-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
przesyłam noworoczne mizianko:cool3:
-
teraz możesz nauczyć go wstydzić się,żeby łapką zasłaniał oczka-mordka jest na ziemi a tyłek w górze;)-chyba że już to potrafi?a ja nie doczytałam:oops:;)
-
[quote name='Helga&Ares']ktoś tu chciał żeby Ares chusteczkę na apsik przynosił, a więc proszę bardzo (wybaczcie jakość) [URL]http://tinypic.com/player.php?v=6yu1xr8&s=1[/URL][/quote] :crazyeye:tak szybciutko:crazyeye::loveu: jak Ty to kochana robisz???? Wielkie brawa:klacz: Jaki to nowy zwierz będzie?
-
Czarno-czarni Czyli o Dwóch Takich Co Ukradli Moje Serce
ariss replied to ATLANTYDA's topic in Foto Blogi
Witanko noworoczne:cool3: [URL]http://images32.fotosik.pl/93/5fc5d108dc90116amed.jpg[/URL] ale kawaler:loveu: -
jestem i u Was w nowym roku:cool3:-ostatnia fotka jest cacy:evil_lol:
-
[quote name='eria']teraz czekamy na banerki Gassiry :cool3::cool3::cool3:[/quote] ja to za wiosenny może się wezmę:evil_lol:-chyba,że mi się znudzą ćwiczenia banerkowe i się zbuntuje:evil_lol: Jak suczydła przetrzymału godzine 00:00:evil_lol:?
-
i ja jestem w nowym roku:cool3: mizianko dla przestrasznej Foxi-za te paskudne wystrzały:roll: no i dla Kreosia cmoczek w nosek za to,że miał wszystko głęboko w d...:evil_lol:
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
ariss replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Ale ona się zmieniła:loveu: -
[URL]http://images34.fotosik.pl/93/3c21ce04a05ddc81med.jpg[/URL] rozpływam się:loveu:
-
[quote name='eria']to super :multi::multi: Foxi spanikowana siedziała pod biurkiem...ale fakt że w tym roku wyjątkowo długo strzelali:roll:[/quote] a u nas właśnie mało,ale przed 24 był spacerek i zaczeli już strzelać-a Gassula nic:lol:-jeszcze jakiegoś gościa w tym czasie obszczekała:evil_lol: [quote name='Paulinaaa']Mi się tez ten Sylwester podobał :loveu: Witamy noworocznie ![/quote] :multi: [quote name='weszka']A mój Sylwester... hmm delikatnie przemilczę... impreza z gatunku delikatnie mówiąc kiepskich ;) Ale Nowy Rok to nowe możliwości i pełne optymizmu się popołudniowo witamy![/quote] Witamy-a przyszły sylwester napewno lepszy będzie;) [quote name='smallpati']Na nogach to ja bylam juz o 6 bo Molci oczka na wierzch wyszly :mad: siurac sie jej chcialo :angryy: A sylwek jednen z gorszych jakie mialam[/quote] Gassula do 14 spała:evil_lol: [quote name='ATLANTYDA']Witamy:p Wszystkiego naj naj naj w :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:Nowym Roku[/quote] Wzajemnie:cool3: [quote name='Magda:)']Hej:loveu: A nam sylwester się nawet udał, Drakkar wszystko przespał:cool1::evil_lol: PS. Zapraszam do naszej galerii na nowe foteczki :D[/quote] zaraz będę:cool3:
-
[quote name='Karolina_Nett'][URL]http://images28.fotosik.pl/133/a79de3a138e1dbdd.jpg[/URL] Przytulaski :loveu:. [CENTER][SIZE=5][B]Szczęśliwego Nowego Roku[/B][/SIZE] [B][SIZE=5]Karolina&Nett[/SIZE][/B][/CENTER] [/quote] Dziękujemy bardzo:loveu: [quote name='Magda:)'][B]Życzenia od nas : [/B][URL="http://www.paperboy.nl/?PID1=M3%24F7...%21Y0%20%20%0A"]http://www.paperboy.nl/?PID1=M3%24F7...%21Y0%20%20%0A[/URL][/quote] :loveu: [quote name='Czarna_Owieczka']Wszystkiego dobrego w nadchodzącym Nowym Roku ! :multi:[/quote] :loveu: [quote name='smallpati']takie spoznione zyczonka [URL="http://img223.imageshack.us/my.php?image=kartkapacaimolakl3.jpg"][IMG]http://img223.imageshack.us/img223/8198/kartkapacaimolakl3.th.jpg[/IMG][/URL] i ta kartka co nie chcialam zrobic innym :)[/quote] :loveu::evil_lol: Ja już na nogach:evil_lol:jak Wam się udała zabawa sylwestrowa-u nas było wyśmienicię no i psiaki przeszły swój nowy rok bez zadnego wrażenia-oby tak zawsze;)
-
[center][b][size=7]szczęśliwego Nowego Roku[/size][/b][/center]
-
[quote name='eria']jak ja rozpaczałam po szczurze z którym nie byłam bardzo związana emocjonalnie, a co to będzie po psie?:roll:[/quote] nie kracz:mad:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
[quote name='Pimpek'][URL]http://images28.fotosik.pl/133/a79de3a138e1dbdd.jpg[/URL] Jak widać, to jej najlepsza kumpela :eviltong:[/quote] no pewnie!!!! wkońcu znają się większą część swojego życia:evil_lol: a od dawien dawna wiadomo,że wilczak i sznucer to najlepsi kumple;):evil_lol: [quote name='Kida i Olo']A jak się wabi ta przyjaciółka Gassi? :cool3:[/quote] Magri:cool3:
-
pasuje do banerka,bo Dakarr tak samo leży(niby w inną stronę ale wygląda identycznie):cool3: no i mi też się najbardziej podoba:loveu:
-
[URL]http://i6.tinypic.com/7xe5czp.png[/URL] jak on w tym szaliczku śmiesznie wygląda:evil_lol:
-
[quote name='eria']zasnęła spokojnie........ (*) :-(:-(:-([/quote] Trzymaj się:calus::-(:-(:-(
-
[quote name='Magda:)'][URL]http://images28.fotosik.pl/133/a79de3a138e1dbdd.jpg[/URL] to ta sama kochanka co była ostatnio?:diabloti:[/quote] na pewnie:cool3:one tak codziennie:evil_lol: [quote name='Czarna_Owieczka']Tytuł galerii jak najbardziej trafny :evil_lol: Śliczna Gassi :loveu: a zdjęcie z obściskiwaniem świetne :lol:[/quote] to jest najsłodsza ich zabawa;) [quote name='Paulinaaa']Eria - :loveu: :lol: Patyczkowa Gassi jest świetna ![/quote] oj tak-bez patyków jak bez łapy:evil_lol:
-
:evil_lol::evil_lol::evil_lol:Komentarzu lepszego być nie mogło:evil_lol:!!!!!!!!!!!!!!!!! Jutro dziewuchy spędzą swojego pierwszego sylwestra i to razem -zobaczymy co z tego będzie:roll::evil_lol:
-
a będą jakieś zdjęcia?;)
-
nowy tytuł idealnie pasuje:cool3:;)
-
Galeria cocker spaniela angielskiego FIGO :* <3
ariss replied to Agnieszka & Figo's topic in Galeria
ile fotek ćwiczeniowych-widzę,że czasu nie marnujecie;) -
naucz go na "apsik" wyjmować chusteczkę z kieszeni;)
-
foteczki świetne wymiziać potworka:loveu:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/92/82d3ca9e0857506c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/92/230188487f3ef490.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/92/0a607b74d359f846.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/133/a79de3a138e1dbdd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/92/12b0eec11234245e.jpg[/IMG][/URL]