::crazyeye:Dziękuję:loveu: Tylko jednak mi się biały nie podoba-tylko nie krzycz wiem,że sama taki chciałam,a jak się kasuje ten stary napis to żeby Cię nie męczyć to sama bym poprubowała;)
  7. [quote name='eria']Gassira spróbuję, ale nie obiecuję... quote] umiem wstawić napis,ale nie umim usunąć starego:shake:. jak Ci się nie chcę to powiedz mi jak to się robi to poprubuję;)
  8. [quote name='eria'] kurde wiecie co - nastepnym razem dla dobra nauki wezmę i to zjawisko ufocę ! Gassira -zwróć się do osoby która go robiła :)[/quote] a fujjjjjjjjj!!! Ta osoba nie mów że to dla niej kłopot:-(ale sama sobie poradzę jakoś mi się uda:cool3:
  9. Jak ja mam zmienić ten napis na banerku na inną trzcionkę i inny kolor?????:niewiem:
  10. mi obydwa linki działają:multi:
  11. fajnie w tych czerwonych szeleczkach wygląda;)
  12. [quote name='eria']jo już chyba tyż byda mieć ino sucze :diabloti: strach się bac ile to jeszcze w tym psie się tajemnic mrocznych kryje!! a ta gula to : "U psa występuje specjalny mięsień, który przy skurczu zaciska światło żyt odprowadzających krew z ciał jamistych żołędzi. Wówczas opuszka silnie nabrzmiewa" [/quote] Jakie to mądre jest:crazyeye:;)
  13. [quote name='eria']oo widzę że tu dziś rządzi agility !! a u mnie mroczne tajemnice psiego prącia:evil_lol::evil_lol:[/quote] no nie psie prącie:roflt::roflt::roflt:zaraz sobie poczytam:cool3:
  14. [quote name='Sznaucerka-Balbina']Jest jeszcze klub na siekierkach Cavano. Bardzo fajny, polecam ;) Jest taniej niż w baritusie a według mnie nawet lepiej :) Byłam na jednej lekcji w baritusie i teraz chodzę do cavano więc wiem co mówię:p Ale baritus też nie jest zły:p :lol: Dobra dobra nie śmieję się:eviltong: Masz kładkę. I pies musi pokonać ją od początku do końca. [URL]http://darkside.sobek.pl/pl/galeria/7[/URL] Na zdjęciu masz kładkę. To żółte zaznaczenie to strefa, po drugiej stronie kładki też jest. I pies wchodząc lub schodząc musi tą strefę zaliczyć tzn. dotknąć (chyba) chociaż jedną łapą tego żółtego. Hym strefy są ważne na zawodach ale myślę że stworzone sa też dla bezpieczeństwa psa. :) Przepraszam ale nie umiem i nigdy nie umiałam tłumaczyć :cool3: Jednak mam nadzieję że coś z tego pojmiesz :cool3:[/quote] pewnie!!! Bardzo dobrze tłumaczysz:lol:jeśli nie znajdę żadnej dobrej książki na ten temat to biecuję zapisać się do szkoły:evil_lol: może będzie to Cavano-jest to kolejna opinia bardzo dobra,a więc potwierdza profesjonalność tej szkółki;)
  15. Filmik super!!!! chyba muszę Gassule tego nauczyć;)
  16. ja zawsze jestem nawet jak mnie nie ma:evil_lol:
  17. [quote name='ewka i haker']a mozna powiedziac kto jest autorem??:cool3: moze by sie zlitowal na demna mi tez zrobil jakis swiateczny:lol:[/quote] Pewnie!!! Tu masz link [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=98526[/URL]
  18. nieziemskie są te psie oczęta:loveu:
  19. [quote name='moniska']Witanko :) :)[/quote] witam,ale niestety muszę powoli uciekać i kończyć sprzątanko.Wsumie mogę robić to z włączonym kompem:eviltong:częstrzy odpoczynek jeszcze nikomu nie zaszkodził:evil_lol:
  20. [quote name='Paulinaaa']Ewa, robisz faajne zdjęcia ! :loveu: I widzę, ze masz nowy bannerek :lol: Ja jeszcze się uczę...[/quote] Dziękuję;) Przecież sama sobie go nie zrobiłam;) mi to jakaś masakra jeszcze wychodzi,ale ćwiczę:evil_lol: [quote name='eria']ale fajnie wyszło to zdjęcie z gałęziami!!:loveu: [/quote] ciesze się,że Ci się podoba,ale musiałam je przyciąć bo obiekt,który był po prawej stronie pojawił się z nkąd i popsuł mi fotę:angryy: [quote name='ewka i haker']super banerek:lol: poprostu brawa dla autora[/quote] zgadzam się!tylko napis mi się średnio podoba.sama jeszcze go nie umiem poprawić bo mi za wielki wychodzi,ale autora poprosiłam o poprawę;)
  21. [quote name='ewka i haker']strefy sa to miejsca ktore pies musi dotknac chociaz jedna lapa-zaznaczone innym kolorem np.tu na palisiadzie my tez chcemy zaczac agility na powaznie;)[/quote] dzięki za instrukcję;).To jakie tam błędy można porobić.Chyba sobie sama jakąś książkę na ten temat pod choinkę kupię:evil_lol:
  22. [quote name='Magda:)'][URL]http://images30.fotosik.pl/127/4932f652f4e9fa0c.jpg[/URL] jaka tam zabawa, dla mnie to dzieło:loveu:[/quote] dziękuję;) tak wygląda orginał:oops: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/127/ce9d86f07d84330d.jpg[/IMG][/URL]
  23. :oops: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/127/e3612a6c8ddc8a52.jpg[/IMG][/URL]
  24. [quote name='Olusia']Hej :) Trudno z nim się gada :evil_lol::mad:[/quote] no to szybko list do mikołaja i prezencik na świeta może będzie;)
  25. i taka moja mała zabawa:oops:;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/127/4932f652f4e9fa0c.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...