-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
byłam,czytałam,fotki widziałam(bunia słodziutka staruszka),ale muszę teraz już uciekać.... na starość podobno jest się bardziej złośliwym-może u psów też tak jest;)
-
Jestem,ale tylko na chwilkę bo zasu brak:shake:
-
[quote name='monita']A ja zaszaleję :diabloti:[/quote] bądz delikatna;) [quote name='Luzia&Funia']Nawet się nie waż :mad:[/quote] [quote name='AnkaG']Nie obcinaj !!!!! Ja czekałam pół roku żeby Nuce broda odrosła. Jak ją zabrałam ze schronu to była opitolona a nie obcieta.[/quote] [quote name='Karolina_Nett']Ja też Nettowi w ogóle nie obcinam, nie wyrównuję, ani nic ;). [URL]http://images29.fotosik.pl/130/a5365e4ccd3a3293.jpg[/URL] Najlepsze :loveu:[/quote] :loveu: [quote name='Pimpek']Dobranoc :cool3:[/quote] [quote name='weszka']Dziewczynki przepadłyście ;)??? Czy objedzone do nieprzytomności poszłyście spać??? Ja wpadam na chwilkę i mówię dobranoc![/quote] czasu brak:-( [quote name='Olusia']Hej Gassirki :p[/quote] [quote name='Luzia&Funia']A ja mówię dzień dobry :diabloti:[/quote] [quote name='Magda:)']Dobry dzień:cool3:[/quote] witamy wszystkich cieplutko [quote name='eria']ja już powoli zapominam jak Gassira wygląda :diabloti::mad:[/quote] nie grzesz:mad:;) [quote name='Junka']Hej hej :) Dawno niec nie pisałam a to przez to moje lenistwo :diabloti: Ale odwiedzam codziennie jak mi na to czas pozwoli :lol: Pozdrowionkadla sznaucerka wymizaj :loveu:[/quote] wymiziana:cool3: [quote name='Ewa_17']witam slicznoty :loveu: jak tam po swietach, wypoczete?! :cool3: prosimy o nowe fotki czarnulki :mad: pozdrawiamy :Rose:[/quote] brzucho rośnie i czasu brak,a mówią,że święta to czas odpoczynku:evil_lol: [quote name='Olusia']Witam :) Stęskniłam się za fotkami Gassirki :mad:[/quote] [quote name='Karolina_Nett']Jak chyba każdy, przecież ostatnie były tak dawno... :evil_lol:[/quote] jutro pofocę obiecuję;)
-
[quote name='weszka']Zmykamy na nieco dłuższy spacer bo ja będe po tych świętach szersza niż dłuższa ;) a dziś znów świąteczne obżarstwo u mamy. Biorę na spacer aparat to może będą jakieś fotecki wieczorem.[/quote] :multi:to czekamy na fotulce:multi:
-
[quote name='weszka']Za obcięcie brody sznaucerowi będziesz się smażyć w piekle albo Ci ręka uschnie więc uważaj :diabloti::evil_lol:[/quote] a Ty nic nie robisz z brodą Dirki?
-
nie umiem cytować zdjęć,ale mordka miodzio,ale zarośnięta też słodko:loveu:
-
ale ja bym na dsesce pojeździła:lol:;)
-
[quote name='Luzia&Funia']Wszystkie bródki są śliczne :loveu: :eviltong:[/quote] [quote name='eria']ja się z Luzią zgadzam ! :loveu::loveu:[/quote] Wkońcu to jest jeden z atutów sznupa:eviltong: Tyle,że u niektórych psiaków trochę jak bańki wyglądają-przeważnie widać to u miniaków.
-
[quote name='Romas']Bianeczka jest z malej domowej hodowli Animacja .Jej mama miala tylko ,o ile pamietam ,trzy czy cztery mioty .Ja ja zamowilam jeszcze przed cieczka suki ,Bajki :-) I potem mialam moznosc obserwacji ciazy i rozwoju Bianeczki od najwczesniejszych dni . Natomiast starsza suczka pieprzaczka ( 10 lat ma juz ) jest tez z domowej malutkiej hodowli ale za to niesie w rodowodzie bardzo znane polskie linie .Zuzia jest lepiej zbudowana od Bianki ,za to ma pewne wady charakteru .Ale kocham tak samo obie dziewczyny ,nie wiem co bym bez nich robila :-)[/quote] Pytałam z ciekawości ,ale nigdy nie słyszałam o takiej hodowli-ona jest z Warszawy? A gdzie chodzisz na spacery ze sznupami?
-
[quote name='weszka'] Taka ciapa :loveu:[/quote] Bunia jest pocieszna;):loveu: a Dirkulec.......takiej mordski u olbrzymków p&s nigdy nie widziałam!!!!:loveu: Muszę przyznać,że takich sznupów za dużo nie widziałam,ale to nie zmienia faktu:loveu:
-
[quote name='weszka']Monita nie narzekaj ;) - Pyzula jest śliczna!!![/quote] Popieram!!!!!!!!!!!!!
-
[quote name='monita']Muszę pół obciąć :p to będzie równa :p[/quote] napewno coś oszukujesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;)
-
uwielbiam te jego wielkie ślipia:loveu:
-
uwielbiam mordkę Dirki:loveu::loveu::loveu:
-
:Rose::smilecol::klacz::new-bday::BIG: :laola::knajpa: :cunao: :tort::laola: [CENTER][B][SIZE=7]NAJLEPSZEGO[/SIZE][/B][/CENTER]
-
[quote name='monita']Nie przycinam, taka jej urosła po schronisku :shake:[/quote] Gassula ma formowaną bródke-takie bardziej mi się podobają,ale Twojej ślicznoie może da się ją wyrównać?
-
:loveu:Ona jest nieziemsko fotogieniczna:loveu:
-
[quote name='Magda:)'][URL]http://images29.fotosik.pl/130/a5365e4ccd3a3293.jpg[/URL] :loveu:śliczniasta broda:loveu: i obroża:loveu:[/quote] Dziękujemy;) na tej nie widać tak bródu jak małpka się wyświni:evil_lol: [quote name='monita']Broda ładna :razz: Bo moja, to ma krzywą :p[/quote] To jak Ty ją przycinasz?:evil_lol: [quote name='weszka']Gassula jest oszałamiająco piękna :loveu: Ciesz się że nie mieszkam w W-wie bo chyba bym ci ją zwinęła :evil_lol:[/quote] :loveu: szkoda,że nie mieszkasz:shake: te wspólne sznupkowe spacery-byłoby miło:lol:
-
[quote name='smallpati']yyy nie ma :diabloti::diabloti::diabloti: nie chcialo mi sie zrobic :) poprawie sie[/quote] no ja myślę,bo ciekawa jestem ;) a teraz kolorowych i mizianko dla sucz:lol:
-
i już wiadomo co to za prezent był?
-
Czarno-czarni Czyli o Dwóch Takich Co Ukradli Moje Serce
ariss replied to ATLANTYDA's topic in Foto Blogi
i tu też nowe fotki:loveu: -
widziałam wszystkie filmiki i muszę powiedzieć,że jest ich stanowczo za mało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;)
-
[quote name='Helga&Ares']pierwsza strona - tam znajdziesz wszystkie Ja już idę spać, Ares wygrzewa już dawno łóżko See You do juterka, to znaczy do dzisiaj![/quote] zaraz idę oglądać;) Kolorowych i mizianko dla śpiocha;)
-
[quote name='Helga&Ares']małe przekopywanko wątku ;) a filmiki obejżałaś? 8)[/quote] a jak:eviltong:trzeba poznać nowego mniejszego kumpla:eviltong: jaki filmik????jeszczę nie dotarłam:shake:;)