Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. [quote name='furciaczek'] Ciesze sie bardzo:loveu: [/quote] hahahahaahah. Nie czytała dokładnie.Wszystko wyszło:evil_lol:;)
  2. [quote name='Doginka']Jestem zaaaaaaaaaaa:diabloti::loveu:[/quote] czy ja dobrze czytam???Fotki będą:multi:
  3. [quote name='Doginka']już jestem prawie zdlowiutka:loveu::cool3::razz:[/quote] Kłamczucha:mad::diabloti:;) I tak już dziś nie dostaniesz:eviltong: - uciekam spaci bo mordka mi się drze;) Kolorowych!
  4. No problemo:lol: nie mam większego rozmiaru:shake:-to jest orginał;) ale za to mam kilka różnych dla Ciebie:cool3:-ale poczekam aż wyzdrowiejesz z obdarowywaniem,żebyś z wrażenia większej gorączki nie dostała:evil_lol:;)
  5. a kto to jest Gosia:evil_lol:
  6. uwielbiam tego Twojego czarnego potworka:loveu:
  7. ariss

    Pimpek - Kundelek

    bobik jest przesłodziaszny:loveu:
  8. [quote name='Doginka']Witaj Gassi:loveu: Mam nadzieję, że to nie ptasia, chociaż jak wracałyśmy z Agnieszką z Litwy to nas policja zawróciła i kazała jechać inną drogą, bo koło Żuromina była właśnie ptasia grypa:cool3: U mnie cisza, bo nie mam siły pisać - jesteś pierwszą osobą, której odpisuję w galerii:loveu:( miałabym wyrzuty sumienia jakbym i tu milczała), ale śledzę wątki Erii, Karolinki i Neta, Twój, Małejwaszki itd, itp...:diabloti: Będę wklejać foty z gór(przedświąteczne) - jak mi siły na to pozwolą - dzisiaj lepiej się czuję i mam mniejszą temperaturę:multi:[/quote] :evil_lol:wyczułam pismo nosem;)-dobrze,że psiakom ptasia niegroźna bo jeszcze i Gordon by z Tobą chorował:shake: Cieszę się,że powoli dochodzisz do siebie:multi:-bo to już najwyższy czas wyzdrowieć!!!! A za tą "pierwszą osobę" to:calus::bigcool:
  9. czekoladkę?:roll:
  10. [B]Helga&Ares[/B] obiecałam to zrobiłam-mam jeszczę dla Ciebie 2(żeby był wybór),ale czekam na zdradzenie tajemnicy no i na filmik:cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/135/8ccc78bd09781a3d.png[/IMG][/URL]
  11. [quote name='eria']ooo to ja Ci też chętnie banerek zrobię :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] Eria i jeszczę jakiś fajny avek dorzycimy nie:evil_lol:
  12. [quote name='eria']oooo nie !! tak nie może być !!! GDADAJ !!!!!!!!!!! BO SIĘ WSZYSCY POOBRAŻAMY I SOBIE PÓJDZIEMY ! :mad::mad::mad::mad::mad::mad: :evil_lol::evil_lol:[/quote] o właśnie ja Ci ten banerek za tą tajemnice moge zrobić.hihihihihihih:evil_lol: Może być na PW:cool3:??????!!!!!!!!Postaram się nie wygadać;)
  13. [quote name='Karolina_Nett']Bardzo śliczne :loveu::evil_lol:. Ale zajęłaś sobie niepotrzebnie czas bo ja pytałam jak mój się podoba :eviltong:. Ale śliczne, dzięki :multi::evil_lol:.[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:ale sobioe poćwiczyłam przynajmniej:evil_lol::evil_lol::evil_lol: A Twój też fajny;)
  14. [quote name='smallpati']Heheh :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nooo napewno by mnie szukala jakby sarenke spotkala :p pewnie by sie wystraszyla :diabloti: Musimy popracowac nad odwolywaniem bo jak nie bedzie przychodzic (przychodzi tylko jak ma ochote albo jak nie ma co zweszyc ) to :mad:[/quote] moja jest grzeczna i na każde zawołanie przychodzi-tylko jak jest trop to najpierw trzeba wyniuchać wszystko pożądnie-ale tylko wtedy ma problemy;)
  15. [quote name='Helga&Ares']a co wy się wszyscy tak dopytujecie o koleżankę, co? :cool3: Wazne że cały i zdrowy![/quote] Interesuje nas czy ona też cała i zdrowa:evil_lol:
  16. [quote name='Helga&Ares']coś ty:diabloti:[/quote] oki zrobię-ale za jakiś fajny filmik z ćwiczeniami-oki?:evil_lol::cool3:
  17. [quote name='smallpati']Noo oczwiscie cala morda powycierana w sniegu :evil_lol: To pies mysliwski :D podjela trop sarny (byly slady) i nie moglam jej odwolac bo mnie nie sluchala - nagle glucha sie zrobila :mad: dopiero jak stracila trop to wrocila koza wstretna :angryy:[/quote] Pewnie jakby trafiła już na tą wielką sarne to by Cię szukać zaczeła,przecież ktoś musi upolować znalezisko:evil_lol:. Ja też mam problemy z odwołaniem jak trop jest wyniuchany:roll:
  18. [quote name='Helga&Ares']o jakie fajne bannerki, ja też chccę!![/quote] Chyba zaczynacie mnie wykorzystywać:diabloti::mad:
  19. ile fajnych foteczek-a jaka słodka mordka:loveu:
  20. Dobrze,że to nic gorszego-teraz trzeba czekać na poprawę:lol:
  21. [quote name='eria']wcześnie jadasz obiad :evil_lol:[/quote] Tak jakoś dziś wyszło:evil_lol:etyka menadzerska mnie dziś wymęczyła:roll:
  22. [quote name='Karolina_Nett'][URL]http://images32.fotosik.pl/94/5e37232ace7a636b.png[/URL] To jest super :). A mój? :evil_lol:[/quote] Zrobiłam-narazie takie-bo chyba wena na dziś mi się skończyła:roll:;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/135/a09769da4a093f33.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/133/77ed9d1e9cbac273.jpg[/IMG][/URL]
  23. [quote name='chester07']a bardzo dobrze ;) w ogóle nie zwracał uwagi na fajerwerki, najwyżej popatrzył się albo szczeknął :loveu: a jak Gassi? żyje ? :evil_lol: ;* i co mogłabyś zrobić taki button z kilku zdjęć? taki jak kiedyś miał Pidżej=Kinga=dziewczyna od Luckiego i Jackiego kojarzysz? :P taki z kwiatkami coś takiego ^^ chodzi mi o to ze tak kilka zdjęć jakby połączonych..[/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye:nie wiem o co chodzi;)-coś podobnego mi pokarz to pokombinuje;) A Gassulka stąpa twardo po ziemi z podniesionym dumnie ogonem:evil_lol:
  24. to tak na ozdrowienie;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/94/988a3352fc150f04.jpg[/IMG][/URL]
  25. [quote name='Karolina_Nett'][URL]http://images32.fotosik.pl/94/5e37232ace7a636b.png[/URL] To jest super :). A mój? :evil_lol:[/quote] no dobra:roll: pomyślę nad tym-ale bez napisu będzie-a najwyżej sobie dorobisz jak banerek przypadnie Ci do gustu. Tylko później do tego się zabiorę bo teraz są wiadomości i zaraz obiad:evil_lol:
×
×
  • Create New...