Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. Trzymaj się ciepło!!!!!!!!!!! Jesteśmy z Wami:calus:
  2. Oluś śliczne-nie wiem na jaki mam się zdecydować:loveu:
  3. ariss

    SZNAUCERY(ŚREDNIE)

    [quote name='maxxel']...no co?! Takich opowiastek jest wiele.Mowie kiedys koledze z pracy(totalny ignorant kynologiczny),ze mam nowego psa.. Jaki?-pyta Sznaucer sredni p&s-odpowiadam Aaa to te duze czarne mysliwskie... :lol:[/quote] błahahahhahah.To Ci powiedział:evil_lol:
  4. Uwielbiam Twoją Dirki:loveu:
  5. [quote name='Karolina_Nett']Trzy ostatnie chyba najlepsze :evil_lol::loveu:.[/quote] hodowcy za to podobają się najbardziej 2 pierwsze:evil_lol: [quote name='weszka']Właśnie też miałam pytać o ogon bo aż mnie zamurowało na ten wyprostowany pręt ;)[/quote] jej ogon często tak wychodzi na fotkach:roll:
  6. jakie stadko czrno-białe;)
  7. [quote name='AnkaG']Może to była sugestia zebyś ty poskakała przez ławkę ...[/quote] hahaha.to by był ciekawy widok;)
  8. [quote name='monita']Bo one robią głupa, ze swoich właścicieli ;)[/quote] one nas tylko próbują rozbawić ;) i wychodzi im to wyśmienicie:evil_lol:
  9. Poranne witanko:lol:
  10. [quote name='AMIGA']Skąd ja to znam? Na szkoleniach stale musiałam się powstrzymywać przed śmianiem się z tego, jak Amiga usiłuje się wykręcić z wykonywania poleceń.[U] Mówiono nam, że nie wolno się śmiać, bo te spryciule od razu widzą, że wolno im wszystko, bo pańcia się tylko śmieje[/U].[/quote] Pracuje nad tym;)ale to jest bardzo trudne:evil_lol:
  11. [quote name='Olusia']Dziękuję cioteczki :loveu:[/quote] a zrobisz mi jeszcze jakiś avek?
  12. [URL]http://i18.tinypic.com/85e57ig.jpg[/URL] najsłodsza:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  13. ariss

    Pimpek - Kundelek

    Przegapiłam 100,ale co tam i teraz można świętować:multi::multi::multi:
  14. Przyszłam życzyć kolorowych i mizianko dla ogoniastych;)a dla Prezia x2;)
  15. bobasek cudny:loveu:
  16. ale miałam u Was zaległości:oops: Ale już wszystko nadrobione i kolorowych mogę życzyć:lol:
  17. ile fajnych fot:loveu:
  18. ale rudzielec fajny:loveu:
  19. śliczny ten Twój psiak-bardzo mi się podoba i widać że temperamentny;):loveu:
  20. [quote name='chester07'][URL]http://images33.fotosik.pl/91/9f79665c6aaf3326.jpg[/URL] -> jakie cudne :loveu: a na tym ostatnim jakie spojrzenie ! :lol: śliczne ;* boski masz banner :eviltong: śliczny ;) dasz rady mi zrobić z jakimś nowszym zdjęciem? :) nie ważne kiedy :lol: jak będziesz mogła to napisz ;* wczoraj u nas na Błoniach widziałam psiaka identycznego do Gassi ;)) nawet wyraz pyszczka miał podobny ;P ale ty w Wawie mieszkasz to raczej nie ona xD[/quote] Dziękujemy za miłe słowa:lol: Tylko ja nie robiłam sobie tego banerka:evil_lol:to śliczny prezencik:lol: Ale jak chcesz to wyślij mi fotki i coś pomyśle-tylko jaka kolorystyka i czy to wiosenne ma być?czy jak? To napewno nie my!!!!!!!!!!!!!! A drugiego takiego jak Gassi napewno nie ma!!!!:evil_lol: Ależ ten psiak musiał być cudny:loveu::evil_lol:;)
  21. [quote name='weszka']Gassira Tobie ta twoja piękna czarna mordeczka chyba jeszcze nie pokazała co to znaczy sznaucer :evil_lol: Ja osobiście uważam że mając sznauca ma się pokłady cierpliwości :cool3: Toż sznauce są czasem tak upierdliwe i dają popalić że umieją człowieka wyćwiczyć na cierpliwość :diabloti:[/quote] :evil_lol:w sumie to nie wiem:evil_lol: Jest uparciuchem,dla zabawy jak ma warować to z radością na mordzie i merdjącym ogonem siada,daje łapę byle by to warowanie nie było:evil_lol: i sprawia jej to taką frajdę.A ja niby się złoszczę,ale naprawdę ze śmiechu nie wytrzymuje patrząc co ten głupek wyprawia.
  22. jestem fotki widziałam,na filmiku troszku głowa mi się przekrzywiła ale bardzo mi się podobał:lol:
  23. [quote name='eria']noo już myslałam że to ingerencja programu graficznego- ten 'wyprost' ogona :evil_lol: i że chciałaś z biednej Gassi erdela albo welsha zrobic:evil_lol:[/quote] hahahahahaha.Nic z fotkami nie robiłam,a może szkoda,przynajmniej swoje duuupsko bym wycieła z tej fotki:evil_lol: [quote name='ATLANTYDA'][URL]http://images33.fotosik.pl/91/9f79665c6aaf3326.jpg[/URL] to bardzo ładne:loveu::lol:[/quote] mi też się to podoba:loveu:
  24. Gasska ma 2 takie kumpele jak Twoja łobuzica i to co one uwielbiają to drapanie po tyłeczku:evil_lol: ale wtedy mruczenia jest;) ostatnia fotka:lol:
  25. [quote name='eria'] czy na drugiej fotce od góry "coś" ingerowało w ogonek Gassi ????[/quote] Hahahahah,merdła jak głupia i się trochę rozmazał,ale widziała swoich kumpli z daleka i strasznie do nich miała ochotę pobiec,a tu ćwiczenia i nie wolno więc tylko ogon był nie do opanowania:evil_lol:
×
×
  • Create New...