-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
[quote name='eria']Gassira Ty masz Paint Shop Pro tak ???[/quote] no,ale nie mam wszystkich funkcji dostępnych:oops::roll:
-
zaraz będzie zmniejszony;)
-
[quote name='smallpati']no to zaraz zmniejsze :)[/quote] dziękuję:loveu:
-
no właśnie.nie napisałam że trzeba go zmniejszyć:oops: [B]smallpati-[/B]zrobiłabyś to?
-
ale to wieczorkiem bo teraz mało czasu i wpadłam tylko na chwikę:roll::cool3:
-
kolejny sznup:multi::multi::multi:a jaki -teraz to wszytsko chcemy wiedzieć:evil_lol:
-
[quote name='Luzia&Funia']Oj czy ja wiem czy lepiej :cool3: Ja mam inne plany.. :diabloti:[/quote] a jakie? [quote name='eria']ja nie widze różnicy, i bez studiów jestem bezrobotna i ze studiami tak samo bym była. ale to moje zdanie. a co do banerków -spróbuj robić od razu w rozmiarze 500x 100 ;)[/quote] ale chodziło mi o samą nauke. a banerki ustawiam 60x60 i takie wychodzą już nie wiem jaką wielkość mam wpisywać:roll: [quote name='Magda:)']Prosiłabym o zmniejszenie drakusiowego bannerka, bo chętnie bym go sobie ustawiła w podpisie:):loveu:[/quote] zrobi się wieczorkiem-jak do tego dojdę:evil_lol: [quote name='smallpati']Nudzi mi sie i sluwaczki robie :) dla Gassi [URL="http://lilypie.com"][IMG]http://b1.lilypie.com/BQiqp1/.png[/IMG][/URL][/quote] jakie fajniutkie:multi:
-
[quote name='maxxel']. .wydaje sie w gornej granicy.Ostatnio widzialem czarnego rowiesnika mojego,byl sporo wiekszy..Zaczelem sie zastanawiac czy z moim lotrem jest wszystko ok:lol:[/quote] No właśnie,ale już w tym wieku taka waga:-o.Wzrost jest w górnej granicy od jakiegoś miesiąca:evil_lol:ale już się zatrzymał więc jest szansa że tak zostanie;)
-
[quote name='Luzia&Funia']Wow podziwiam :crazyeye: Ja już średniej mam dość :evil_lol: a tu dopiero 3 rok :roll:[/quote] ale na studiach jest inaczej-zdecydowanie lepiej:cool3:
-
[quote name='smallpati']ooo widze ze ty juz weteranka jestes :evil_lol::evil_lol: mnie czekaja co najmniej 3 lata :shake: a juz mam dosc :)[/quote] w tym roku jak dobrze pójdzie to będę się bronić:evil_lol:ale to różnie może być;) współczuje-mi studiowanie już zbrzydło,choć nie wiem czy na podyplomowe jeszcze nie pójdę:roll:-masohizm bełną gębą:evil_lol:
-
[quote name='Romas']Zuzanka ma 10 lat , 16kg i 51 cm wzrostu.Kiedy nie byla chora, w dobrych latach wazyla do 24kg . Bianka ma 2,5 roku , 16kg i 48cm wzrostu .[/quote] No właśnie bo moja ma 7 miesięcy,18kg i 49cm:roll:ale grama tłuszczu na sobie nie ma:shake:-ale nie za dużo to jak na ten wiek?co myślicie?
-
[quote name='smallpati']Oooo biedna :) ja zaczynam najwczesniej o 9;40 :P Licencjacik co? :D:D Ja sie musze isc na socjologie uczyc :( juz mam dosc[/quote] Nie,ja magisterka;),ale im dłużej się studiuje tym mniej się chce:evil_lol:
-
[quote name='smallpati']No ja teraz wstalam, ale juz 2 raz wstaje :) rano bylam na badaniach(krew itp.) bo mamie sie cos ubzduralo i mi zyc nie dala wiec poszlam zrobic heheh Przeciagam czas jak moge bo nie chce mi sie isc uczyc :P a przydaloby sie bo sie sesja zaczyna :-([/quote] Ja naszczęście na ostatnim roku mam tylko 1 masakryczny egzamin,reszta to formalność:evil_lol: Ale jutro na zajęciach na 8.00 już muszę być:roll:odzwyczaiłam się od takiego wstawania:roll:
-
[quote name='smallpati']A witam witam, jak minol dzien? Bo ja dopiero wstalam :evil_lol::evil_lol:[/quote] Haahhahah.Ja też niedawno;) Więc dzień dopiero się rozpoczął:cool3:
-
[quote name='Romas']Tak pamiec w tym wzgledzie ,gdzie lezy cos jadalnego maja swietna.Gdyby moje suki mialy taka pamiec do komend jak do zarcia to bycmy juz mistrzami swiata byli . Troche z tego wyrastaja,moej starsza suka juz nie rzuc a sie tak na kazde swinstwo ,bo lata praktyki ja nauczyly ,ze gra niekoniecznie warta swieczki.Natomiast mlodsza musze ostro pilnowac,zjadlaby wszystko .Na apetyt sredniakow to z pewnoscia narzekac nie mozna :-)[/quote] Moja suczm ma 7 miesiecy-jak była młodsza to żarła wszystko co napodkała na drodze:roll:,a teraz bardzo żadko stołuje się na mieście-musi to być coś naprawdę pysznego,albo kupa końska:angryy:. Więc można powiedzieć,że niektóre wyrastają inne nie;) a Ile ważą wasze psiule?i ile mają wzrostu i latek? Bo moja jak na swój wiek chyba jest nadwyraz duża?:roll:;)
-
Kreoś wydaje się coraz grubszy bo zarasta-Gassulka też już coraz gorzej wygląda,a na dworku coraz zimniej:shake:
-
widać wielką radość na pyskach:loveu:
-
Witam wszystkicj-właśnie pije wielką pyszną kawe i szykuje się powoli na dłygaśny spacer.Na dworzu jest strasznie zimno,ale jakie piękne słońce:loveu:
-
Tyle masz fot:crazyeye:ale będzie oglądania:loveu: Ja bym na desce pojeździła:eviltong:i te iękne góry:p Dobra ide do wyrka koniec na dziś z dogo i z Gassulką:evil_lol:
- 21590 replies
-
[quote name='Doginka']A czy już mówiłam, ze oblałam egzamin z jazdy?:placz::angryy::placz: Mój pierwszy w życiu oblany egzamin:angryy:[/quote] wróciłam-Gassula mnie męczy piłką i spać nie daje:roll: A taka pewna siebie byłaś:-(-ja jak zdawałam też myślałam,że zdam i du...:shake:.Nauzyło mnie to że nigdy nie można być zbyt pewnym-5 razy mnie oblali za pierdoły:roll:Oby tobie poszło szybciej!!!!!!!!!!
-
[quote name='furciaczek']Czytala i wyczytala ze temp nizsza:diabloti: cudne widoczki:loveu: i sny cudne hahaha:evil_lol:[/quote] Wiem,wiem śmieję się tylko;)
- 21590 replies
-
[quote name='Doginka']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:, ale to nie ja trupa przyniosłam, tylko jakiś facio:eviltong: - ja tylko próbowałam mięska i stwierdziłam, że mi nie smakuje i kazałam mamie trupa wyrzucić do śmietnika. I mama zawinęła kobiecinę w bordowy ręcznik, ale wystawały jej stopy - miała buty na szpilkach i bałyśmy się, że ktoś zauważy jak wyrzucamy trupa do śmietnika i policja nas oskarzy o morderstwo, a na dworze pod mamy oknem byli ludzie z PCK i rozdawali jakieś szczepionki i ... Zapukał ktoś do moich drzwi i się obudziłam - listonosz przyniósł mi kasę:multi:[/quote] :crazyeye:Przerażasz mnie:evil_lol: U mnie bigosik w domku jeszcze jest i na pewno go nie tknę!!!!!!!!!!!!!!!!!:evil_lol:
- 21590 replies
-
[quote name='Doginka']Ewa chyba chciała spać:razz::diabloti::diabloti::diabloti::eviltong::eviltong::eviltong:[/quote] no właśnie,a Ty takie rzezy wypisujesz u siebie że mi ciarki przechodzą;):evil_lol:i spać nie mogę;) Poza tym stęskniłam się z tymi nocnymi pogaduchami:eviltong: ale jeszczę minutka i zmykam;)
-
[quote name='Doginka']Tobie też życzę kololowych senków:loveu: A pro po snów - dziś w nocy śniło mi się, że do mojej mamy jakiś facet przyniósł trupa kobiety i moja mama gotowała z jej mięska bigosik:diabloti: - co może znaczyć taki sen???????:crazyeye:[/quote] :crazyeye:Że jesteś niespełnioną psychopatką i w nocy zaczynasz lunatykować i mordować ludzi-później zawozisz ich do mamy i chowasz w szafie-bo ona ma ukryte drzwi:evil_lol: Ja bym to przy następnej wizycie sprawdziła:diabloti:
- 21590 replies