Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. tylko to będzie coś w stylu tego co w mojej galerii są-nie wiem czy Ci pasują?-innych nie potrafię:roll::eviltong:
  2. [quote name='smallpati']piekna :loveu::loveu::loveu: moja to brudas :angryy:[/quote] moja w sumie czyściocha-najbardziej nie lubi mieć brudnej brody-a wycieranie o pieściel jest najfajniejsze:evil_lol::angryy: Ale teraz zarosła,aż wstyd robić nowe fotki:evil_lol:;)
  3. [quote name='natija']ale sie blyszczy:loveu:[/quote] hahahah.Jak wychodzimy z domu to owszem;)ale jak wracamy to się kurzy z niej:evil_lol:
  4. no miałam,ale w złym rozmiarze i wszystkie do kosza wywaliłam:angryy:bo nie umiem dobrze zmnieszyć:angryy: ale zrobie Ci nowe;)-poradzisz sobie ze zmniejszeniem,żeby ostrość została?zy muszę kombinować?
  5. hmmmmmm...:hmmmm: zapomniałam co;):oops:
  6. a tym psiakom co jak mop wyglądają(nie wiem jaka rasa:oops:)to musi być niefajnie z taką sierścią:shake: Takie kłaki się w ogóle czesze?:roll::oops:
  7. u mnie nic ciekawego się nie dzieje;)i do siebie też nie wchodzę bo u Ciebie siedzę:evil_lol:;)
  8. czy ja dobrze widze? 2 wilczaki:loveu:?zaczy "kawałki" wilczaków:loveu:
  9. ja również cierpliwie czekam na fotki:cool3:
  10. nudzisz:crazyeye:bez głupich pytań proszę:evil_lol::mad:
  11. i będzie tam dużo fot-już bym ją pooglądała;)
  12. malamucik:loveu:
  13. Marudzicie o fotki to odkopałam jakieś;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/96/45bf0effd36689c2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/135/50817dd6a1d494c5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/96/39fae4df7b810b4e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/96/425439c9cea2a5a2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/96/dcfac145692bbacb.jpg[/IMG][/URL]
  14. to jak za godzinę to ja idę do wanny:evil_lol:i wracam później;)
  15. [quote name='Doginka']Cholerka - nie umiem robić banerków:angryy::angryy::angryy:[/quote] ja też nie umiem:shake:
  16. [quote name='Doginka']Jutro będzie cieplej:diabloti::diabloti::diabloti: - tylko [COLOR=red]-20*C :diabloti:[/COLOR] [COLOR=black]Ewa Twoje nudzenie jest super - może kiedyś się ponudzimy razem, bo ja tak fajnie nie potrafię się nudzić:razz: - wcale tak nie potrafię się nudzić, jedynie obrabiać podczas nudy fotki potrafię:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/quote] -20:crazyeye:To mnie "babo"pocieszyłaś:roll: hahahahah.Nudzenie się razem może być fajne i przynieść ciekawe efekty nudy:evil_lol:;) [quote name='eria']nooo jak u nas jest loooodowato to co dopiero w Warszawie !! zawsze jak jeździłam do szkoły to tam okazywało się dużo zimniej niż u nas:shake:[/quote] ja bym powiedziała,że jest jak na syberii
  17. [quote name='eria']ale tu się pracownia zrobiła a jakos fot Gassi nie widać ![/quote] bo jest tak zimno,że aparatu nie noszę-wyjmowanie rąk z kieszeni nie jest najlepszym pomysłem nawet w polarowych rękawiczkach;) ale jeśli jutro będzie cieplej niż dziś to obiecuje,że popstrykam trochę-a może się zmobilizuje do jakiś domowych;)
  18. [IMG]http://i9.tinypic.com/6jbudk4.png[/IMG]
  19. [quote name='eria']to będzie drugi sznup czy nie będzie, bo Helga i Gassira sobie przeczą :evil_lol:[/quote] bo to tak jest jak się szybko czyta:roll: a już się zdążyłam ucieszyć:roll:
  20. ale lepiej wygląda:cool3:
  21. dzięki-troszku na jakości stracił-ale następne postaram się porobić tak żeby już dobrze było:cool3:
  22. u mnie już dobrze;)
  23. [quote name='Dzaga']zobaczysz :evil_lol: też Cię kiedyś pomolestuję o bannerek :loveu:[/quote] jakoś to przeżyję może:evil_lol:;)
  24. dziękuję badzo-mam nadzieję,że się uda;)-ale dopiero wieczorem pozmniejszam bo teraz tylko tak na szybkości czytam co cioteczki popisały,robie obiad i telefonuje:roll:
  25. a jak mi się lusto marzy;) u mnie też kawałka nie widać:roll:
×
×
  • Create New...