Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. [quote name='eria']nie nabijam się !! banerek jest śliczny !!! możesz mi w ramach treningu zrobić taki w rozmiarze 500x100 :cool3: zdjęcia wybierz sama i zmniejsz:diabloti::eviltong: coś takiego co po świętach sobie wstawię w podpis:)[/quote] no właśnie ja mam problem z tym zmniejszaniem:oops: mam wersję angielską programu i chyba coś mi się tam poprzestawiało i nie moge się zorientować gdzie. Jak zmniejszam zdjęcie do rozmiarów banerkowych to mi ono się gigantyczne robi:roll: z resztą jak każdą fotke chce zmniejszyć to tak jest,ale żeby nie było jak tylko wgrałam program to wszystko było ok. Tak samo mi się zrobiło z napisem,od wczoraj tylko migający moge wkleić:niewiem:.Niestety jestem bezradna:oops:. Po świętach mówisz-dobrze,że dajesz mi dużo czasu:evil_lol:albo dojdę sama co popieprzył.... w programie,albo Ty będzIesz zmniejszać fotki które wybiorę;)
  2. oj pierniczka to i ja bym schrupała:cool3:,ale jeden bankowsko by na choince zawisł:evil_lol:
  3. [quote name='eria']:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:ja takiego nie umiem !!!!!!!!!! jest boski !!!!!!!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu:[/quote] :evil_lol::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Ty sobie chyba jaja ze mnie robisz:crazyeye::crazyeye::crazyeye::evil_lol: Jak wyślesz mi zdjęcia wielkości avków takie jakie chcesz mieć na banerku to Ci mogę coś takiego zrobić,bo ja to umiem tylko takie:evil_lol: a jak się nabijasz to normalnie :mad:
  4. talentu to ja jednak nie mam:evil_lol: tylko nie mówcie,że jest z duży,bo o tym wiem [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/128/89c3609f5e456b19.jpg[/IMG][/URL]
  5. [quote name='simbik'][B]Sznaucer średni czarny[/B] PSY Kl.pośrednia CHERNI STRAZHNIK LITHUANIAN RANGER Kl.championów RUS CH CEREUS JELTO OT BARBATSUTSY SUKI nie było W oba dni te same stawki.[/quote] dziękuje pięknie:lol:
  6. [quote name='weszka']A ja mam cz-b bannerek ;) i zrobiła go Eria i mnie się podoba No ale Ty Gassira to też masz talent - ja nie mam jednak weny bannerkowej... może ci się nudzi i mi zrobisz świąteczny suczy banerek?[/quote] ten świąteczny co mam to nie ja robiłam:oops:ale może wieczorkiem coś pokombinuje i zobaczymy co z tego wyjdzie:evil_lol:;) A teraz uciekam z sucz na dłuuuuuuuuuuugi spacer!!!!
  7. Witanko i dzień doberek:cool3:
  8. [quote name='eria']nie pojechałam Ci, tylko napisałam co myślę , zresztą ogólnie na dogo jest takie przekonanie ;) też kiedyś komuś zrobiłam czarno biały baner i o powyższym nie wiedziałam. A tej osobie się nie podobał bo kojarzy się z psem za TM:lol: jadę te pierniki lukrować i po aparacik ![/quote] hahahhah.przecież się śmieję.:evil_lol: O dobrze,że mnie uświadomiłaś:crazyeye: no dobra to coś pomyślę z tym banerem:hmmmm:-a mi się podobają czarno-białe,ale nie można ludzi w błąd wprowadzać;)
  9. [quote name='eria']chyba ten fioletowawy bo b&w kojarzy się raczej z psem...za TM ;)[/quote] to mi pojechałaś:evil_lol:...oj tam czarno-biłało to odrazu wspomnienia:evil_lol:;)
  10. ariss

    SZNAUCERY(ŚREDNIE)

    [quote name='Romas']Tak mlodsza suczka to wlasnie czarnuszka ogonkowa :-) Zdjecia to ja juz nie raz wstawialam w galerii :-) Moze specjalnie na potrzeby tego watku wrzuce cos nowego ,ale to "nie teraz panie Janie kochany ,nie teraz " . Widzialam Twoja suczke na zdjeciach i zauwazylam ,ze ma piekny ogonek .Ogonek z marzen :-)[/quote] To jest bardzo dobry pomysł.Fotki średnich też tu można wklejać!!! Co wy na to? taka nasza mini galeryjko-ploteczkarnia?:evil_lol: Oj tak ogonek ma śliczny,antenka która ni jak nie zwija się w świnke na dupce:evil_lol:
  11. ahahhahaa:evil_lol:cwana bestia:evil_lol:
  12. ja jestem nawet jak nie ma fot:cool3:
  13. [quote name='eria']tak tylko po zmniejszeniu powstaje mały baner... napis zrób se sama:eviltong: [IMG]http://i15.tinypic.com/7w77caw.jpg[/IMG] [IMG]http://i5.tinypic.com/73fhvew.jpg[/IMG][/quote] ;) dzięki:loveu:,pobawie się jeszcze tym dziś wieczorem,a Tobie który się bardziej podoba(jaka kolorystyka w sensie)
  14. [quote name='Doginka']A skąd wiesz, że mamy RESA??:crazyeye: [/quote] hahahha,bo ja jestem wiedzmą i potrafię przewidywać przyszłość:evil_lol: przecież sama o tym wcześniej napisałaś,że czarnych średnich nie będzie bo po Resa chodziłaś.Chyba naprawdę byłaś zmęczona:evil_lol:
  15. [quote name='Magda:)'][B]gassira[/B], oba bannerki po prostu piękne bez 2 zdań:loveu::cool3:[/quote] dziękuję ślicznie:loveu: [quote name='eria']Gassira-po pierwsze banerek musi mieć rozmiar max 500x 100 :cool3:[/quote] wiem,ale zmniejszenie to już nie problem chyba;)
  16. [quote name='furciaczek']Pewnie lata po innych galeriach i zapomniala:diabloti:[/quote] akurat!!!! Nie było jej:mad: Mówie sobie 2.00 i idę spać jak się foty nie pojawią:shake:,ale i widze zielone światełko przy nicku więc może chwile się wstrzymam jeszczę:evil_lol:
  17. jakieś oszustwo!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad: Gdzie te fotki co za chwile miały być:razz:
  18. [quote name='furciaczek']No masz talent do robienia bannerkow:loveu: I przepraszam bardzo ale ja noc w noc do 5-6 rano przesiaduje na dogo...wczesniej nie bylam w stanie ale teraz to juz moge plotkowac:diabloti:[/quote] Twoja nieobecność jest w pełni usprawiedliwiona!!!!!!!!!!!!!!!!;) ale Fur ma być wymiziana maksymalnie;)
  19. [quote name='Doginka']Taaaaaaaak to Rapcio i Gassi:loveu: Już wróciliśmy:multi::multi::multi: Tęskniłaś??????:razz: [B]Zaraz będą pierwsze fotki[/B]:p Wybacz, że nie czytałam wszystkich postów, ale foty obejrzałam i banerek też:loveu: - sama rozumiesz - jestem zmęczona podróżą;)[/quote] ale nam zrobili prezencik karteczkowy:evil_lol: Pewnie,że tęskniłam,o tej godzinie tylko z Tobą plotkuje:evil_lol: no to biegnę oglądać foty,tylko szkoda że średnich czarnuchów nie będzie:-(
  20. proszę o wszystkie informację o sznaucerch średnich czarnych-fotki mile widziane;)
  21. jesteś:cool3::multi: Wymiziaj od nas Fur i to mocno;)
  22. ja też ostatnio spać nie mogę:shake: co to się dzieje:hmmmm:
  23. [quote name='AnkaG']Pewnie nie będę dzisiaj spać.:shake: Trzymajcie mocno. Koniec pewnie będzie wiosną.[/quote] Trzymam mocno-jestem nie w temacie ale i tak trzymam:kciuki:
  24. [quote name='Doginka'][B][SIZE=3]Właśnie wróciłam:diabloti::diabloti::diabloti:[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]Ale mam duuuuuuuuuużo fot, tylko mała obróbka, wrzucenie na fotosik i ...:razz::diabloti:[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]Ale dziś zapodam tylko kilka, bo jestem manciona baaaaaaldzio;)[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]Dajcie mi malutką godzinkę, bo muszę je najpierw zrzucić na kompa:p[/SIZE][/B][/quote] Wreszcie jesteś!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi: Gratuluję Resa:multi::multi::multi: a tak się denerwowałaś!!!!!
  25. [quote name='panienkabubu']oj juz jej tam nie słódź :lol::lol: po prostu.. zwykły :evil_lol::evil_lol:[/quote] no tak marnota,nic ona się do niego nie przyłożyła:shake:;)
×
×
  • Create New...