-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
Trzymaj się ciepło!!!!!!!!!!! Jesteśmy z Wami:calus:
-
Oluś śliczne-nie wiem na jaki mam się zdecydować:loveu:
-
[quote name='maxxel']...no co?! Takich opowiastek jest wiele.Mowie kiedys koledze z pracy(totalny ignorant kynologiczny),ze mam nowego psa.. Jaki?-pyta Sznaucer sredni p&s-odpowiadam Aaa to te duze czarne mysliwskie... :lol:[/quote] błahahahhahah.To Ci powiedział:evil_lol:
-
Uwielbiam Twoją Dirki:loveu:
-
[quote name='Karolina_Nett']Trzy ostatnie chyba najlepsze :evil_lol::loveu:.[/quote] hodowcy za to podobają się najbardziej 2 pierwsze:evil_lol: [quote name='weszka']Właśnie też miałam pytać o ogon bo aż mnie zamurowało na ten wyprostowany pręt ;)[/quote] jej ogon często tak wychodzi na fotkach:roll:
-
jakie stadko czrno-białe;)
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
ariss replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='AnkaG']Może to była sugestia zebyś ty poskakała przez ławkę ...[/quote] hahaha.to by był ciekawy widok;) -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
ariss replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='monita']Bo one robią głupa, ze swoich właścicieli ;)[/quote] one nas tylko próbują rozbawić ;) i wychodzi im to wyśmienicie:evil_lol: -
Poranne witanko:lol:
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
ariss replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='AMIGA']Skąd ja to znam? Na szkoleniach stale musiałam się powstrzymywać przed śmianiem się z tego, jak Amiga usiłuje się wykręcić z wykonywania poleceń.[U] Mówiono nam, że nie wolno się śmiać, bo te spryciule od razu widzą, że wolno im wszystko, bo pańcia się tylko śmieje[/U].[/quote] Pracuje nad tym;)ale to jest bardzo trudne:evil_lol: -
[quote name='Olusia']Dziękuję cioteczki :loveu:[/quote] a zrobisz mi jeszcze jakiś avek?
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
ariss replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[URL]http://i18.tinypic.com/85e57ig.jpg[/URL] najsłodsza:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
Przegapiłam 100,ale co tam i teraz można świętować:multi::multi::multi:
-
bobasek cudny:loveu:
-
Czarno-czarni Czyli o Dwóch Takich Co Ukradli Moje Serce
ariss replied to ATLANTYDA's topic in Foto Blogi
ale miałam u Was zaległości:oops: Ale już wszystko nadrobione i kolorowych mogę życzyć:lol: -
ile fajnych fot:loveu:
-
Galeria wiecznie uśmiechniętego Skaypera i Xeny :)))
ariss replied to Moniskaa's topic in Foto Blogi
ale rudzielec fajny:loveu: -
śliczny ten Twój psiak-bardzo mi się podoba i widać że temperamentny;):loveu:
-
[quote name='chester07'][URL]http://images33.fotosik.pl/91/9f79665c6aaf3326.jpg[/URL] -> jakie cudne :loveu: a na tym ostatnim jakie spojrzenie ! :lol: śliczne ;* boski masz banner :eviltong: śliczny ;) dasz rady mi zrobić z jakimś nowszym zdjęciem? :) nie ważne kiedy :lol: jak będziesz mogła to napisz ;* wczoraj u nas na Błoniach widziałam psiaka identycznego do Gassi ;)) nawet wyraz pyszczka miał podobny ;P ale ty w Wawie mieszkasz to raczej nie ona xD[/quote] Dziękujemy za miłe słowa:lol: Tylko ja nie robiłam sobie tego banerka:evil_lol:to śliczny prezencik:lol: Ale jak chcesz to wyślij mi fotki i coś pomyśle-tylko jaka kolorystyka i czy to wiosenne ma być?czy jak? To napewno nie my!!!!!!!!!!!!!! A drugiego takiego jak Gassi napewno nie ma!!!!:evil_lol: Ależ ten psiak musiał być cudny:loveu::evil_lol:;)
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
ariss replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='weszka']Gassira Tobie ta twoja piękna czarna mordeczka chyba jeszcze nie pokazała co to znaczy sznaucer :evil_lol: Ja osobiście uważam że mając sznauca ma się pokłady cierpliwości :cool3: Toż sznauce są czasem tak upierdliwe i dają popalić że umieją człowieka wyćwiczyć na cierpliwość :diabloti:[/quote] :evil_lol:w sumie to nie wiem:evil_lol: Jest uparciuchem,dla zabawy jak ma warować to z radością na mordzie i merdjącym ogonem siada,daje łapę byle by to warowanie nie było:evil_lol: i sprawia jej to taką frajdę.A ja niby się złoszczę,ale naprawdę ze śmiechu nie wytrzymuje patrząc co ten głupek wyprawia. -
jestem fotki widziałam,na filmiku troszku głowa mi się przekrzywiła ale bardzo mi się podobał:lol:
-
[quote name='eria']noo już myslałam że to ingerencja programu graficznego- ten 'wyprost' ogona :evil_lol: i że chciałaś z biednej Gassi erdela albo welsha zrobic:evil_lol:[/quote] hahahahahaha.Nic z fotkami nie robiłam,a może szkoda,przynajmniej swoje duuupsko bym wycieła z tej fotki:evil_lol: [quote name='ATLANTYDA'][URL]http://images33.fotosik.pl/91/9f79665c6aaf3326.jpg[/URL] to bardzo ładne:loveu::lol:[/quote] mi też się to podoba:loveu:
-
Gasska ma 2 takie kumpele jak Twoja łobuzica i to co one uwielbiają to drapanie po tyłeczku:evil_lol: ale wtedy mruczenia jest;) ostatnia fotka:lol:
-
[quote name='eria'] czy na drugiej fotce od góry "coś" ingerowało w ogonek Gassi ????[/quote] Hahahahah,merdła jak głupia i się trochę rozmazał,ale widziała swoich kumpli z daleka i strasznie do nich miała ochotę pobiec,a tu ćwiczenia i nie wolno więc tylko ogon był nie do opanowania:evil_lol: