Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. no właśnie-biała zima jest najcudowniejsza:loveu:
  2. Jak tam zdrówko kochana????mnie też coś gardziołko zaczyna boleć:roll:.chyba mnie zaraziłaś:evil_lol:. No i jeszcze ważne pytanie-jak szyja?????
  3. fotki będą:multi: a spróbuj ich nie dać:mad:
  4. Kreoś jest cudny na pierwszej fotce:loveu: Witanko;)
  5. taaaaaaaaaaaaaa średniaczek:multi::multi::multi: ale on chyba nie startował:crazyeye:bo taki zarośnięty jak mop:evil_lol:
  6. ten pies co jest z panią w niebieskim na ostatniej focie wyszedł jak gremlin:evil_lol:
  7. [quote name='AnkaG']Moje dzisiaj koo zjadły - wracałam do domu samochodem z otwartym oknem i szlikiem na nosie. :mad:[/quote] hahahah.rozumiem Cię:evil_lol:moja taki psikus jakieś 3 dni temu mi zrobiła-gównojad jeden:angryy:.Ale jak jej wyszorowałam mordę to powinno się jej już odechcieć-nadzieja zawsze umiera ostatnia:evil_lol:;)
  8. Tam chyba olbrzymy to takie nie bardzo były????? Na niektórych wystawach oczu oderwać nie mogę,a na fotkach żaden mnie nie zachwycił:shake:;)
  9. [quote name='AnkaG']Daj żwacza. Od samego smrodku można paść trupem. :evil_lol:[/quote] a fujjjjjjjjjjjjjjjj............. Jakie miłe święta zamiast pięknego zapachu choinki w domu roznosiłby się "zapach" gryzaków.........:evil_lol:
  10. [quote name='AnkaG']No a jak. One miały tak twarde chrząstki w uszach, że masakra. Mini powinny mieć uszy załamane przelegające albo małe stojące.[/quote] No właśnie tak mi coś z tymi stojącymi świtało,ale nie wiedziałam która opcja poprawna:oops:. To dziwne bo szczeniury mają miękie ucha.utwardzają się około 6 miesiąca. Ale ostatnio podniosłam Gassuli uszka do góry,żeby sprawdzić jak jej w ciętych i muszę powiedzieć,że jakoś jej głowa odrazu urasła(a małej to ona nie ma) i tak jakoś szlachetnie:evil_lol:
  11. piękny niedzwiedz;):lol:
  12. [quote name='AnkaG']Gassira ja z tymi uszami to konsultowałam z wieloma osobami (hodujacymi sznupy od 20 lat). Nic nie pomagało. Kaja to miała jedno ucho stojące a drugie na bok. Na pierwszej wystawie to mnie wręcz sedzia opier... że nic z tymi uszami nie zrobiłam.[/quote] a miniaki to powinny nosić uszy tak jak średnie?:oops::oops::oops:.Bo chyba tak;) a kleiłaś???? Gassuli jedno ucho odjeżdzało masakrycznie,ale 3 razy jej zakleiłam i pięknie przylaga do mordki.
  13. [quote name='AnkaG']Doginka piszesz po innych wąatkach, że tylko Gassira do ciebie zagląda jak nie ma fot. Chyba się :obrazic::eviltong: Zgadzam sie z malawaszką. Po kopiowanych uszach nie wiadomo co dzieci odzidziczą. Moje właśnie odziedziczyły takie koszmarne uszy, że musiałam kopiować.[/quote] Widzisz kochana Doginko Anka też Cię odwiedza:loveu:więc szuru buru do wyrka kurować się;) a uszka to trzeba masować,można podklejać i wcale kopiować nie trzeba żeby były ładne;)
  14. [quote name='Doginka']Bo jak nie wstawię fot, to kto zechce mnie odwiedzić oprócz Ciebie:diabloti::loveu:[/quote] a już miałam pisać,że ja:evil_lol:no i co ja mam teraz wymyśleć:roll:
  15. [quote name='panienkabubu']Eria się obrazi :cool3:[/quote] :crazyeye:czemu;):evil_lol: No jak musisz trenować to ostatecznie mogę być tym kozłem ofiarnym:evil_lol::evil_lol::evil_lol:.A jeśli nie to ja poszpecę moją czarną moredę;)
  16. [quote name='Doginka']Boli mnie gardło:-( A moje burki dostaną po smacznej kości wędzonej:diabloti: Pod pieżynkę pójdę, ale najpierw wezmę się za wrzucenie fot z wystawy, bo jak na razie to tylko po innych galeriach się wałęsam:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] oj Ty dobry duszku:lol:po innych biegasz a o siebie nie dbasz:shake:. Płukanko solne polecam-zniszczyć zaraza w zarodku:mad:.I to jeszczę dziś:diabloti:
  17. może chcesz jeszcze poćwiczyć na mojej Gassuli:cool3:;)
  18. [quote name='panienkabubu']:oops::oops::oops::oops::oops: starałam się, ale ja nie umiem takich fajnych jak dziewczyny :oops::oops::oops::oops::oops:[/quote] Ja uważam,że Twoje karteczki są bardzo ładne:lol:
  19. 2 ostatnie:loveu:;)
  20. ariss

    Pimpek - Kundelek

    również apeluje o fotki:cool3:
  21. a ja bym chciala takiej prawdziwej zimy!!!!!!!!!!!!!!!! I białych świąt przede wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  22. [quote name='Paulinaaa']Moja dostanie legowisko.. (o ile dojdzie..:angryy:) :loveu: Czekam juz jakies 10 dni :roll: I własnie musze pomyślec nad jakimś smierdziuszkiem typu ucho..[/quote] Myślę,że ze śmierdziucha ucieszy się najbardziej:evil_lol:
  23. [quote name='eria']moje też dostaną świńskie uszy ! po dwie sztuki każdy ! W piątek muszę kupić :p no i dostały nową piłeczkę, Foxi obróżkę, Kreon jutro dostanie nowe michy -co się nikt już nie uczepi że za małe ma! jednym słowem - na prezenty dla rodziny już nie zostanie :diabloti:[/quote] ile pięknych prezentów:loveu: a Gassula nie lubi pić z czarnych misek.Omija je szerokim łukiem:evil_lol:to jest dopiero Fobia:roll:
  24. [quote name='eria']jakie masz prezenty dla Gassi ???[/quote] -świńskie ucho które tak uwielbia(już je chamka wyczuła i mojej torebki na krok nie odstępuje:roll: -piłeczke z dziurami co ją można gnieść i się do tego tak fajnie odbija:cool3: -pomarańczowego, długiiiiiiiego,piszczącego misia (coś w stylu kury)-coś czuje,że to będzie jej ulubiona zabawka,bo z kurą jeszcze nic nie wygrało:evil_lol: [quote name='Doginka']Jestem, ale baaaaaaaaardzo źle się czuję:-( - chyba łapie mnie jakieś grypsko:angryy:[/quote] bidoooooooo Ty!!!!!!!!!! Herbatka z miodem i pod ciepłą pieżynke....
  25. foteczki jak zwykle;)ale że chciało Ci się focić w taką pogodę:crazyeye:ja wymiękłam:evil_lol:
×
×
  • Create New...