Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. [quote name='Paulinaaa']Ty to i tak masz szczęscie, ze mieszkasz w Warszawie, ja jak mi się cos umyśli to w mojej dziurze nic nie kupi, a przeciez nie będe ciągle do stolicy jezdzic.. :shake: Powodzenia na zakupach![/quote] Zakupy odwalone;) Ale prezenty dla Gassuli mi się najbardziej podobają:evil_lol: [quote name='Luzia&Funia']Ja na zakupy to nawet do stolicy mam za daleko muszę w tej dziurze robić a wybór u nas jak za komuny :angryy:[/quote] to się tak wydaje-sklepów może jest dużo,ale żeby jakieś super rzeczy były to bym nie powiedziała:shake: [quote name='Olusia']Pod względem zakupów, również bym chciała w Warszawie mieszkać :) W Radomiu jest nawet wybór co do prezentów świątecznych i artykułów dla psów (choć tego znacznie mniej :angryy:) Zoolog mam prawie pod nosem, dosłownie kilka kroków od domu :) Ale nie zawsze wszystko co chcę jest :angryy:. Ostatnio zauważyłam, że osiedlowy zoolog wzbogacił sie o różne przydatne rzeczy, np. smycze automatyczne, świetne zabawki (np. piłka ze sznurem - mocna), nowe obróżki i smycze (może nie Rogz, ale nawet fajne), pęsety do wyciągania kleszczy, dużo smakołyków, kosmetyki Hery. Także dla psa coś ciekawego pod choinką się znajdzie ;)[/quote] oj Radom nie taki zły pod względem zakupowym;) [quote name='natija']zakupy widze sie szykuja,ja narazie mam marchewe dla Agentosa a w Polsce kupie reszte:)[/quote] marchewa też dobra:evil_lol: [quote name='Doginka']Byłam u Ciebie Gassi, ale pogadamy później, bo teraz lecę do siebie wklejać foty z Wilna:diabloti:[/quote] no jak foty to wybaczam;)
  2. [quote name='Doginka']No i co kupiłaś?????:razz::diabloti: Ja nie mam pomysła na prezent dla Jarka:-( - On jest cholernie wybredny i wszystko ma:angryy:[/quote] jeszcze nic:shake:narazie wróciłam ze spacerku;) chwila odpoczynku i zakupy:roll:
  3. [quote name='eria']co tu taka cisza ? Gassira na 100% coś tworzy :diabloti:[/quote] tu Cię zaskoczę:cool3:zbieram się do wyjścia z łobuzicą;) więc pojawie się dopiero wieczorkiem. Dziś trzeba uskutecznić jakieś prezentowe zakupki:roll:
  4. [quote name='eria']Gordon ładny,ale i tak bardziej podoba mi się Raper:eviltong: brodę ma lepszą !:loveu::loveu::evil_lol:[/quote] Ja też wolę Rapcia:evil_lol: Sylwia faworyzuje Gordona to my możemy Rapcia:evil_lol:
  5. [quote name='eria']foty wczoraj popołudniu zrobione :eviltong: kurcze jak ja bym chciała tak jeden dzień słońca, żeby se zrobić zapas porządnych fotek.....[/quote] no właśnie,ja również. Może napiszemy wspólny list do świętego mikołaja:evil_lol:
  6. Witanko:loveu: Psy wystawniane na smaka zdecydowanie gorzej prezentują się na rigu:shake:-takie sztuczne to wyciągnięcie! Czemu Gordon ma taką grubą tą ringówke pod mordką?
  7. Poranne witanko;) tak z rana tacy okratowani:shake:;)
  8. [quote name='furciaczek']Dziendoberek:loveu:[/quote] 06.48:crazyeye: Dzieńdoberek:loveu:witam wszystkich:loveu:
  9. [quote name='Luzia&Funia']Na pewno senne :diabloti:[/quote] zbieram się do wyrka:hand:
  10. Mi Gassula ostatnio na spacerku szczura a właściwie paskudne,wielkie,brązowe,zamarźnięte szczurzysko z wybauszonumi gałami:diabloti: przyniosła. A fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale Twoje maluchy są fajne;)
  11. jakie przerażające oczy na 2 focie:crazyeye:;)
  12. jak tam ciury????:cool3:.śpią?:evil_lol:
  13. [quote name='Luzia&Funia']Ładnie to tak nie spać o tej porze :diabloti:[/quote] niedawno do domu wróciłam:cool3:ale łoczęta już krzyczą,że są senne;)
  14. :crazyeye:to dostała płkę:crazyeye:
  15. dobranockowy zachod;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/129/994c7e93b8afa4ac.jpg[/IMG][/URL]
  16. wybauszone gały:evil_lol::loveu:
  17. gdzie Wy?????:cool3:
  18. i ja jestem.Psa napewno nie zapomni!!!!!!!!!!!!!!!!!! a jeśli,to on o sobie przypomni:evil_lol:
  19. to może mi karteczkę niespodziewajęczkę zrobisz;):evil_lol: Kolorowych snów i mizianko dla dziewczynek:lol:
  20. [quote name='weszka']he he to palnęłam :oops::evil_lol: Nawet bardzo fajny! Masz smykałkę Gassirko :razz: A ja też mam ładny świąteczny banerek!!! Dostałam w prezencie od Gassiry :)[/quote] ;) [quote name='Magda:)']Banner po prostu rewela!:cool3::loveu: Już się można ustawiać w kolejce po banerek?:loveu:[/quote] moge pokobinować,ale nie umiem robić takich na życzenie tylko co chwila przyniesie:roll:.Poza tym nie umiem posługiwać się gumką:oops:tylko tło jak na zdjęciu wklejam;) [quote name='natija']mi sie tez podoba ten co Erii-jest rewelka:):)robisz to w paint.....????[/quote] nie w corelu;).Pobawie się jeszcze troszkę-może w końcu się nauczę;) [quote name='Paulinaaa'][URL]http://images30.fotosik.pl/128/89c3609f5e456b19.jpg[/URL] :modla::modla::modla: Szybko się nauczyłaś - zdolniacha z Ciebie :loveu: [SIZE=1]Umiesz robic kartki świąteczne? :evil_lol:[/SIZE][/quote] akurat:eviltong: ja coś zrobię,a później nie pamiętam jak mi to wyszło:roll:. Kartki z Gassulą próbowałam robić,ale wszystkie do kasacji poszły-bo nie wychodzi:-(.Ale jak się nauczę to i na Twoich fotach poćwiczę [quote name='natija']jak Ci sie bedziesz nudzic,jestem chetna,zebys na moim Agencie poprobowala:):):oops:[/quote] pomyślimy;)Trochę się wstydzam,ale widze,że cioteczki wyrozumiałe są to mogę próbować;) [quote name='weszka']A ja bym chciała zdjęcie cudnej czarnej mordeczki!!![/quote] jeśli ci chodzi o moją łobuzice to fotek brak:roll:.Dlatego za te wypociny banerkowo-fotkowe się wziełam,żebyście na mnie nie krzyczały ale jak pogoda jutro dopisze(nie będzie lało)to po pstryka trochę;)
  21. [quote name='weszka']Karteczka zrobiona na szybko ale może nienajgorsza ;) Banerek się podoba i jak widzisz dumnie się prezentuje w podpisie :)[/quote] :loveu:cieszę się,że sprawiłam Ci przyjemność! mi banerki świąteczne,z resztą żadne nie bardzo wychodzą,ale te świąteczne to już masakra:roll:
  22. śluczna karteczka:cool3: mam nadzieję,że banerek się podoba:evil_lol::cool3:;)
  23. Wiedziałam,że to paskudztwo tu wstawisz:mad::diabloti::evil_lol: musze jeszcze popracować nad tym białym tłem bo kiepsko wygląda:roll:jakieś szarawe przejście by się przydało:evil_lol:pomyślimy;) a teraz uciekam
  24. [IMG]http://img49.imageshack.us/img49/2134/banxk0.jpg[/IMG] Nie jest to moje autorswo ale jest to świąteczny prezent ode mnie dla Ciebie:loveu:
  25. [IMG]http://img49.imageshack.us/img49/2134/banxk0.jpg[/IMG] Nie jest to moje autorstwo ale to jest zimowy prezent ode mnie dla Ciebie:eviltong:
×
×
  • Create New...